Güncel W19 Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser47260

Ziyaretçi
sheva22 ye katılıyorum o ıkı klna bırdır :D
ılaveten ıcelerıde bır tutarsanız sevınırım

DeletedUser47260

Ziyaretçi
ICE 170.379.958
!CE 133.461.475
1CE 58.698.994
IC3 7.019.004

bu 4 unu dahıl etmıyorsunuz harıtaya

KRAL
SNCK
SNCK1

bu 3 klanı harıtada bır gosterıyorsunuz
yanlız bızım 4 klanıda bırbırınden ayırıyorsunuz bunun sebebı nedır acaba ???
harıtada 4 klanıda ICEBERG (ICE) olarak gosterın de gorelım bı harıtanın seklını semalını

DeletedUser52939

Ziyaretçi
ICE 170.379.958
!CE 133.461.475
1CE 58.698.994
IC3 7.019.004

bu 4 unu dahıl etmıyorsunuz harıtaya

KRAL
SNCK
SNCK1

bu 3 klanı harıtada bır gosterıyorsunuz
yanlız bızım 4 klanıda bırbırınden ayırıyorsunuz bunun sebebı nedır acaba ???
harıtada 4 klanıda ICEBERG (ICE) olarak gosterın de gorelım bı harıtanın seklını semalını

alper abi :D

DeletedUser18985

Ziyaretçi
Mesaj attım sallamıyorlar abi, birisi adminlere bayram tatilinin bittiğini söylesin :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
en şanslı olduğum worldün durumu nasıl la.aldığım ilk köylerin askerler hep başkasında destekteymiş beleşe bi dünya köy almıştım :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Bu dünyada ne yaptığımı hiç hatırlamıyorum :D Galiba gölge kurulmuştu burada çok iyi bir kadro ile ama ben pek oynamamıştım.

DeletedUser

Ziyaretçi
diğer dünyalarda olduğu gibi bu dünyada da ben seni hiç görmedim :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Uzak düşmüşüzdür :p Beni gölge kendi bölgesine almadı güneybatıda 3-5 kişilik ekip olarak tuttu :D

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Olm siz orda başlamak istemişiniz yalan söyleme :D Ben dedim niye orda başlattın onları Mehmet'e, o da ben başlatmadım onlar dedi illa biz ayrı başlayalım. bi de 15 kişi vardı orda ama etrafında 400-500 kişi vardı düşman :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
:D Biz dedik buraları çekip çeviririz baştan başlamamıza gerek yok dedik. Tamam dedi Mehmet. Biz de çekip çeviremeyince bıraktık oyunu yıkılmaya ramak kala :D

DeletedUser54022

Ziyaretçi
Worldün durumunu merak eden arkadaşlar çok sıkıcı şimdilik:))

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Oyunda yapılan https değişikliğinden dolayı mevcut kodların tamamının yeniden düzenlenmesi gerekiyordu. Lakin bu haritaları hobi olarak sürdüren Jeremy(haritaları yapan kişi) artık devam etmeme kararı aldı. Kendisiyle görüşmemiz sürmektedir. Kesin olmamakla birlikte 2-3 hafta içinde düzeltme imkanımız olabilir. Fakat belirttiğim gibi o zamana kadar haritaların kullanılması mümkün değildir. Eğer kesin olarak düzenlenemeyeceğine karar verilirse yeni duyuru yapılıp ardından konular arşivde yerini alacaktır.

Bu nedenle harita düzelene veya kesin olarak devam edilmeyeceği kararı alınana kadar konu kilitlenmiştir, bilginize.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.