Speed

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
@Strafe
Bugün saat 12:00 daki hrb 0
Speed Barbar köyü Fethi yok ama misleniyordu .
Bu tür sistem sorunları bazen oluyor

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bugün için gece roundu mevcut katılıma durumuna göre ilerleyen günlerde olup olmayacağına karar vereceğiz. :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
00.45 den 04.45 uzun değil mi birazcık bugün girerim ama bilmiyorum artık sonuna kadar oynar mıyım

Luxor*

Milis
Yazık oldu bence modlar elinden gelenin fazlasını yapiyor ilgileniyor. Speed'in gelişmesi için ama gerçekten karşılığı bu olamaz. Lafa gelince herkes ekip ama turnuva olunca neyse, yapıcak bişey yok böyle gelmiş böyle gider...

FARAZA

Süvari
Ben en başında demiştim içi boş konusan ınsan malasef her kulvarda çok burada atıp tutmak kolay speed acılmıyor speed az acılıyor yok ozellık şöyle olmalı yazanlar toplansaydı turnuvada yeterli sayıua ulaşılırdı

Koenigsegg*

Mızrakçı
Ben en başında demiştim içi boş konusan ınsan malasef her kulvarda çok burada atıp tutmak kolay speed acılmıyor speed az acılıyor yok ozellık şöyle olmalı yazanlar toplansaydı turnuvada yeterli sayıua ulaşılırdı
Neye göre konusuyosun kardeşim sen bu yazdıgın önerileri yapanları neden genelliyosun konuşmuş olmak için konuşmayın.

0kuz*

Acemi
Speedi oynayan belli ekipler var. Açılan raoundlara bakıldığı zaman mevcut oyuncu sayısı 51 i geçmiyor. 5 vs 5 oyunda 2 şer yedekten 7 ekip oyuna girer en fazla, oda oyuna girenleri baz alırsak. Eleme usulü değil de lig usulü maçlar olsa puan sistemli katılan her ekip birbiri ile maç yapsa kendi arasında daha çekişmeli olurdu.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Speedi oynayan belli ekipler var. Açılan raoundlara bakıldığı zaman mevcut oyuncu sayısı 51 i geçmiyor. 5 vs 5 oyunda 2 şer yedekten 7 ekip oyuna girer en fazla, oda oyuna girenleri baz alırsak. Eleme usulü değil de lig usulü maçlar olsa puan sistemli katılan her ekip birbiri ile maç yapsa kendi arasında daha çekişmeli olurdu.
Şuanda 3 takım başvuru yapmış. Lig veya eleme çok fark edecek bir durumda değiliz çünkü turnuva olmayacak :)