Güncel İstatistikler

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Ragez

Kılıç Ustası
O zaman bana " Sayko İstatistik " demen gerek. İstatistik senin isteklerine göre hazırlanmaz, artık senin istatistiğini sayko olarak algılayabilirim. Benim için sorun çözülmüşür diğer postlarla ortalığı karıştırabilirsin. Çocuğun iki şeyini elinden almıcaksın derler

1- Eğlencesini
2- Emziğini.

İyi eğlenceler.

Vuldemort

Yasaklı
İTTİFAK [ally]CiN[/ally], [ally]CiN..[/ally], [ally]CiN.[/ally], [ally]OCEAN[/ally], [ally]CinCin[/ally], [ally]CİN.xd[/ally], [ally]CÖH[/ally], [ally]cinnn[/ally], [ally]DI@BLO[/ally], [ally]CiN,[/ally], [ally]DI@BL0[/ally], [ally]DIABLO[/ally], [ally]CiN...[/ally], [ally]Opp[/ally], [ally]CİN.,[/ally], [ally]Oceann[/ally], [ally]DI4BLO[/ally],

RAKİP [ally]BARZO[/ally], [ally]KUDR1T[/ally], [ally]KUDR5T[/ally], [ally]BARZ35[/ally], [ally]BARZ61[/ally], [ally]NG[/ally], [ally]EİBO5[/ally], [ally]NG3[/ally], [ally]NGSAV[/ally], [ally]BARZO4[/ally], [ally]AzT3K[/ally], [ally]EİBO3[/ally], [ally]KUDRET[/ally], [ally]EİBO4[/ally], [ally]BARZO5[/ally], [ally]EİBO2[/ally], [ally]EİBO[/ally], [ally]BARZO2[/ally], [ally]KUDR3T[/ally], [ally]KUDR4T[/ally], [ally]EİBO6[/ally], [ally]EİSO[/ally], [ally]BARZ16[/ally], [ally]BARZO7[/ally], [ally]KUDR2T[/ally], [ally]BARZ45[/ally], [ally]PSC[/ally], [ally]BARZO3[/ally], [ally]EİBO7[/ally], [ally]KUDR6T[/ally], [ally]PSC+06[/ally], [ally]kudws[/ally], [ally]NG4[/ally], [ally]NG5[/ally], [ally]NG2[/ally], [ally]BARKUD[/ally], [ally]BARZ34[/ally], [ally]BARZ78[/ally], [ally]JTR[/ally], [ally]KUD10T[/ally], [ally]KUDR9T[/ally], [ally]B.S.K.[/ally], [ally]AzT3K2[/ally], [ally]MG[/ally], [ally]AzT3K3[/ally], [ally]KUDRED[/ally], [ally]EİBO-S[/ally], [ally]BRZO66[/ally], [ally]EİBO-P[/ally], [ally]NGSAW[/ally], [ally]KDRT99[/ally], [ally]BARZOA[/ally],

İTTİFAK
TOPLAM PUAN: 75.979.577
Toplam Klan Sayısı: 17
Toplam Oyuncu Sayısı: 1403
Toplam Köy Sayısı10.293
Puan/Oyuncu:188.534
Puan/Köy7.381

RAKİP
TOPLAM PUAN: 213.521.226
Toplam Klan Sayısı: 52
Toplam Oyuncu Sayısı: 1499
Toplam Köy Sayısı 28.110
Puan/Oyuncu: 142.442
Puan/Köy: 7.595

Şimdi bir kusurumuz var mı ?

Ragez

Kılıç Ustası
Cin paktı'nın toplam oyuncu sayısı 396'dır. Tw stats'a çok güveniyorsun. Oyun içi sıralamadaki sayılara güvenmeni öneririm.

Vuldemort

Yasaklı
hayır 403 :D oradaki 1 bnm hatam düzenleme yaparken yanlıslıkla eklemişim gerisi oldugu gibi dogrudur.

Vuldemort

Yasaklı
düzenleme yaparken 1 i eklemişim. aslolan 403 :)

Haritada sıkıntı var diyenlerde oldu onuda düzeltiyim. >>>> Harita için,Generate Map'e tıklayınız

İsteyen @Ragez in istatisliklerine bakabilir. Kendisinin bireysel emeği daha fazla. Bir seferlik paylaşım yaptım konu nerelere geldi ya hayret. İyilik yapıp denize atsak gene suç bilmiyorum nolacak halimiz :D

YALNIZBARON

Yasaklı
Dayı bak yukarıda klanların hepsi yazıyor. Yazdığım anda o klanların hepsinin köy sayısı ve diğer bilgileri orada. Ondan daha iyi bir istatislik koyman mümkün değil. Bunu anlamıyorsan sen kendi istatislikleri paylaş. Ama ben 1 seferliğine yaptığım o paylaşımı bundan sonra senin her paylaşımından sonra yapacağım. Dileyen ona bakar dileyen buna. Sende istediğini düşün oke ?

Güzel scriptmiş :)

akifS*

Hafif Atlı
Ya Enes ondan sonra diyorsun ki beni çekemiyorlar. Adam bi düzen oturtmuş bırak nasıl istiyorsa öyle paylaşsın, seni neden ilgilendiriyor bu? :D ’vay efendim beni kıskanıyorsunuz’ aynen Enes oturduk discordda seni konuşuyoruz şu an. Tatmin olduysan gider misin? Olmadıysan biraz daha öveyim rahatla.

Ragez

Kılıç Ustası
Konu geçti gitti zaten abi, çocuğu azcık eğlendirdim sevaba girdim sorun kalmadı :)

-Crystalliz3-

Yasaklı
Artık dünyadaki tüm klanların katılabileceği bir savaş gelmesin mi? Herkes rahatlasın :p
Olmasi gereken o zaten ama sizin paktta oyle bir birliktelik yok. Tek hedefi, cini durdurabilmek icin birbirine tutunmasi gerektigini bilen bir pakt. Olurda cin yenilirse iki dakika surmez paktinizin dagilmasi. Tek tek savas acmaya, savunma almak disinda klan degiatirememeye ve muttefiginizin bolgesinden koy almamaya mecbursunuz.

Napolyon2.0

Yasaklı
Olmasi gereken o zaten ama sizin paktta oyle bir birliktelik yok. Tek hedefi, cini durdurabilmek icin birbirine tutunmasi gerektigini bilen bir pakt. Olurda cin yenilirse iki dakika surmez paktinizin dagilmasi. Tek tek savas acmaya, savunma almak disinda klan degiatirememeye ve muttefiginizin bolgesinden koy almamaya mecbursunuz.
Cini durduramazlarsa nasıl kazanacaklar ilk önce cin gidecek sonra kudret :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.