Rest klani

• Konuyu başlatan DeletedUser53484
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53484

Ziyaretçi
banada attı kilit ama aldım köyü :D o kadar ugraştım tek misle:d

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Destek toplayıp başkalarına köyü vurdurduğunu da anlatsana :D Bir de senden dinleyelim :D

DeletedUser53484

Ziyaretçi
öyle yaD ordum saglamdı ama:D genede:D destek alırım işi garantiye alıoz:D oyuncu adam kingtir:d

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Ne dediğini anlamadım bir tek destek alıp işini garantiye aldığını anladım :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
teke tek istiyorsan speed kiralayıp kapışalım :D sana güvenemiyorum tek gelme konusunda :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
:D hahaha o teklif ettiyse kesin arkadaşı felan.müsaittir :D ansızın speede girin :D arkadaşınıda çağıramasın :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Belli olmaz sırf benim için yabancılar ile arkadaşlık yapmak zorunda kalır :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Tamam abartmayalım rest klanı hakkında konuşmamız lazım :D Rest klanını severim ama içindeki çürükleri ayıklamaları lazım :D Bu devirde kilit yiyen mi olurmuş :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Ceza korkusu adamı değiştirir. Tabi 3000 postluk hesap yazık olmasın :D

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Tamam abartmayalım rest klanı hakkında konuşmamız lazım :D Rest klanını severim ama içindeki çürükleri ayıklamaları lazım :D Bu devirde kilit yiyen mi olurmuş :D

burda bi gönderme sezdim :D insanlık hali olum şahlarımı çok seviyodum :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Yok pampa seninki insanlık hali :D Bazı restteki arkadaşlara kilit atmıştım da zamanında onlara gönderme yapmıştım ben :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Erdem ata abinin olayı basit. Rest sana diyorum erdem sen anla :D

DeletedUser53484

Ziyaretçi
Gidelım D sped fark etmıyor her yer de Kapışalım realdede olur yani fark etmıyor:D

Kadir diyor ata fazla konuşmasın :D okoko

DeletedUser53484

Ziyaretçi
Herkese rest çektık.. alayınada çekerız. .. ata sen hangi klanı lider görüyon classictte:)))) sence hangisidir:D