Hız Turları Hakkındaki Görüşleriniz.

esmer.aY**

Mızrakçı
#4950 Test Round 5

bugun 22.30da açılacak round hızı 37 bu normal dünya olarak mı açılıypr hata var sanırım *

esmer.aY**

Mızrakçı
#4941 Cata Round
ERKEN BİTTİ.

DİGER ROUND AÇILMASINA 1SAAT 45 DAKİKA VAR. Haftasonu malum herkes evinde oyunu erkene çekemezmisiniz 18.30 da açılıyor round

barbarino

Mızrakçı
@Tibelda Değerli modum bu çiftlik başına 350asker iyiydi ya öyle yaparsan roundlari iyi olur.

Çünkü ben def oynayınca Ben vs ALL oluyor :)

barbarino

Mızrakçı
@Tibelda Değerli modumuz,

round özelliklerinde çok fazla hatalar oluyor. #5016 roundda madenler2x degil. 2 köylü başlangıc yok. Bu bash round'dan inanin kimse zevk almıyor.

Diğer birçok roundda da barbar alım yokken barbar alım olan, ya da tam tersi veya klan limiti 1 iken 3 kişilik klan kuranlar oldu.

Round bilgilendirmeleriyle roundlar arasında çok çelişki var. İlgi ve dikkatinizi rica ediyoruz

Tibelda

Emekli Görevli
@Tibelda Değerli modumuz,

round özelliklerinde çok fazla hatalar oluyor. #5016 roundda madenler2x degil. 2 köylü başlangıc yok. Bu bash round'dan inanin kimse zevk almıyor.

Diğer birçok roundda da barbar alım yokken barbar alım olan, ya da tam tersi veya klan limiti 1 iken 3 kişilik klan kuranlar oldu.

Round bilgilendirmeleriyle roundlar arasında çok çelişki var. İlgi ve dikkatinizi rica ediyoruz

Bahsettiğiniz sorundan haberimiz var, düzeltildi. Planlamalar haftalık olarak hazırlandığı için önümüzdeki planlamada bunu göreceksiniz. :)

hakikiasker

Acemi
Bash raound acıosunuz ama saldıran adama savunmacı savunan adama saldırgan puanı işleniyor elinize saglık

Panucci*

2022 | Hız Turnuvası Şampiyonu
Bash raundda iki köylü başlangıçtan zevk alan var mı acaba merak ediyorum...dikkat etmeden girdim girmemle çıkmam bir oldu