Esl & Wd vs Kehanet

Khaos X

Mızrakçı
Aşırı gereksiz asker atmis . Klanların yıkılma sebepleri biri bu .bencil oyun tarzi
Köy yerine baktım etrafında bir sürü kehanet oyuncusu var savunma 30 k atsaa bile yeterli gelebilirdi .en az 4 köy sağlam korunacak iken abartı sav atmak bencilliktir.
Ha olur adamların tam göbeğinde köy düşürür öyle sav atarsin eyw

KürGüy13.

Çaylak
Burda rakip kormuş olmuyor o köyü doldurtan o köyü dolduranların korkak olduğunu gösteriyor bölgeye bakılırsa :D

yahu öğlen de açıkladım, kehanet oyuncusu falan değilim olaya tarafsız bakıyorum, adam göz dağı vermiş size, bi bu kadar da yerin altında var diyor. Bi siz mi biliyosunuz oyunu adamda biliyodur heralde bi köye 300k sav atılmayacağını.

Deleted User - 5562814

Ziyaretçi
Öğeyi denetle olamaz çünkü ss (screen shot)
Telefondan çekilmiş :)

Deleted User - 5562814

Ziyaretçi
yahu öğlen de açıkladım, kehanet oyuncusu falan değilim olaya tarafsız bakıyorum, adam göz dağı vermiş size, bi bu kadar da yerin altında var diyor. Bi siz mi biliyosunuz oyunu adamda biliyodur heralde bi köye 300k sav atılmayacağını.
Saçmalık
O kadar sav yiğip casus atmazssan o köy orda süs olur sadece
gövde gösterisini kamilerinle yaparsın :)
Kamiler diğer köyleri delik deşik edecek kehanette bizim 200k sav köyumüz var hayırdır mı diyecek ?
Yani saçmalık :)

KürGüy13.

Çaylak
Saçmalık
O kadar sav yiğip casus atmazssan o köy orda süs olur sadece
gövde gösterisini kamilerinle yaparsın :)
Kamiler diğer köyleri delik deşik edecek kehanette bizim 200k sav köyumüz var hayırdır mı diyecek ?
Yani saçmalık :)

1) Casus sayısının az olması benim tezimi güçlendirir seninkini değil.
2) Strateji noktasında bence konuşacak son kişilerdesin :) w60 a 3. kez başlayarak belki bu algıyı değiştirebilirsin. İnanıyorum sana :)

Deleted User - 5562814

Ziyaretçi
1) Casus sayısının az olması benim tezimi güçlendirir seninkini değil.
2) Strateji noktasında bence konuşacak son kişilerdesin :) w60 a 3. kez başlayarak belki bu algıyı değiştirebilirsin. İnanıyorum sana :)
Yeniden başlama işleri tek köyüm varkendi şimdi o iş öyle kolay değil tee haritanın öbür ucuna köy attım bile :)