Kudretli Dostlar vs. Cin

kori*

Yasaklı
bu eiboyu takip adam yerine koymayin

erguven baskanim ne savasi baskanim yaa once cini silmiyo muyduk baskanim lutfen once onlar gitsin sonra baskanimmmmmm

sosiya

Acemi
Eibo ile Kudret in arasını açmak adina surekli olarak bizden sonra, biz gittikten sonra gibi soylemlerle aslında yenilgiyi çoktan kabul ettiğinizi anlıyorum. Son çare olarakta belki birilerini birbirlerine düşürürüm diye uğraşıyorsunuz ama çok sırıtıyor.

Fsociety

Milis
Eibo ile Kudret in arasını açmak adina surekli olarak bizden sonra, biz gittikten sonra gibi soylemlerle aslında yenilgiyi çoktan kabul ettiğinizi anlıyorum. Son çare olarakta belki birilerini birbirlerine düşürürüm diye uğraşıyorsunuz ama çok sırıtıyor.
Bunu devrik başkan vscf söyledi zaten cin vs eibo'dan önce eibo vs kudret başlığı vardı sen ona bi göz gezdir. Yutulan laflar sırf cini aradan çıkarmak içindi. Sen rahat ol . :)

sosiya

Acemi
Sizin kendinize göstermediğiniz saygıyı diğer klanlar Cine gosteriyor. Siz surekli olarak biz gittikten sonrayi kafaniza koymussunuz oysa digerleri önce bir bitsinler sonra bakarız diyor.

Fsociety

Milis
Sizin kendinize göstermediğiniz saygıyı diğer klanlar Cine gosteriyor. Siz surekli olarak biz gittikten sonrayi kafaniza koymussunuz oysa digerleri önce bir bitsinler sonra bakarız diyor.
Dostum söz uçar yazı kalır. Forum burada başlık burada. Neler yazıp neler sildiniz çıkar uğruna şimdi burada laf kalabalığı yapma. Her şey cin'i ortadan kaldırma üzerine kurulu. Burada herkesin söylediği gibi cin gittiği vakit eibo hesap sile çekecek. Kudret vs Eibo savaşnıda barzo eibo'ya karşı olacak. Eibo'da siz bizi silmediniz biz hesap sildik diyerekten (her zaman yaptığı) gidecek. Bu kadar da at gözlüklü olmayın yahu.

sosiya

Acemi
Siz gittikten sonra olacakların ne önemi var ki? Eiboya cok buyuk dostluk yaptiniz da onlar kiymetini mi bilmedi? Kudretle arasinda diplomasinin neresindesiniz? Bütün klanlari birlestiren söylemleriniz sayesinde böyle olduysa kimseye laf sokmaya gerek yok. Bugune kadar hic soylediginiz gibi olmadı eibo bileginin hakkıyla cin le 1 e 1 savaştı. Yok 3 e 1, siz hepiniz biz tek soylemlerine girmenize gerek yok.

Siz gittikten sonra olacakların ne önemi var ki? Eiboya cok buyuk dostluk yaptiniz da onlar kiymetini mi bilmedi?

sen yokken ben emre ile arkadaştım bilgin olsunn. adamın yeri geldiginde hakkınıda savunurum cinde olmama ragmen .. ben emreyede cin egerki silinirse olacakları tek tek acıkladım başına gelicekleri.. yok 1v1 yapmışlar yok 3e 1 yenmişler o savaş asla 1v1 olmadı sınırda şartlar eşit olmadıgı için adam gitti diger klanlardan destek aldı ..

Cyroburn*

Kılıç Ustası
sonunda biriniz anladı bak Bu dünyadan GİDECEKSİNİZZZZZ He sonrası mı O sizi hiç alakadar etmez Sizin bize büyüttügünüz köylerde mangal yaparız rezidans dikeriz sizi bağlıyormu yok :((

Biz kimseye köy büyütmedik yalnız hak eden alıyor bizden köy savaşmadan alamaz kimse :D Ayrıca oyunla ilgili herhangi bir yorum yapmaya ben olsam utanırım açıkçası :D

*uA1905*
Sıra:2127
Yenilen rakipler:860 (2384.)
Klan:

yegemen

Çaylak
Bakin burdan Tekrar tekrar yazıyorum vuracaklarini bilsem ben sözümü tutarim.

Her 3 kişiden 5 i ayni seyi söylüyor. Bazi seyleri yaşamadan bilemeyiz.

Sözünu tutmayan olursada bana bisey yapmaz kendine yapar herkes kendi karakterini yansitir.

şu mantığa bakın ya allahtan ülke felan yönetmiyor :D
sen cin e diplomasi teklif etsen bile kabul etmeyeceğimizi bildiğinden dolayı mecburen o taraftasın. şimdi o taraftan çıksan arada kalıp silineceğini bildiğinden o taraftasın.
ha bak ben yazıyorum şuan savaşta olduğumuz bi klan ile diplomasi yaparsak ben hesabımı silip giderim.

şu mantığa bakın ya allahtan ülke felan yönetmiyor :D
sen cin e diplomasi teklif etsen bile kabul etmeyeceğimizi bildiğinden dolayı mecburen o taraftasın. şimdi o taraftan çıksan arada kalıp silineceğini bildiğinden o taraftasın.
ha bak ben yazıyorum şuan savaşta olduğumuz bi klan ile diplomasi yaparsak ben hesabımı silip giderim.
Tabi tabi suan biz istesek bile cin diplomasi yapmaz evet aynen oyle haklisin :)

*uA1905*

Acemi
Biz kimseye köy büyütmedik yalnız hak eden alıyor bizden köy savaşmadan alamaz kimse :D Ayrıca oyunla ilgili herhangi bir yorum yapmaya ben olsam utanırım açıkçası :D

*uA1905*
Klan:

Normal hesabım forum engelli Çocuk adam :) Twats felan bakmama gerek yoktu

*uA1905*
Klan:

Bunun sadece forum hesabı olduğunu anlayacak kadar zekisinn sanıyordum seni Ama Yanılmışım demekki berkay :)