Nokia 3310

• Konuyu başlatan DeletedUser47048
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47048

Ziyaretçi
Uyanın uyanın Theoden'in süvarileri!
Kötülükler kapımızda:Ateş ve katliam!
Mızrak savrulacak,kalkan parçalanacak,
Kılıç günü geldi,kızıl gün geldi daha güneş doğmadan!
Sürün atlarınızı,sürün!Haydi Classic'e

ÜYE ALIMI 7/25 İŞSİZ closedeyes

w25 bekleyorum onu için biraz kesim yapcam ondan sonra hesap sil :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ömer kesim yapacamdan kastın bastığın orduyu mu kestireceksin :S

DeletedUser47048

Ziyaretçi
yok :D kendimi kesicem :D :D cetin gelde boyunun ölçüsünü alımyım :D az once skype atar gider yapıyordun topçuluğunda oyunculuğun gibiyse sen hiç top oynama onuda bırak filan yazmısın troll

DeletedUser

Ziyaretçi
yok :D kendimi kesicem :D :D cetin gelde boyunun ölçüsünü alımyım :D az once skype atar gider yapıyordun topçuluğunda oyunculuğun gibiyse sen hiç top oynama onuda bırak filan yazmısın troll

ömer gelicem yakın gel bak bana :) başladığım yeride sölicem sana hatta olmadı davet ederim öyle gelirsin :D kim kimin ölçüsünü alıyo bi bakalım biz ona troll

DeletedUser

Ziyaretçi
ömer gelicem yakın gel bak bana :) başladığım yeride sölicem sana hatta olmadı davet ederim öyle gelirsin :D kim kimin ölçüsünü alıyo bi bakalım biz ona troll

bıde yanına benı davet bakalım yagma yapabılcen mı sana 10 gun avantaj verıcem :p

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Çetinin arkasında yol bu olmadı yanında ben varım beni yıkmadan once çetini yıkmanız lazım pujahaja

DeletedUser47048

Ziyaretçi

okey ama davet yok gabila :) kuzey batı yada dogu ? ne dersin :)

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar ömer orduyu bölerek at toplu katliam yaşama:)