Prorespawn vs azro f - alarm f - kaoss f - aslam

• Konuyu başlatan DeletedUser37661
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
dostlar ezikleri toplayıp toplayıp burada artistlik yapmayın madem bi adınız var size yakısanı yapın eger burada savas tersine dönerse es kaza burada konustuklarınızın altında kalmayacakmısınız eger ki yasınız yeterse zaten ne demek istedigimi anlarsınız

DeletedUser37661

Ziyaretçi
es kaza yeneceğinizin farkında olmanız çok hoş ben yukarıdaki mesajdan onu çıkarttım acıkcası

DeletedUser36718

Ziyaretçi
dostlar ezikleri toplayıp toplayıp burada artistlik yapmayın madem bi adınız var size yakısanı yapın eger burada savas tersine dönerse es kaza burada konustuklarınızın altında kalmayacakmısınız eger ki yasınız yeterse zaten ne demek istedigimi anlarsınız

ezik leri topluyorsunuz diyonda o ezikler sizin klanda değilmi klanda oyuncumu kayırıyorsunuz

DeletedUser

Ziyaretçi
ezik leri topluyorsunuz diyonda o ezikler sizin klanda değilmi klanda oyuncumu kayırıyorsunuz

o kadar laftan bunu mu çıkarttın benim bahsetmek istedigim alay edicekseniz kendi forumunuzda edin buraada herkese açık bi yerde yapmanızı size yakıstıramadım ama hala anlamam diyorsan benim diyebilecegim bişi yok herkes aynı edebe sahip degil

DeletedUser36718

Ziyaretçi
2 klan anca kalır rohan ve azrail oda :D ne zaman azroyla ilgili bir tartışma cıksa o gün üye olup laf sokmaya çalışıyorlar ağzının payını alıp birdaha cevap yazmıyorlar troll

DeletedUser37661

Ziyaretçi
2 klan anca kalır rohan ve azrail oda :D ne zaman azroyla ilgili bir tartışma cıksa o gün üye olup laf sokmaya çalışıyorlar ağzının payını alıp birdaha cevap yazmıyorlar troll

harbiden şaka maka kendi oyuncularına ezik dediler :D

DeletedUser6369

Ziyaretçi
çok şükür ki hepimiz şerefli ve namuslu insanlarız ki size casus sokma gibi bir girişimimiz olmamıştır.Bunu genel forumda yazıyorsunuz ama llütfen kimseyi karalamaya çalışmayın ve oyun olduğunun farkına varın.Görüyorum ki kişisel egolarınız sizleri bu duruma getirmiş.O başvurmak isteyen kişiler de savaşta şuanda sizin safınızda yer almak isteyen aciz insanlardır.Boyle şeyler bize ulaştıgı zaman klandan ihraç ediyoruz zaten.ve oyunda bu gibi durumlar her zaman olmaktadır.
K34 K35 K36 dan hucum klanına saldırı yapan olduğunu düşünmüyorum demişiniz, bu kıtalardaki üyeler yatıyorlar o zaman ve kıtada kıta üstünlüğü 90 ın ustunde olan bi bolgedeki oyuncular saldırı puanlarını nasıl kasıyorlar bana açıklarmısınız.yada hucum klanı yoneticileri burayı takip ediyorsa k36- k35 deki oyuncular o tarafa saldırı yapmışlarmı onlar soylesinler.

.Ben köy kaybetmedik demiyorum yada savaşta şuanda üstünüz demedim savaşta üstünluk ŞUANDA sizde olabilir ama hep sizde olacağının garantisini kim verebilir?

Sadece Laf kalabalığısınız başka söze de gerek yok...

DeletedUser36718

Ziyaretçi
çok şükür ki hepimiz şerefli ve namuslu insanlarız ki size casus sokma gibi bir girişimimiz olmamıştır.Bunu genel forumda yazıyorsunuz ama llütfen kimseyi karalamaya çalışmayın ve oyun olduğunun farkına varın.Görüyorum ki kişisel egolarınız sizleri bu duruma getirmiş.O başvurmak isteyen kişiler de savaşta şuanda sizin safınızda yer almak isteyen aciz insanlardır.Boyle şeyler bize ulaştıgı zaman klandan ihraç ediyoruz zaten.ve oyunda bu gibi durumlar her zaman olmaktadır.
K34 K35 K36 dan hucum klanına saldırı yapan olduğunu düşünmüyorum demişiniz, bu kıtalardaki üyeler yatıyorlar o zaman ve kıtada kıta üstünlüğü 90 ın ustunde olan bi bolgedeki oyuncular saldırı puanlarını nasıl kasıyorlar bana açıklarmısınız.yada hucum klanı yoneticileri burayı takip ediyorsa k36- k35 deki oyuncular o tarafa saldırı yapmışlarmı onlar soylesinler.

.Ben köy kaybetmedik demiyorum yada savaşta şuanda üstünüz demedim savaşta üstünluk ŞUANDA sizde olabilir ama hep sizde olacağının garantisini kim verebilir?

Sadece Laf kalabalığısınız başka söze de gerek yok...

tamam sen haklısın teslim oldum troll

DeletedUser

Ziyaretçi
sami fazla konusmaya gerek yok yazmayada gerek yok sus :)) ben bunlarda gaddarın halini goruyorum ne olduğunu bilenler bilir :)))

DeletedUser37661

Ziyaretçi
bizde sizde dere klanını gördük desek fazla gelir galiba :D
Torino vs demiyorum bile :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz Azro klanları ailesi olarak bugüne kadar hiç atıp tutmadık kimseye sizin şuan yaptığınız züğürt tesellisinden başka birşey değil. Artislik kötü bir huy bunu en son gaddarda görmüştüm ama gaddarın artıkları konuşmaya devam ediyor burdan pekte yadırgamamak lazım. Ben şimdiye kadar kimse için şunu bitiririm asarım keserim demedim ama sizler klavyeyle vatan kurtaran cinslerden olduğunuz malum o yüzden pekte konuşmaya gerek yok. Sadece size gereken önemi vermediğimizi anladım buraya 1 ay sonra tekrar yazacağım bakalım kaçınız cevap yazabileceksiniz çok merak ediyorum...

DeletedUser

Ziyaretçi
Gaddarın artıkları sizin klanınızda kardeş.Biz 0 dan klan kurup buralara geldik.Önem vermedık önem vermedik diyorsunuzda biz ne kadar önem verdık acaba onuda düşünmüyorsunuz. Ayrıca burda 18 tane klana karşı düşman gözüküyoruz bu klanların %90 u sizin klanlarınız. Daha ne kadar önem vereceksiniz onu merak edıyorum 18 klan birleşip bir klanı yenmeyi gerçekten başarı olarak görüyorsanız bişey diyemicem. Bu gaddar klanıyla olan savasınızdada aynıydı. 5 klan tek bir klanı yendiniz aman ne büyük başarı size :) Bir arkadaş orda ortamı boş bulmuş bişeyler söyledim sanmıs saldırmazlık konusunda. Azro klanından 4-5 kişi operasyon düzenlediler bazı arkadaslarımıza ve bütün köylerindeki askerler bitti bunların daha sonra bizim misyonerler yola cıktıktan sonra ateşkes imzalayalım dıye yalvardılar. Siz ilk önce kendi iç işlerinizde neler yaşanıyor onu öğrenin daha sonra gelip burda ahkam kesin. Alarm klanı ile ateşkes imzaladık sizinle neden imzalamadık ilk önce kendinize sorun bunu. Ayrıca bir arkadaşta (yaşı ne kadar bilmiyorum ama 18 den fazla oldugunu tahmin etmıyorum)
ezik filan zırvalamış durmus. RSPAWN klanının w10 un ve w7 nin önde gelen oyuncularından kurulu oldugu unutmasın. Eğer biz bu oyuna gercekten gereken önemi verseydik su an gercekten daha farklı olacaktı harita.

DeletedUser

Ziyaretçi
gereken onemi vermedik size diyoruz azro klanlarından sadece belli bir kesim size op yaptı doğrumudur... azronun yuzde 90 sını hucum ile ilgileniyo sizle değil sizde o yüzde 10 luk bir kısım ile ovunuyosunuz istediğiniz kadar ovunun ama barışın dediği gibi 1 ay sonra tekrar gorusuruz... O zaman neler yazabileceksiniz cok merak ediyorum...

DeletedUser37661

Ziyaretçi
Hucum klanına bişi yapamıyorsunuz ki op yapılan oyuncuları oyunda tutmak için kendi üyelerinizi toplatıyorsunuz
elimde raporlar kayıtlar vs hepsi var 0lanan arkadaşlarını var :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Gaddarın artıkları sizin klanınızda kardeş.Biz 0 dan klan kurup buralara geldik.Önem vermedık önem vermedik diyorsunuzda biz ne kadar önem verdık acaba onuda düşünmüyorsunuz. Ayrıca burda 18 tane klana karşı düşman gözüküyoruz bu klanların %90 u sizin klanlarınız. Daha ne kadar önem vereceksiniz onu merak edıyorum 18 klan birleşip bir klanı yenmeyi gerçekten başarı olarak görüyorsanız bişey diyemicem. Bu gaddar klanıyla olan savasınızdada aynıydı. 5 klan tek bir klanı yendiniz aman ne büyük başarı size :) Bir arkadaş orda ortamı boş bulmuş bişeyler söyledim sanmıs saldırmazlık konusunda. Azro klanından 4-5 kişi operasyon düzenlediler bazı arkadaslarımıza ve bütün köylerindeki askerler bitti bunların daha sonra bizim misyonerler yola cıktıktan sonra ateşkes imzalayalım dıye yalvardılar. Siz ilk önce kendi iç işlerinizde neler yaşanıyor onu öğrenin daha sonra gelip burda ahkam kesin. Alarm klanı ile ateşkes imzaladık sizinle neden imzalamadık ilk önce kendinize sorun bunu. Ayrıca bir arkadaşta (yaşı ne kadar bilmiyorum ama 18 den fazla oldugunu tahmin etmıyorum)
ezik filan zırvalamış durmus. RSPAWN klanının w10 un ve w7 nin önde gelen oyuncularından kurulu oldugu unutmasın. Eğer biz bu oyuna gercekten gereken önemi verseydik su an gercekten daha farklı olacaktı harita.

Buradan konuşmak çok kolay dilin kemiği olmadığı gibi elinde kemiği kalmadı günümüzde, her lafına tek tek cevap vermem sadece bak laflarını düşünmeden konuşuyorsun bu klan kimseye yalvarmaz emin ol öyle birşey olsa düşman ilan ettikten sonra siz s.a önerdiniz onu kabul ederdik. Hala diyorum biz size op falan yapmadık ama şu dakikadan sonra bu dünyada ömrünüz fazla değil. Hiç bana şöyle değerli oyuncularla kurulduk deme değer edeple adapla oyunculukla kazanılır burada yaptığınız gibi boş konuşmayla değil. Ayrıca edebiyle oynayan arkadaşlar k.bakmasın alınan olduysa özürde dilerim ama benim lafım buradan laf dalaşı oluşturmak isteyen 3-4 çakal için ben iddaa mı koyuyorum bu lafımı iyi yaz bir kenara 1 ay sonra tekrar konuşacağım ozamana kadar susuyorum.