Prorespawn vs azro f - alarm f - kaoss f - aslam

• Konuyu başlatan DeletedUser37661
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
gereken onemi vermedik size diyoruz azro klanlarından sadece belli bir kesim size op yaptı doğrumudur... azronun yuzde 90 sını hucum ile ilgileniyo sizle değil sizde o yüzde 10 luk bir kısım ile ovunuyosunuz istediğiniz kadar ovunun ama barışın dediği gibi 1 ay sonra tekrar gorusuruz... O zaman neler yazabileceksiniz cok merak ediyorum...

siz kendinizi böyle avutuyorsunuz işte ne diyim :) yani kaç kere dedim at gözlüğü ile bakıyorsunuz birisi atmış bir laf ortaya kandırmış sizi böyle... bizim diplomasimizde 18 tane düşman klan var bana daha önem vermedık diyorsun . Sen önem vermezsen 17 tanesi önem verir . (bknz alaram klanları kaos klanları azro3-4) birde burda çakal diyen zihniyet yazılarında gerçekten işkembenden atıyosun. Burada herkes edebiyle oynuyor. burada kişiliğini ve zihniyetnin bozuk oldugunu belli eden varsa oda sensin kullandığın kelime ve cümlelerle .

DeletedUser

Ziyaretçi
gereken onemi vermedik size diyoruz azro klanlarından sadece belli bir kesim size op yaptı doğrumudur... azronun yuzde 90 sını hucum ile ilgileniyo sizle değil sizde o yüzde 10 luk bir kısım ile ovunuyosunuz istediğiniz kadar ovunun ama barışın dediği gibi 1 ay sonra tekrar gorusuruz... O zaman neler yazabileceksiniz cok merak ediyorum...

siz kendinizi böyle avutuyorsunuz işte ne diyim :) yani kaç kere dedim at gözlüğü ile bakıyorsunuz birisi atmış bir laf ortaya kandırmış sizi böyle... bizim diplomasimizde 18 tane düşman klan var bana daha önem vermedık diyorsun . Sen önem vermezsen 17 tanesi önem verir . (bknz alaram klanları kaos klanları azro3-4) birde burda çakal diyen zihniyet yazılarında gerçekten işkembenden atıyosun. Burada herkes edebiyle oynuyor. burada kişiliğini ve zihniyetnin bozuk oldugunu belli eden varsa oda sensin kullandığın kelime ve cümlelerle .

DeletedUser

Ziyaretçi
Hucum klanına bişi yapamıyorsunuz ki op yapılan oyuncuları oyunda tutmak için kendi üyelerinizi toplatıyorsunuz
elimde raporlar kayıtlar vs hepsi var 0lanan arkadaşlarını var :D

azıcık twstats takip edersen neler yaptığımızı gorursun.... o topladıgımız koylerde temizlik için bi yandan da temizlik yapıyoruz içerde bilgilendirildin sanırım :))

DeletedUser

Ziyaretçi

bnm kişiliğime ve zihniyetime laf edemezsin sen ? burda konusup duruyorsunuz boş boş başka yaptığınız birşey yok... 18 tane düşman aman ne buyuk dusman ama zamanla gorusecez diyorum başka birşey demiyorum anladın... hızlı giden atın b.ku seyrek düşer unutma bu lafımı...

DeletedUser37661

Ziyaretçi
bnm kişiliğime ve zihniyetime laf edemezsin sen ? burda konusup duruyorsunuz boş boş başka yaptığınız birşey yok... 18 tane düşman aman ne buyuk dusman ama zamanla gorusecez diyorum başka birşey demiyorum anladın... hızlı giden atın b.ku seyrek düşer unutma bu lafımı...

senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker demeyi planlıyormusun ?

DeletedUser

Ziyaretçi
w14 neymiş be cadı kazanı gibi kaynıyo resmen :D bizde W14 deyiz ama hiç haberimiz yok. bu arada HUCUM ailesine ve RSPAWN a selam olsun :)

DeletedUser30496

Ziyaretçi
benim lafım buradan laf dalaşı oluşturmak isteyen 3-4 çakal için ben iddaa mı koyuyorum bu lafımı iyi yaz bir kenara 1 ay sonra tekrar konuşacağım ozamana kadar susuyorum.

Hemşerim sen bi sakin gel bakayım .. Sen o çakal kelimesini RSPAWN klanından hiçbir oyuncuya kullanamazsın .. Burda efendi gibi cevap vermişler , seviyeyi aşağı düşürmeyelim . Bu bir oyun .. Yenmek de var yenilmek de . Kim daha iyiyse o kazanır . Ama yok çakal yok şu yok bu gibi kelimelerle gelmeyin . Yazacaksanız efendi gibi yazışın ..

Savaş da herkese başarılar dilerim ..

DeletedUser6369

Ziyaretçi
Hemşerim sen bi sakin gel bakayım .. Sen o çakal kelimesini RSPAWN klanından hiçbir oyuncuya kullanamazsın .. Burda efendi gibi cevap vermişler , seviyeyi aşağı düşürmeyelim . Bu bir oyun .. Yenmek de var yenilmek de . Kim daha iyiyse o kazanır . Ama yok çakal yok şu yok bu gibi kelimelerle gelmeyin . Yazacaksanız efendi gibi yazışın ..

Savaş da herkese başarılar dilerim ..

Klanınızın üyeleri de sizin gibi seviyeli olurlarlarsa ve konusmalarına dikkat ederlerse emin olabilirsiniz ki bu forumda ne boyle kelimeler kullanılır nede boyle tartışmalar olur.
Bizler hiç seviyemizi bozmadık ve bi kaç güne kadar ters birsey soylemedik ama arkadaşlarnız burayı ahıra çevirdikleri için rahatça at koşturabileceklerini düşündüler bizler de onlara bu meydanın boş olmadıgını göstermek için bi kac şey yazdık.

DeletedUser36718

Ziyaretçi
Klanınızın üyeleri de sizin gibi seviyeli olurlarlarsa ve konusmalarına dikkat ederlerse emin olabilirsiniz ki bu forumda ne boyle kelimeler kullanılır nede boyle tartışmalar olur.
Bizler hiç seviyemizi bozmadık ve bi kaç güne kadar ters birsey soylemedik ama arkadaşlarnız burayı ahıra çevirdikleri için rahatça at koşturabileceklerini düşündüler bizler de onlara bu meydanın boş olmadıgını göstermek için bi kac şey yazdık.
Daha önceki başlıklarlada başka klanlara laf attı adamlarınız suçu hiç kendinizde aradınızmı acaba?

DeletedUser30496

Ziyaretçi

Dostum bizim klandan herhangi bir üye bu tür kelimeler kullanmış mı ? Kullanmadıysa bu sıfatı kullanamazsın .. Tartışma bu adı üstünde illa sataşma olucak fakat bu tür seviyesiz cümleler olamaz ki RSPAWN ailesinden herhangi bir üyenin bu tür cümleler kullanacağını sanmıyorum bile . Burda herkes belli bir yaşa gelmiş bir birey . Çakal ne demek oluyor ?

Kalkmışsın bir de bu cümleyi kullananı koruyosun burda . Önce sen üyelerine bu tür ahlak kurallarını öğretmelisin ki konu seviyesizleşmesin

İyi oyunlar .

DeletedUser

Ziyaretçi
AZRO üyelerinin savaş ortamında bişe yapamayışı buraya yansımış anlaşılan.iki kelimenizden biri şuursuzca söylenen bir kelime.önce klan uyelerinizin yazdıklarını düzgünce okuyup sonra respawn üyelerine seviyeli konusma dersi verin.önce sizin klana casus sokmayacak kadar şerefliyiz diyorsunuz sonrada bizim klandaki adamlarınız size bilgi vermişdir diyerek respawna şeref muhasebesi yapıyorsunuz.cümleye yetişkin biri gibi başlıyorsunuz cümlenin sonunda argo kelimeler kullanmakdan alıkoyamıyorsunuz kendinizi.

DeletedUser30496

Ziyaretçi
AZRO üyelerinin savaş ortamında bişe yapamayışı buraya yansımış anlaşılan.iki kelimenizden biri şuursuzca söylenen bir kelime.önce klan uyelerinizin yazdıklarını düzgünce okuyup sonra respawn üyelerine seviyeli konusma dersi verin.önce sizin klana casus sokmayacak kadar şerefliyiz diyorsunuz sonrada bizim klandaki adamlarınız size bilgi vermişdir diyerek respawna şeref muhasebesi yapıyorsunuz.cümleye yetişkin biri gibi başlıyorsunuz cümlenin sonunda argo kelimeler kullanmakdan alıkoyamıyorsunuz kendinizi.

Sen hayatın boyunca demekki argo kelime görmemişsin o yüzden sana diyecek lafım yok . Madem casusumuz varmış dostum o zaman at klandan elini kolunu bağlayan mı var ? Varsa tespit etmek senn elinde olan bişey .. Bir daha ağzına şeref haysiyet gibi cümleleri alırsan bu sefer yazım sertleşir bunu sakın unutma . Son olarak RSPAWN klan üyeleri nasıl konuşacağını iyi bilir , bnm onlara bişey öğretmeme gerek yoktur ..

DeletedUser

Ziyaretçi
sen iyimisin?? ne yazdığımı kime yazdığımı iyi oku...azro için yazdım o sözleri once duzgun oku sonra cvp yaz...

DeletedUser

Ziyaretçi
millet birbirine laf sölemekden slm almayı unutuo k.bakma:) baksana azroya laf soluyorum respawndaki adam gelmiş bana cvp verio heyy alllahımm yaaa:)

DeletedUser37661

Ziyaretçi
33z7fh0.png

Respawn ve respawn sever dostlarımıza selamlar :)

DeletedUser39833

Ziyaretçi
Zupper ;)
Respawn cakar azro bakar bu serverde gorunen o ki azro bahane urettikce daha coook koy kaybedecek azro ailesi

DeletedUser36718

Ziyaretçi
Güzel savaş.Yakında azrolunun biri gelir size önem vermedik der gene :D