CiN

Saygı değer Cin yöneticileri, k53'de kendi çapında takılan bir oyuncuyum. Birkaç üyeniz, moral yüzünden bizim orada birkaç köy için, işinize çok yarayacak çok güzel kamileri kendi kendine yiyiyorlar. Bence gereksiz, barbarları toplasan 1 haftaya o köylerin yerine koyarsın.

Birkaç tane iyi oyuncu var kıtada onlarla beraber beni de klana alırsanız, size lazım olacak savunma ordularını sınıra atarım. Savaşı kazanırsanız da hesabı bırakırım toplarsınız rahat rahat.

Yani isteseniz köylerimi yine alabilirsiniz ama, belki bu dünyada bir oyuncu kazanmak işinize gelebilir diye düşündüm.

Normalde pre için girmiştim dünyaya, son bir haftada oynamaya karar verdim, öyle işte.

Değerli yöneticilerimizden mesaj bekliyorum.

Şimdi söylediklerimde yanlış mıyım? Yazık değil mi şu kamiye, şu mise, bir sonraki op'ta bir fazla köyü gidilir bir fazla köy yıkılırdı. Her kaminin her savunmanın her misin önemli olduğu şu günlerde 6-7 tane Cin oyuncusu farmville oynayıp, arkada kendince 15 bin 10 bin puanlık adamlarla kami harcayıp duruyor. Mesele köyse al barbar 10 güne aynı puana getiriyorsun zaten. Seni tehdit de etmiyor köyler.

Bu arada ciddi olarak Cin klanını sevdiğim için bu uyarıları yapmak istiyorum.

Ekran Resmi 2020-08-12 10.28.41.png

Deleted User - 848890561

Ziyaretçi
Cin klanı w35 de rahatça barzo ve kudreti yıkabildi ama burda gücü yetmeyecek yol yakınken hesap silip kaçsınlar bence :)