W59 Güncel Harita

-isko-

Milis
Müsait bi zamanda günceller misin haritayı @GermanBaby

Bir ricam da malum paktlar az çok belli savaş şekline göre de bi renklendirme yapılabilir. Örnek: TENGRİ-RW-JOG paktı vs KUDRET-BARZO-OĞUZ paktı. CİN-SW vs EİBO-SERENİTY (pakt değil ama ortak düşmanlar var) gibi. Teşekkürler şimdiden :)

GermanBaby

Milis
Haritayı ekran görüntüsü alarak atıyorsun sanırım.. Bu şekilde bence harita daha iyi oluyor. En azından gün/hafta/ay olarak hangi klan ne yapmış ne kadar ilerlemiş kıyaslamak daha kolay olacaktır. Emeğine sağlık teşekkürler.
kendim harita sitesinde haritayı hazırlayıp, üzerine haritanın ekran görüntüsünü alıp, üzerine gerekli isimleri yerleştirip birleştirip sizlere sunuyorum :p

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Doğru ama eksik..

Forumda ayrı ayrı konu açılıyor anlamıyorum algı mı yaratılıyor kimsenin günahını da almak istemem ama

Savaşın tarafları RW,TENGRİ vs KUDRET,BARZO,OĞUZ'dur...

VEGAS klanı premium kasmaya gelen, bu süreçte de RW ye destek olmaya çalışan 57. dünyada aktif oynayan ekiptir. VEGAS ı taraf olarak göreceksek, taraf olarak yazılması gereken daha bir çok klan var :)
JOG klanı güneydoğu bölgesindedir, BARZO güneydoğuya da yerleşim yapınca yukarıda ismi yazan klanlardan bağımsız olarak BARZO ile savaşa girmiştir..
KUDRET'in RW tarafına ve BARZO'nun JOG tarafına dolaylı yollardan savaşa soktuğu klanlara gelecek olsak çarşı pazar karışır :)

Tabi bunların hepsi stratejidir.. Sadece yazdım emeklerine sağlık.

-isko-

Milis
Ayrı ayrı savaşlar ama böyle bi renklendirince daha güzel oldu bence :D Sıkışık alanda önemli olan klanlar serhat fazla takılma işte gerçek kuzeydoğu :D

Lv Big Bad Wolf

Mızrakçı
Doğru ama eksik..

Forumda ayrı ayrı konu açılıyor anlamıyorum algı mı yaratılıyor kimsenin günahını da almak istemem ama

Savaşın tarafları RW,TENGRİ vs KUDRET,BARZO,OĞUZ'dur...

VEGAS klanı premium kasmaya gelen, bu süreçte de RW ye destek olmaya çalışan 57. dünyada aktif oynayan ekiptir. VEGAS ı taraf olarak göreceksek, taraf olarak yazılması gereken daha bir çok klan var :)
JOG klanı güneydoğu bölgesindedir, BARZO güneydoğuya da yerleşim yapınca yukarıda ismi yazan klanlardan bağımsız olarak BARZO ile savaşa girmiştir..
KUDRET'in RW tarafına ve BARZO'nun JOG tarafına dolaylı yollardan savaşa soktuğu klanlara gelecek olsak çarşı pazar karışır :)

Tabi bunların hepsi stratejidir.. Sadece yazdım emeklerine sağlık.

Sensin preci:p bunu dedin bizi oyuna bağladın zamanla tarafımızı belli edeceğiz:cool:
bu arada eline sağlık devamını bekliyoruz.