İlk Sonlanacak Savaş ( ANKET )

İlk Sonlanacak Savaş

• REBORN - KOLPA

• ESL & WD - İNFAZ &BLACK

• NOSTRA - AĞA & PUSU

• PAŞA - MARYJ

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Maxijax

Çaylak
Yok mu o kadar klan var Jog var Basher var Kehanet var. Ben de tam bilmiyorum. genelde bu anketler biraz daha kalabalık olurdu onsan sordum. 7-8 klanlık klanlar var napıyorlar bunlar sıkılırlar savaş olmazsa :)

haklısın sen ne biliyorsan bende onu biliyorum eğer istihbarat eksikliği var ise davet edelim tüm klanları ankete dahil edebilmek adına :)

Rakro.31

Mızrakçı
Yok mu o kadar klan var Jog var Basher var Kehanet var. Ben de tam bilmiyorum. genelde bu anketler biraz daha kalabalık olurdu onsan sordum. 7-8 klanlık klanlar var napıyorlar bunlar sıkılırlar savaş olmazsa :)
Aha bak @Rakro.31 necati var.

Dünyada savaşma sev havası seziyorum :D Ben tüm dünya ile mütüm pre kasıyorum elleşmeyin :D

Centurion*

Milis
Reborn - Kolpa başlığı kaldırılsın bence kolpa dağıldı galiba horde diye bir yere geçiyorlar :)

Centurion*

Milis
O zaman Hordeden destek alıyorsunuz ne oldu ötüp duruyordunuz forumda başka klanlara mı ağladınız ahhahaha :D :D

Deleted User - 5562814

Ziyaretçi
O zaman Hordeden destek alıyorsunuz ne oldu ötüp duruyordunuz forumda başka klanlara mı ağladınız ahhahaha :D :D
Seni objektif olmaya davet ediyorum
Osmanlı fransızlara karşı ingilizlerden destek aldığı zaman ağlamış mı oldu ?
EVET DESTEK ALIYORUZ SIKI DURUN :)
Biz bitti demeden bitmez
Yansın w60, Yaşasın kolpaçino

Centurion*

Milis
Seni objektif olmaya davet ediyorum
Osmanlı fransızlara karşı ingilizlerden destek aldığı zaman ağlamış mı oldu ?
EVET DESTEK ALIYORUZ SIKI DURUN :)
Biz bitti demeden bitmez

Al al iyi olur sevindik :) hemen silmeyin köyleriniz daha büyümedi iyicene büyütün öyle alması daha zevkli olacak

Deleted User - 5562814

Ziyaretçi
Niye çoğunluk nostra-aga&pusu ya verdi
Hakettende Nostra nın bu kadar çabuk yenilceğini mi zannediyorsunuz ?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.