Yağma asistanındaki A ve B seçeneklerine C eklenmeli

• Konuyu başlatan DeletedUser23868
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32540

Ziyaretçi
o misyoneri öldü diye topraga gomerim kiliten sonra diriltirim :D

DeletedUser50380

Ziyaretçi
kilitten mis kurtarmayı biliyorum yaklaşık 1 yıldır zaten :D arkadaşınkini kurtarmıştım şimdi farkettimki biraz değiştirmişler ancak yine buldum.

Öğeyi denetle ile herşey kolay :))

DeletedUser53464

Ziyaretçi
kilitten mis kurtarmayı biliyorum yaklaşık 1 yıldır zaten :D arkadaşınkini kurtarmıştım şimdi farkettimki biraz değiştirmişler ancak yine buldum.

Öğeyi denetle ile herşey kolay :))

anlat abilerine öğrensinler troll

DeletedUser50380

Ziyaretçi
hahaha aslında anlatabilirim ancak vaktim yok öğeyi denetlede biraz kafa karıştıracak şeyler yapıyorum. Video da çekemem bu pcden masaüstü berbat diyebilirim sınav olduğundan laptabıma kavuşamadım daha. Hani anlatabilsemde ceza sebebi midir bilmiyorum o yüzden ben pasım :D

scriptciler bu işi yapar yalnız :D öğeyi denetledeki kodları anlayan herkes yapabilir diye düşünüyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
ben söyledim daha öncede kilitten dolayı istemiyor millet oyunun başlarından sonra kilitle kimse uğraşmıyo halbuki:)

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Konu misyoneri kilitten kurtarmak değil , "Asistana şah katılsın"

DeletedUser34049

Ziyaretçi
Arada bir C isteği oluyo ama yapmıyolar. Bugün C'yi veririz yarın o da kesmez D'yi de isterler endişesi olabilir

DeletedUser

Ziyaretçi
Arada bir C isteği oluyo ama yapmıyolar. Bugün C'yi veririz yarın o da kesmez D'yi de isterler endişesi olabilir

c birim eklemek için değil ama köydeki hamları toplamaya yeticek kadar asker ayarlaya asistan c ye bastığında gönderiyo ham bırakmıycak kadar asker. önemli olan şah sur yıkmak işkence oluyo bi süre sonra c ye şah eklenmeli en azından mis filan eklenmesede olur

DeletedUser50380

Ziyaretçi
bence hiçbiri eklenmemeli çok rahat oldu böylesi artık dün başlayan kişi yağma asistanını kullanır oldu. Artık emek harcayanla harcamayan arasındaki fark giddikçe azaldı. 7/24 online olmama rağmen benim dibimde olanlar var

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu konu dönem dönem gundeme gelıyor cokda öncelıkli bir şey değil bence

DeletedUser45265

Ziyaretçi
yağma konusu öncelkli :D şah eklenmeli hergün binlerce hafif surlara kafa atıyo :/

DeletedUser

Ziyaretçi
yav nasıl öncelikli değil etrafımda benden başka sur yıkan yoktu günde 100 tane köyün surunu yıkın bakalım tek tek saldırı göndererek gereklimi değilmi görün yada bekleyin yıkan birileri çıkar nasıl olsa

DeletedUser53464

Ziyaretçi
yav nasıl öncelikli değil etrafımda benden başka sur yıkan yoktu günde 100 tane köyün surunu yıkın bakalım tek tek saldırı göndererek gereklimi değilmi görün yada bekleyin yıkan birileri çıkar nasıl olsa

senden her haritaya lazım ozan :D

DeletedUser34049

Ziyaretçi
barbarlarda sur olmasın. C'ye de lüzum kalmasın troll

DeletedUser45265

Ziyaretçi
olum w19da barbar suru yıkmaktan köy alamıyodum la bi ara.boş köyler görüyom ama şahların kafası raad olduğu için saldıramıyodum

DeletedUser50380

Ziyaretçi

hocam sen hiç uğraşma ozaman direk barbarlar sur basma özelliği kaldırılsın yönetici arkadaşlar ilgilensin ya adam uğraşıyor olur mu öyle şey. Ayıp ya adamı niye uğraştırıyorsunuz. Yanında kimsede yıkmıyormuş. Yada yapın bir bot kendi kendine yıksın olmaz ama böyle

DeletedUser49135

Ziyaretçi
daha öncede tartışıldı ama eklenmedi, barbar suru yıkmak yetenektir, çalışın benim yarım kadar iyi yıkarsınız belki tt2