Av VS Gölge

MİTRALYÖZZ

Kılıç Ustası
Gölge klanı hariç tüm klanlarda dostlarım var burada başladım burada kaldım diyelim, amaç eğlence sonuçta zaman ne gösterir bilemeyiz :)

charmandertr

Acemi
ki ressam12 ye konum olarak yakın olan gölg4 klanında iletişime geçecilecek sıralamada yaklaşık ilk 100de olan fatihhann 2 köyünü ktgden abracadabraya kaybetti

leblebi

Yasaklı
Gölge klanı hariç tüm klanlarda dostlarım var burada başladım burada kaldım diyelim, amaç eğlence sonuçta zaman ne gösterir bilemeyiz :)
Hocam oyuncularını aşşagılamıyoruz asla. Sadece ben de gölge oyuncusuydum klanın kurucusu arkadaş kolay 8'e davet etti beni daha sonrasında oynayıp oynamadığını sordugumda pre kastığını söyledi. Şimdi kurucunun pre kastığı yerde oyuncular ne yapacak acaba?

MİTRALYÖZZ

Kılıç Ustası
Yo haklısınız diyorum ya benim amacım eğlence vakit geçirmek için buradayım tam olarak dediğin konuyu yaşadım ancak bulunduğum bölgedeki arkadaşlar iyi niyetli ve oynamaya istekliler o yüzden bende kalmayı tercih ettim :)

MTAPDFYFRF

Mızrakçı
eğlenmek için giren biri 63 klanlık bi ekibin parçası olmaz gibi geldi bilemedim. ama herkesin eğlence anlayışı farklı tabi mesela ben de gölgenin kamileri yakalayıp klan adı değiştirtmekten zevk alıyorum :)