Dünya özellikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
yazdığınız yazıya söylenıcek eklenıcek yüzlerce sey var ama ceza veriyorlar :) dıyemıyoruz yıne ufaktan bahsedeyım eleştirilmeyi sorun yapmazlarsa ceza vermezler.

klanlar destek ekibinde şu mantık var Ben bu oyunda modum bu oyunda tüm son söz hakları benim bende Moderetörlük yaptım fakat bu şekilde sanki oyunu modlar oynuyormuş gibi konuşmadım biz oyuncular innogames şirketi için müşteriyiz modlarda bu müşterilerin en iyi şekilde alış veriş yapabilmesi için zemin hazırlayan destek olan insanlar bu bilinçten fazlasıyla uzak çoğu modoretörümüz Şuanki mevcut durumda bu oyunun halen oyuncu bulabılmesının tek sebebı Türk insanının stratejı ve savaş oyunclarına rekabetçi oyunlara ilgisi ve oyunun çok eski olması zaten oynayan klanlar oynayan ınsanlar hep aynı yeni gelen 3 5 kısı var onlarda 1 dunya bıle dayanamıyor mevcut oyuncularıda bu sekılde soguturlarsa acaba kime modoretörluk yapıcaklar merak ediyorum.

Özellikleri görünce gerçekten nasıl bu kadar istenmeyen özelliği bir araya getirdiğiniz ve ısrarla bu ayarda her dünyayı götürebildiğinize çok şaşırmadığımı farketttim bence herkes artık bir nebze alıştı.Hiçbir topluluğu %100 memnun edemezsiniz bunun bizde bilincindeyiz, fakat %50 ile de neler yapıldığını yıllardır biliyoruz. Bizim için farklı bir dünya değil beklentiye girmeyin demişsiniz ben yeni gördüm yoksa buna da bir tepki verirdim sizin için olması değil oyuncular için farklı bir dünya olması önemli olan değil mi zaten ??

DeathRoll

Yasaklı
Mikemmel bir dinya ve özellikler yine emek verip bu kadar güzel dünya açtığınız için beklentileri gine boşa çıkarmadığınız için teşekkürler

eski dünyaları w 1 lerı 2 leri w 9 ları hatırlayanlarımız vardır dünya haritası nerdeyse bilgisayar ekranına sığmazdı okadar çok kıta ve oyuncu olurdu
ama şuanda 4 6 kıtaya sıkışmış bir oyun ve bu oyundaki dünyaya çoğu giren hesap multi bu multi hesaplara baksan bu hesaplar 5 6 7 yıllık hesaplar bu hesapların ilk sahipleri nerde ? Oyunu bırakmış durumda belki dünyaya kayıt olan hesap sayısında çok azalma olmuyor ama müşteri kaybediyor innogames bunu bizim destek ekibimizin İnnogamese iletmesi lazımken görüş ve şikayetlerimize çok sert ve tehditkarı cevap vermeleri innogamesin Klanlar Türkiye sunucularına pek önem vermediğinden kaynaklanıyor şüphesi akıllara geliyor.

tipobaha

Acemi
Özellikleri şirketin dayattığını sanmıyorum. Diğer sunucular birçok yönden daha iyi durumda co player serbestliği, script çeşit ve yaygınlığı en basitinden

zaten bu olay dünya saçması... her şeyi aynı olan bir oyunun neden farklı serverlarında aynı scriptler kullanılamıyor ki ? Bir sürü saçma şey var da bu gerçekten en saçması

Deleted User - 222510

Ziyaretçi
Seneler önce sürekli Danimarka serverinda oynardım, Türkiye serverina geçmeden önce. Bir kaç sene sonra DK serverina tekrar bir göz atmak istedim ama baktım bir uyarı mesajı yazıyor ve oyuna oynamak iteyenleri ingiltere serverina yönlendiriyorlar. Bugün nasıl klanlar.org linkine giriyorsam o zaman tribalwars.dk linkine giriyordum ama bugün tribalwars.dk yazınca seni direk .net serverina yönlendiriyor. Ortada DK serveri kalmamıştı

Oyuncu sayısı gittikce azalmıştı, klanlar azalmıstı, bundan dolayı kalan oyuncular oyuncu ve harita yokluğundan dolayı doğal olarak sıkılıyodu. Türkiye serverlarında durum artık bundan farklı değil, genel olarak yaş ortalaması yüksek ve oyuncu sayısı düşüşde. Belli sayılı kişiler ve ekipler kaldı, bunlar ne istiyor, bunları nasıl oyunda tutabiliriz, kendilerine sorun ve ona göre bir yol çizin. Siz sonuçta oynayanlar için burada değil misiniz?

Dikkat edin, yoksa bir süre sonra sizde .net serverina yönlendirmeye başlarsınız...

SungurAlp

Hafif Atlı
@TABUTCU06 uyaracaktımda belki göz yumarlar dedim.Haklısın çünkü.Yasaklısın artık o onaya alınan yazı yüzünden.Forumda oyunun aleyhinde insanları etkilemeye,birlikte hareket etmeye yönelik yazılar yazmayın, sonra yasaklı yazıyor.Umarım oyunu oynayan arkadaşları uyarmaktan bende de yasaklı yazmaz.

Deleted User - 1657154

Ziyaretçi
@TABUTCU06 uyaracaktımda belki göz yumarlar dedim.Haklısın çünkü.Yasaklısın artık o onaya alınan yazı yüzünden.Forumda oyunun aleyhinde insanları etkilemeye,birlikte hareket etmeye yönelik yazılar yazmayın, sonra yasaklı yazıyor.Umarım oyunu oynayan arkadaşları uyarmaktan bende de yasaklı yazmaz.
KAHRAMANLAR ÖLMEZ ŞEKİL DEGISTIRIR :)

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Seneler önce sürekli Danimarka serverinda oynardım, Türkiye serverina geçmeden önce. Bir kaç sene sonra DK serverina tekrar bir göz atmak istedim ama baktım bir uyarı mesajı yazıyor ve oyuna oynamak iteyenleri ingiltere serverina yönlendiriyorlar. Bugün nasıl klanlar.org linkine giriyorsam o zaman tribalwars.dk linkine giriyordum ama bugün tribalwars.dk yazınca seni direk .net serverina yönlendiriyor. Ortada DK serveri kalmamıştı

Oyuncu sayısı gittikce azalmıştı, klanlar azalmıstı, bundan dolayı kalan oyuncular oyuncu ve harita yokluğundan dolayı doğal olarak sıkılıyodu. Türkiye serverlarında durum artık bundan farklı değil, genel olarak yaş ortalaması yüksek ve oyuncu sayısı düşüşde. Belli sayılı kişiler ve ekipler kaldı, bunlar ne istiyor, bunları nasıl oyunda tutabiliriz, kendilerine sorun ve ona göre bir yol çizin. Siz sonuçta oynayanlar için burada değil misiniz?

Dikkat edin, yoksa bir süre sonra sizde .net serverina yönlendirmeye başlarsınız...

Gönüllülük esasına bağlı olarak yürüttüğümüz vazifelerimizde, oyuncuların memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz. Görüşlerimiz ve oyuncu eleştirileri, talepleri düzenli olarak şirkete iletilmektedir. İstatistikler ve analizler halihazırda şirkette mevcuttur. Ancak takdir şirketindir. Şirket talimatları uygulanır. Görüşleriniz ve oyunumuza olan bağlılığınız için teşekkür ederiz.

*lucifer5591

Çaylak
Beklentiler olumlu yönde olunca yine özellik açısından berbat ötesi bir dünya oyuncularını bekliyor.

Deleted User - 1657154

Ziyaretçi
Beklentiler olumlu yönde olunca yine özellik açısından berbat ötesi bir dünya oyuncularını bekliyor.
öyle berbat falan yazma TABUTCU06 kardeşi banladılar özellikleri beğenmedi diye. haşa efendim siz ne derseniz onu oynarız biz kimiz ki? böyle yazacaksin ki egoları okşansın :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.