MASA VS SİYAH

Takoman

Milis
Ben anlayamadım şimdi siyah ile dostuz yazıp haritamız sıkıştı savaşalım ne kadar mantıklı anlaşmalı bir savaş olmasında hiçbir sıkıntı yok yalnızca bunu anlayamadım. Diğer yazdıklarını zaten hiç anlamadım da yani herkes birşey yazmış bende bunu yazayım dedim bu kadar; mertliğe falan getirecek birşey değil yani sevdiğin saydığın klanla harita sıkıştı deyip savaş açmak bu tuhaf geldi neyse size başarılar kızmana gerek yoktu.
Senin anlamaman gayet normal ama ben yine de biraz daha açıklayayım. Siyah klanının yöneticileri ile ilk defa bu dünyada tanıştık. Güzel muhabbetlerimiz oldu. En başında tanıştığımız zaman sa yaparken de tek şart koştuk. Savaş olacaksa bile mertçe dürüstçe olsun bazı klanlar gibi arkadan pazarlık yürütmeyelim ve savaş açılmadan 1 hafta-10 gün önceden haber verilsin denildi. Ben Osman’ı aradığımda 15 gün sonrası 15 nisan tarihini söyledim fakat o benden biraz daha süre isteyince ben de olur dedim. Diğer dünyalarda da birbirimizi gördüğümüzde selamlaşırız veya gireceğiniz dünyaya seve seve desteğe geliriz diye konuştuk. Her dünyanın hikayesi farklıdır. Masa klanı bu dünyaya ne bir dostla ne de bir düşmanla girmiştir. Zamanın getirdiklerine ve yaşanan olaylara göre de bu günlere gelindi.

Levi

Kılıç Ustası
Senin anlamaman gayet normal ama ben yine de biraz daha açıklayayım. Siyah klanının yöneticileri ile ilk defa bu dünyada tanıştık. Güzel muhabbetlerimiz oldu. En başında tanıştığımız zaman sa yaparken de tek şart koştuk. Savaş olacaksa bile mertçe dürüstçe olsun bazı klanlar gibi arkadan pazarlık yürütmeyelim ve savaş açılmadan 1 hafta-10 gün önceden haber verilsin denildi. Ben Osman’ı aradığımda 15 gün sonrası 15 nisan tarihini söyledim fakat o benden biraz daha süre isteyince ben de olur dedim. Diğer dünyalarda da birbirimizi gördüğümüzde selamlaşırız veya gireceğiniz dünyaya seve seve desteğe geliriz diye konuştuk. Her dünyanın hikayesi farklıdır. Masa klanı bu dünyaya ne bir dostla ne de bir düşmanla girmiştir. Zamanın getirdiklerine ve yaşanan olaylara göre de bu günlere gelindi.
ee reis ne oldu savaş başlığında saygıdan , burada mertlikten falan bahsediyordun ama birden MERTÇE erkenden saldırasın mı tuttu ? Saldırıp süreyi bozarsın anlarımda o kadar lafın üstüne komik oluyor biraz korku hissettim :))

T.Rex

Mızrakçı
Hocam ben diyorum ki 24 ü demişler iyi hoş. Ama masa bu tarihi beklemeyecek ve erkenden vuracak. Tarih verilmesinde sıkıntı yok öngörü diyelim buna.
Hocam huylu huyundan vazgeçmez. Burda masa şöyle delikanlı böyle sözünde durur vb vb bir sürü konuşulur. Kimse çıkıp bunun altını da doldurmaz:D Geleceği görmek bu kadar kolay sorun size masanın kısa uzun orta vadeli planlarını yazayım:D:D:D Şimdi kuduracak çocuklar var bu yazılara ayrıca eğleniyorum.

T.Rex

Mızrakçı
yani anlamsız ve yersiz bu fakeler :D

tüm dünya masa erken başlar dedi biz masanın yöneticisi kendi sözünü çiğnetmez dedik erkenden fakelemeye başladınız bakalım ne çıkacak.

fake atıyorsanız adını koyun

Bak bunun cevabını da söylüyorum. Bize siyah erken vuracak dendi o yüzden vurduk biz diyecekler.
Masanın yöneticisi izne çıkarsa destek çıkabiliriz. Yetkin ve kaliteli ekibimizle asla mevcut yönetimi aratmayız.

Dark Souls

Kılıç Ustası
Bak bunun cevabını da söylüyorum. Bize siyah erken vuracak dendi o yüzden vurduk biz diyecekler.
Masanın yöneticisi izne çıkarsa destek çıkabiliriz. Yetkin ve kaliteli ekibimizle asla mevcut yönetimi aratmayız.
biz vuracak olsak zaten söyleriz mutabık kalır vururuz ince hesap yapsak 90 oyunculu 200 köylü klan mı oluruz :D haklıymışsın masa erkem vuracak dedin 4 gün erkenci çıktılar

caphook

Acemi
Masanın yöneticisi izne çıkarsa destek çıkabiliriz. Yetkin ve kaliteli ekibimizle asla mevcut yönetimihayirsir bilader ulemq misin?
Ulema misin bilader sen? Masallah herseyi biliyorsun ve hadsiz yorumlar yapiyorsun.
Oyununa bak ve sana sinir olana kadar bize köy hazırla. Oyle kislasi 5 ahiri 3 ham kademeleri 25+ multilerden olmasin.
Minimum Kisla 20 Ahir 15 Ciftlik 28 istiyorum.