Harita Yerleşim Tartışması

DuUMAn.jpg

kilicbeyy

Çaylak
Troll ekibinden kimseyi ciddiye alamıyorum kusura bakmayın ya. Bi çuval patates getirsem daha iyi oynar.
Olabilir haklısın bi çuval patates bizden daha da iyi oynar, oyuna yeni başlamış adam da daha iyi oynar. Ama o bi çuval patates sizden daha karaterli ve insandır. Bizim mottomuz bu, hadi sende başka bir delik ara kaçacak

Mr.Badger

Kılıç Ustası
Olabilir haklısın bi çuval patates bizden daha da iyi oynar, oyuna yeni başlamış adam da daha iyi oynar. Ama o bi çuval patates sizden daha karaterli ve insandır. Bizim mottomuz bu, hadi sende başka bir delik ara kaçacak
Senden kaçacak delik arayacağıma kafama sıkarım.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Myrimidonsu tebrik ediyorum. Kaçtı maçtı yorumları hikaye. Kovalayan da büyük diplomasilerle kıtalararası vizyonla kovaladı zaten ama myrimidons bunu bertaraf etti. Bu dünyada bu strateji ile baştan avntajlı çıkan myrimidonstur. Ama stalker çok çok güçlü bir kadro neler olacak ileride bakalım.

Pantürkizm*

Çaylak
Neyse daha fazla yorulmaya değmez. Muhabbet, namuslu insanlarla yapılır. Classicte 5 klana karşı tek oynayıp silmeyen, yenileceğini bile bile günlerce uykusuz kalan myrmidonlar gibi. İçlerine bir klan ışınlandı diye ağlayıp zırlayıp kaçan galaksik klanı gibi değil.
senin mantıkla kardeş tarih boyunca geri çekilip sonra düşmanın etrafını hilal gibi saran, turan taktiği yapan Türklerde kaçmış oluyor.
Altı üstü oyun 2 ay sonra bu yorumlarını hatırlatırız sana..

metepro

Çaylak
Myrimidonsu tebrik ediyorum. Kaçtı maçtı yorumları hikaye. Kovalayan da büyük diplomasilerle kıtalararası vizyonla kovaladı zaten ama myrimidons bunu bertaraf etti. Bu dünyada bu strateji ile baştan avntajlı çıkan myrimidonstur. Ama stalker çok çok güçlü bir kadro neler olacak ileride bakalım.

Aha gözler seni arıyordu strateji dehası