DIABLO vs. SAB

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

SungurAlp

Hafif Atlı
Bu konuları çok konuşmayı sevmem ama tokatladığınızda savaş içeriği farklıydı. Taraflar ve yapılan anlaşmalar farklıydı. Cin ile Barzo 35'den bahsediyorsan 1vs1 bir aktif savaşı olmadı hatırladığım kadarıyla.

Stalker Barzo savaşında savaş gayet güzel tadında giden bir savaştı. Barzo bu savaşta da öndeydi. Sonrasında anlaşmazlıklardan dolayı çıkan olaylar ve satma gibi bir durum olmasından dolayı kabedilen bir dünya oldu.

Bana göre o dünyanın hakkı Stalker veya Barzoydu ama sonuç olarak Kapatan Cin ve Stalker oldu bize sadece tebrik etmek düştü.

Barzo hiçte öne falan geçmedi,hee çaldığınız hesabı topladığınızı diyorsanız o ayrı :)

Bu konuları çok konuşmayı sevmem ama tokatladığınızda savaş içeriği farklıydı. Taraflar ve yapılan anlaşmalar farklıydı. Cin ile Barzo 35'den bahsediyorsan 1vs1 bir aktif savaşı olmadı hatırladığım kadarıyla.

Stalker Barzo savaşında savaş gayet güzel tadında giden bir savaştı. Barzo bu savaşta da öndeydi. Sonrasında anlaşmazlıklardan dolayı çıkan olaylar ve satma gibi bir durum olmasından dolayı kabedilen bir dünya oldu.

Bana göre o dünyanın hakkı Stalker veya Barzoydu ama sonuç olarak Kapatan Cin ve Stalker oldu bize sadece tebrik etmek düştü.

index.php
h

Bu ilk savaş şu boyunuzdan büyük laflar yazarak açtığınız :)

7120c7c6bb374ccf94d42039c96c381e.png

Bu da 2. savaş

Barzo hiçbir zaman öne geçmedi geçemez de mantıken dünyaya 35 kişi başlayan bir klan savaşı karşı tarafın kıtasında sürdürüyorsa en başından itibaren vura vura gelmiştir değil mi :) Sen gelirsin bol keseden sallarsın buradan kim bilecek diye ama arşiv unutmaz bak bakayım üstte cin klanlarına dahil bişey var mı , Nasıl bir şizofreniye yakalandın bilmiyorum fakat son kez söylüyorum yalandan attığınız naralara bizi müdahil etmeyin kalibremizde değilsiniz.

CpTR*

Freaky

Mızrakçı
Açık sözlülüğünden dolayı seni tebrik ederim ama Kendinizi bu kadar asagilamadan da ifade edebilirsin ;) görüşmek üzere

Kendimizi aşağılamıyorum,haritada bu hale getiren sizlerdiniz.
Bireysel savaşlar olsaydı bunlara gerek yoktu bizim savaşımız ortada istatistiklerimiz belli.
Forumda açık açık tehdit edip bana diplomasi görüşmesinde bununla artislik yapan kendine güvenmeyip arkasına güvenen klanlara orda bir ince var tabi anlayabilene.
Herkes aynı mücadeleyi veriyor oyundan zevk almak,haritadan çıkmak bizde koşullar gereğiyle buna göre hareket etmek zorundayız.
Klanımın,dostlarımın emeklerini milletin çıkarlarına heba edecek değilim.

Freaky

Mızrakçı
Yok balım Cartel ekibi de sizin gibi savunma yapar diye dedim :p
"Def çekiyor ya da atıyor olmamız pakt olduğumuz anlamına gelmez" savunması:D

Kesimler ortada destekçi kesimleriyle takip edilebilir bende isterdim 100 çiftlik atsınlar takılayım:p
Haritamız ortada mevcut EİBO da bizde ortak çıkarlar doğrultusunda KUDRET-BARZO paktıyla anlaşabiliriz.
Ben TÖH ekibinden sonra yazdıklarımı ss olarak paylaşayım ne demek istediğimi anlarsınız.323FC585-C79C-42B8-848C-83447C744A78.jpeg7212606B-B540-4C9B-8E3E-ED7E3354144F.jpeg42BDC656-1D97-4D2E-8B2B-D930228E04FE.jpeg6546479A-B9E0-4B76-94A3-889FC59BBC2C.jpeg

Konuyu bütünüyle paylaştım ki her konu gibi sağa sola çekilmesin.
TÖH klanları bize soruldan BARON klanlarına alınmıştır.
WP’de onları bırakmaları için 2.30 Saatlik görüşme yapıldı.
Ben ki savaş düşüncesinde olsam bu konuşmayı bu kadar uzatmaya gerek duyar mıydım ?

Daha fazla açıklama yapmama gerek yok diye düşünüyorum,yinede etiketlerseniz cevaplarım. ( :

Bu zehir x neyin kafasinda.6 ay aktif 1vs 1 savas olup ,bu savasi atarli giderli ultimatomlarla uye sayisina guvenen barzo agresif sekilde açip , 40 parsal map ilerletip iclerinden gectigimiz donemde cin muttefigimiz olarak final yapti.barzo 500 koyluk op yapip amara liderliginde 1 koy bile alamadi.bu klanmi ondeymis :) acin tw stat istatastiklere baktin.map analizine bakin bakalim.tek bir cephese 1 aylik ilerlettiler ondada hesap calip topladilar :) somut delillerle geliyoruz.hadi nerde yetkilileriniz delilleriniz ? Bossun.algini baska yerde yap

DeutschBabe

Çaylak
Yani TÖH klanı ile Cartel iç içeydi.
Sen Töh klanını kendi bünyene alırsan haritaları karıştırırsan savaş pozisyonuna da katlanırsın,basit.
Sen yine de öncesinde mesaj atmışsın güzelce. Tebrik ederim. O bölgede Elçin'in de dediği gibi sizi destekliyorum sonuna kadar Konfederasyona karşı :)

uyznlar

Kılıç Ustası
TÖH klanıyla dünya basından beri kaçınılmaz bir savaş olacağı kesindi... Köylerinin aldıkları puan, oyuncu başarıları, asker basımları, yağma, temizliklerini vs. tek tek analiz ediyorduk temizlemek isteseydik çoktan temizlerdik :) işin gerçeği içimizdeki klanı SESSİZ sedasız baron yapılması savaşı tetikledi.

Her iki tarafa da başarılar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.