Mutlu musunuz gerçekten ?

• Konuyu başlatan Deleted User - 848902262
  • Başlangıç tarihi
W14te server basindan sonuna kadar klanin basinda ben vardım 2 ay oyunda olmadım sadece sen ne ara geldin klan kurtardın ne ara klani bi noktaya getirip bıraktın hayal dunyan guzel baya yazıp çiziyorsun:D atlantis dedigin sey bi klansa adını dahi duymadim nasil orda olabiliyorum ne içiyorsanız söyleyin guzel kafa yapmış guzel uyduruyorsunuz :) yanıma nasil geleceksin artisten mi koy alacaksin yoksa yasaldan mi milletten aldigin koylerle yanıma gelip arkana dünyanın yarısını pakt diye toplayıp kendini destekletip saldiracaksin sonra barbar toplamış gibi toplamış mi olacaksın bu mu şeref anlayışın eger buysa şerefine saygılar :D paktindakiler saldırıyor sor onlara barbarla savaşmak kolaymiymis sonra gel adam gibi oyununu oyna dayak yemiş çocuklar gibi abilerini toplayıp dayılik yapmaya kalkma zamaninda sana yaptıklarımı hala sindirememissin yazik :)

Bide ekleyim herkes ssilincedevam etseydin dedigin ben ekibimle hesabi silince alarm cephesi dustu ertesi gun tüm hücum hesap sil yapti senin kafa isine geldiği gibi çalışıyor:)

Oyun basinda ana köyünü koruyamayacak kadar beceriksiz olanlar burda seni şöyle bitirecem diye artislik yapar olmus haklısın emre:D ama pardon o zaman dünyanın yarısı arkanda deildi abilerini daha toplamamistin benim hatam :)

Çöp w14 te ben çocuğum olduğu için klanı en iyi noktaya getirip bıraktım 3 ay oyuna girmedim herkes aradı gel klan dağılıyor diye sonra geri dönüp enkazı kaldirdim respawn i hesap silme eşiğine getirdigim.sirada benim olmadığım boşlukta seni yetkili sıfatına getirene ağzıma geleni sayıp hesap silip çıktım ne oldu erkeksen devam etseydin benden sonra herkes silince demekki sen hücum için hicbirsey değilsin
O sana hücumda teklif edene de ki oksijennn beni bu klanda görürse senide benide klanda barındırmaz

Sen bu kapıdan içeri giremezsin bu arada xsersey dersin ama onun oynadığı nicki bilmezsin

Seni ilerde barbar gibi toplayacağım ama barbarlarinda bir şerefi var o nedenle biraz bekle yanına gelmeden hesap şile alma
kudurmuşsun sanki :D imla felan katletmişsin kudurmaktan :D

IIZoRBeyII

Yasaklı
Çöp w14 te ben çocuğum olduğu için klanı en iyi noktaya getirip bıraktım 3 ay oyuna girmedim herkes aradı gel klan dağılıyor diye sonra geri dönüp enkazı kaldirdim respawn i hesap silme eşiğine getirdigim.sirada benim olmadığım boşlukta seni yetkili sıfatına getirene ağzıma geleni sayıp hesap silip çıktım ne oldu erkeksen devam etseydin benden sonra herkes silince demekki sen hücum için hicbirsey değilsin
O sana hücumda teklif edene de ki oksijennn beni bu klanda görürse senide benide klanda barındırmaz

Sen bu kapıdan içeri giremezsin bu arada xsersey dersin ama onun oynadığı nicki bilmezsin

Seni ilerde barbar gibi toplayacağım ama barbarlarinda bir şerefi var o nedenle biraz bekle yanına gelmeden hesap şile alma

Kimse kusura bakmasın yok çocugum oldu yok binama uçak düştü yok otobus duragına tren girdi bilmemne sonra sonra dagılıyoruz deyip ertugrul bey gibi ortaya çıktım obaları birlestirdim haçlıları silme aşmasına getirdim sonra bi gttim obayı mogollar basıp yönetimi ele gecırdı wsws bahaneleri ile gelmeyelim daha ciddi kavga bekliyoruz bahanesiz kan istiyoruz göz yaşı istiyoruz kanıt istiyoruz:D

burakaan

Baltacı
Oyun basinda ana köyünü koruyamayacak kadar beceriksiz olanlar burda seni şöyle bitirecem diye artislik yapar olmus haklısın emre:D ama pardon o zaman dünyanın yarısı arkanda deildi abilerini daha toplamamistin benim hatam :)

Cesareti olan geliyor kıtaya giriyor savaşıyor ana köy alabilirse alıyor senin gibilerde başka tarafta başlayıp forumdan hoplayıp zıpyor bodo klavyeli mi diyordular sizin gibilere :D

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Bu tarz polemikler dışarıdan çok çirkin görünüyor ama madem böyle bir şey başlatıldı ben de 1 mesaj atıp seyirci moduna döneyim.
@HeSaP B@TiRaN seni tanımıyorum, eski Hücumcusundur doğrudur normalde saygı da duyarım ama madem artık Hücuma bu kadar laf sallayabilecek noktaya geldin, benim de senden naçizane ricam şudur ki asla ve asla biz senin yanına gelene kadar başkasına silinme

ben kime seni söyle toplayacam diye atarlandim ? Atari yapan siz sonra yanımızda başlasaydın diyen siz hos sen kimsin onuda bilmiyorum konuyla bi alakan da yok söz hakkında yok simdi git ötede başkalarını savunmaya calis :)

Bu tarz polemikler dışarıdan çok çirkin görünüyor ama madem böyle bir şey başlatıldı ben de 1 mesaj atıp seyirci moduna döneyim.
@HeSaP B@TiRaN seni tanımıyorum, eski Hücumcusundur doğrudur normalde saygı da duyarım ama madem artık Hücuma bu kadar laf sallayabilecek noktaya geldin, benim de senden naçizane ricam şudur ki asla ve asla biz senin yanına gelene kadar başkasına silinme

herkeste bi anlama sorunu var hücuma laf soyledigim bi cümle yok laf söylediğim hucumun oyun anlayışını değiştirenler zaten yarasi olan da gelip konuştu adimi bilmeyenler atar yapiyo herkes iyi oyuncu herkes kral :) kraldan çok kralcı olmus buralar ;)

Sakaryale54*

Ağır Atlı
herkeste bi anlama sorunu var hücuma laf soyledigim bi cümle yok laf söylediğim hucumun oyun anlayışını değiştirenler zaten yarasi olan da gelip konuştu adimi bilmeyenler atar yapiyo herkes iyi oyuncu herkes kral :) kraldan çok kralcı olmus buralar ;)
Hücumun kurucusu klanın şu an ki halini görse kurduğuna pişman olurdu diyorsun. Bu bir laf söylemek değil mi ? Bize hakaret değil mi ? Barbar toplamamızı eleştiriyorsun da senin kafanın basmadığı bazı noktalar var. Öncelikle bu oyun artık o senin kafanın kaldığı güya Hücumu yönettiğin zamanlarda ki oyunla aynı oyun değil. Haritalar o kadar büyük değil, o kadar oyuncu da yok o kadar klan da yok o kadar toplanacak köy de yok. Katlama açıyoruz misyoner hakkı elde ediyoruz, pasifimiz varsa pasifimizi, yoksa kıtamızdaki barbarlarımızı topluyoruz. Ha şimdi sen illa Hücum klanı barbar toplamaz diyorsan yapmam gereken buradan kalkıp sana gelmek, bilmem kaç saatten senin köylerine operasyon düzenlemek. Emin ol bunu yapsak şu an ki eleştirinden çok daha büyük bir şekilde bu sefer çirkinleşerek eleştireceksin. Kaç yaşında insanlarsanız zorla kendinize bildiğiniz şeyleri açıklattırıyorsunuz ya ben de buna tilt oluyorum

500 vs 90 kişi, uzakta ve sizin yerinize yasal bizi vururken böyle konuşmak çok kolay di mi :D adamsanız gelirdiniz aynı şartlar altında kapışırdık :D ama onun yerine 12bin kişi pakt ile geliyorsunuz :D

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Açıklama yapınca da böyle böyle boş boş şeyler yazıp sene 2010 MSN gibi göz kırpmalı emojiler gönderirsin. Armada klanıyla savaştık RM klanıyla ufak ufak sınırlar oluşturduk operasyon bile yedik ama hiçbiri şu worldün diğer ucunda olan Maybe klanı oyuncuları kadar ağlamadı burada. Niye böyle yapıyorsunuz bilmiyorum ama yanlış yapıyorsunuz. Çirkinleşmemizin lüzumu yok

Sakaryale54*

Ağır Atlı
500 vs 90 kişi, uzakta ve sizin yerinize yasal bizi vururken böyle konuşmak çok kolay di mi :D adamsanız gelirdiniz aynı şartlar altında kapışırdık :D ama onun yerine 12bin kişi pakt ile geliyorsunuz :D
Seni pek tanımıyorum da nickini bir kaç kere forumda gördüm. Hakaret olarak algılamazsan çok cevap verilecek bir tip değilsin ama sırf kolları sıvayıp bu işe giriştim diye cevap vereceğim. Şimdi öncelikle yanlışın şurada, Hücum klanlarını bu oyunda bilmeyen hemen hemen yoktur diye düşünüyorum. Hücum klanlarını bilenlerin de kalabalık ve daima Güneydoğu kıtasına girdiğini kendi adları kadar bildiğini düşünüyorum. Şimdi Allah peygamber aşkına şu yazdığını yazarken hiç mi utanmadın :D Adam olmadığımız ve sizden korktuğumuz için mi sizden uzağa farklı şartlarda girdik ? Oyunun dış politikasını bilmiyorsunuz dünyadan bir habersiniz, biz neden böyle geldik, bu worldün özellikleri böyle olmasaydı buraların hali ne olurdu zerre kadar bilginiz yok veya var ama salağa yatıp bize laf sokmak işinize geliyor. Komik olmayın. Ek olarak da şunu ekleyeyim, adamsanız aynı şartlar altında gelirdiniz diyorsun da sen bize gelip dedin mi "adamsanız şu kadar sayıyla aynı şartlar altında iç içe girelim savaşalım" diye ? Hayır dedin de biz mi korktuk 9 milyon oyuncu getirdik onu anlamadım :)