İsimsizler

• Konuyu başlatan Deleted User - 5478469
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5478469

Ziyaretçi
Değerli Klanlar oyuncuları, 62. dünyaya önceki dünyalarda birlikte oynadığım özel oyuncular ile girmeyi düşünmekteyiz.
Klan kurmayı düşünmüyoruz halihazırda 60.dünyada ESL çatısı altında birkısmımız devam etmektedir. Mevcut klanlardan birinin içerisinde oyuna başlamak istiyoruz. Amacımız oyundan zevk almak ve renk katmak.
Öncelikle birlikte gireceğimiz x klanına sonrasında diğer tüm klanlara başarılar dileriz.

Cihangir iyi adamdır borsa takip etmeye çalışır edemez iyi bi hukukçu olma yolunda adımlar atmaktadır. Sözde çalışıyorum adı altında günin 16 saati çalışıyormuş gibi gelir bana aradınmı açmaz. Yazdınmı dönmez sadece o aktifken yazarsan cevap alırsın. Birde feçen katlamamda güzel ham attı bana severim iyi birisidir ama kalbimi kırdı.
(sağlam boş adamım ben ona göre)

Deleted User - 5478469

Ziyaretçi
Cihangir iyi adamdır borsa takip etmeye çalışır edemez iyi bi hukukçu olma yolunda adımlar atmaktadır. Sözde çalışıyorum adı altında günin 16 saati çalışıyormuş gibi gelir bana aradınmı açmaz. Yazdınmı dönmez sadece o aktifken yazarsan cevap alırsın. Birde feçen katlamamda güzel ham attı bana severim iyi birisidir ama kalbimi kırdı.
(sağlam boş adamım ben ona göre)
Bana göre sadece sağlam adamsın :) Bundan sonra tanıtım işlerimi sen yürüt knk yapıyorsun bu işi