SANCAK vs AzTeK & MaYa

Sancak klanı bu word köy sayısına oranla tüm klanlardan daha çok kesim yapmış ve hakkıyla daha çok köy toplayan klan, aztek'le savaşımızda karşılıklı oyuncularımız ban yesede savaşın hakkını verdik. Azap ile Alarm karşılıklı hesap alışverişinde bulunmuş, savaşın kazananı iyi hesap alan olmuş. Biz Aztek klanıyla durmadan savaştık kimse hakkımızı yemesin. Biz kararımızı verdik hadi bakalım yiyosa onuda buraya yansıtın.

Neyin yemesinden bahsediyorsun siz 4 klan Aztek'e saldırırken bu şekilde konuşacaktınız Aztekle savaşınız sizin op yapmanız bizimde savunmamız şeklinde gerçekleşti şahsen benim hesabım bazı oplarınızda ara atacak asker bulamadı. Siz zamanında hiç bir müttefiğimiz Aztek saldırmasın biz 1 vs 1 atacaz deseydiniz bizde şimdi derdik kimse karışmasın. Kimse size oyunun hakkını vermediniz demedi ama sizde o çok konuşan arkadaşlarınız şimdide konuşssun

-CyberEagles-

Yasaklı
Bilmeden ne boş konusuyorsun sen ya
Aztek kaç cephede savaştı savunmaktan atak yapabildimi?
Sen yani savundun sancak klanı kimden op yedi Aztek sınırı hariç nerde rakibi vardı
Gerisi sağlam yani sağlam bı önünde Aztek
Savunma bile basmadan kamileri atarken iyiydi dimi öyle.

@turkbye atın su arkadaşa vuslat da haritadayken aztekin haritadadaki konumunu oyun öğrensin...

Biz azabı neden düşman ekliyoruz.
Sancak yaptıklariyla zaten bizi kendine yeterince düşman etti.

Yavaş yavaş ilerlicek o harita sancak bittiginde hesaplarimizinda bı onemi yok siler gideriz onu sen hiç merak etme ;)

Size AZAP la düşman olun diyen mi var. Bu kadar artislik yapacaksanız AZAP ı düşman ilan dedim. 49 ile 56 yı kıyaslayanlarınız bile var. Hızlı dünya ile yavaş dünyayı bir tutmakta ne bileyim :) Sizlerin oyunculuğunuza laf atan olmadı. Sadece saçmalaktan öteye gitmeyen yazılarınız gerçekten fazla itici. 50 de artislik yapan klanlar şuan burada yok. Merak etme burada artislik yapanlarda başka dünyalarda olmaz. Oyun bu kazanır kaybedersin ancak büyük konuşma yeter :)
Bak Fenersavar reis bile meydana çıktı. 3 aydır arka plandan takip ediyordu şimdi hortladı. 50 de ALARM a artislik yapıyordu 56 da eline alınca kaç aydır suskun.
Forumdan resim atınca kendini bir şey sanıyor ya orası daha güzel.

Size AZAP la düşman olun diyen mi var. Bu kadar artislik yapacaksanız AZAP ı düşman ilan dedim. 49 ile 56 yı kıyaslayanlarınız bile var. Hızlı dünya ile yavaş dünyayı bir tutmakta ne bileyim :) Sizlerin oyunculuğunuza laf atan olmadı. Sadece saçmalaktan öteye gitmeyen yazılarınız gerçekten fazla itici. 50 de artislik yapan klanlar şuan burada yok. Merak etme burada artislik yapanlarda başka dünyalarda olmaz. Oyun bu kazanır kaybedersin ancak büyük konuşma yeter :)
Bak Fenersavar reis bile meydana çıktı. 3 aydır arka plandan takip ediyordu şimdi hortladı. 50 de ALARM a artislik yapıyordu 56 da eline alınca kaç aydır suskun.

Siz artislik yapanlar nerede acaba forumdan çıkmayanlar?

DeletedUser70781

Ziyaretçi
Görünen o ki dünyayı azap kapatacak.
2.liğin bir değeri yok. Azap ın dışında herkes kaybediyor. Bizim mütümüz dünyayı kapadı diye kimsede sevinmez

Görünen o ki dünyayı azap kapatacak.
2.liğin bir değeri yok. Azap ın dışında herkes kaybediyor. Bizim mütümüz dünyayı kapadı diye kimsede sevinmez

Şu ana kadar bir çok dünyada oynadım kapatabilecekken bir çok dünyayı hesap sildim bu dünyada da kapatmak umurumda değil isteyen kapatsın ama çok konuşanlar vardı şimdi yoklar:)

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
Neyin yemesinden bahsediyorsun siz 4 klan Aztek'e saldırırken bu şekilde konuşacaktınız Aztekle savaşınız sizin op yapmanız bizimde savunmamız şeklinde gerçekleşti şahsen benim hesabım bazı oplarınızda ara atacak asker bulamadı. Siz zamanında hiç bir müttefiğimiz Aztek saldırmasın biz 1 vs 1 atacaz deseydiniz bizde şimdi derdik kimse karışmasın. Kimse size oyunun hakkını vermediniz demedi ama sizde o çok konuşan arkadaşlarınız şimdide konuşssun

Birden fazla klandan kastın sancak 1 2 3 herhalde ? Siz pars maya aztek olarak 3 farklı klan olarak birleşip direndiniz. Biz direncinizi hep tebrik ettik. Arada terbiyesizce konular açıp tansiyonu yükseltip seviyeyi düşüren kişiler yüzünden tatsizliklar yaşandı.
Bu süreçte bize kimse kami yardımında bulunmadı müttefik klanlarimizdan. Ama size azaptan def yardımı geldi hattta forumda bir postta bu yardım 1700 çiftlik olarak belirtilmişti.

Birden fazla klandan kastın sancak 1 2 3 herhalde ? Siz pars maya aztek olarak 3 farklı klan olarak birleşip direndiniz. Biz direncinizi hep tebrik ettik. Arada terbiyesizce konular açıp tansiyonu yükseltip seviyeyi düşüren kişiler yüzünden tatsizliklar yaşandı.
Bu süreçte bize kimse kami yardımında bulunmadı müttefik klanlarimizdan. Ama size azaptan def yardımı geldi hattta forumda bir postta bu yardım 1700 çiftlik olarak belirtilmişti.

Zaten o 3 klan aynı klandı sizin savunmaya ihtiyacınız yoktu ki
sizin tek sıkıntınız opları yanlış planlamanızdı misal bana 50 saatten mis attırdınız ama 3 saatlik süre içinde misleyecek bir dünya oyuncunuz vardı buda en basit hataydı. Sağolsun 3-4 cephede savaşan bir klana müttefiğinin destek atması gayet normal kendi adıma Azaptan 40-50 çiftlik sav aldım fazlada olabilir ama 1700 rakamı biraz abartılı geldi arkadaşa yanış bilgi verilmiş olabilir.

Deleted User - 848880462

Ziyaretçi
Soa klanı hala köpeğini aramaktadır görenlerin Soa klanına haber vermesi önemlidir ipucu:isko xd

-CyberEagles-

Yasaklı
Siz artislik yapanlar nerede acaba forumdan çıkmayanlar?

Üstad sana özel bir hakaret oldumu bilmiyorum. Sana karşı yazılan özel bir şey olduğunu da düşünmüyorum. Aztek yöneticilerine 1-2 kişi dışında foruma girip rakibi aşağılayan birilerini görmedim. Eğer olduysa direkt onlara lafınızı söyleyebilirsiniz(Etiketleyebilirsin). SANCAK Klan yönetimi forumla ilgili defalarca kez uyardı herkesi.
Ömer abi yıllardır oynuyor foruma girip yazdığını ilk defa bu world de gördüm. Adamı nasıl çıldırttılar bilemiyorum.

MrTroya.

Casus
Üstad sana özel bir hakaret oldumu bilmiyorum. Sana karşı yazılan özel bir şey olduğunu da düşünmüyorum. Aztek yöneticilerine 1-2 kişi dışında foruma girip rakibi aşağılayan birilerini görmedim. Eğer olduysa direkt onlara lafınızı söyleyebilirsiniz(Etiketleyebilirsin). SANCAK Klan yönetimi forumla ilgili defalarca kez uyardı herkesi.
Ömer abi yıllardır oynuyor foruma girip yazdığını ilk defa bu world de gördüm. Adamı nasıl çıldırttılar bilemiyorum.
Diğer başlıklara bakarsanız yaşı büyük abilerimize Sancak kanadından ne tür hakaretler edildiğini görebilirsiniz. Burada suçlu siz değilsiniz. Ama kalkıp sancaktan kimse hakaret etmedi de diyemezsiniz. Onu geçtim 1 sayfa önce paylaşılan forumda zibidi denmiş azteklilere. Yöneticileriniz sadece buraya değil keşke kendi forumlarına da titiz davransalar. :)

Bantank

Baltacı
Sancak klanı bu word köy sayısına oranla tüm klanlardan daha çok kesim yapmış ve hakkıyla daha çok köy toplayan klan, aztek'le savaşımızda karşılıklı oyuncularımız ban yesede savaşın hakkını verdik. Azap ile Alarm karşılıklı hesap alışverişinde bulunmuş, savaşın kazananı iyi hesap alan olmuş. Biz Aztek klanıyla durmadan savaştık kimse hakkımızı yemesin. Biz kararımızı verdik hadi bakalım yiyosa onuda buraya yansıtın.
Ne boş adamsın ya Aztekle savasmış onu yapmış bunu yapmış aztek klanı vuslatla savasmasa o yürek bizde yoktu baktık vuslatla savasıyor öbür cepheden de biz girelim anca öyle indiririz planları yaptınız womuda alırız yanımıza aztek tost olcan lennn aztek silcek lennn cok köy alıyoz lenn olmadı ozaman alarm abimizide cagıralım ne yaptınız sonuc ne ? Aztek zorlayalım len zevkine oynuyoz zaten lenn sonunda silineceksin gercekler

DeletedUser72197

Ziyaretçi
Bu merner müptezeli kesin:)
Senin tüm derdin yeloköy sana 49da destek atmadı diye de mi :)

DeletedUser72197

Ziyaretçi
Yav şu yorumları okuyorum da acıyorum cidden bazılarına.
Herşey lehinize olunca yerden yere vuruyorsunuz, durum terse dönünce de altı üstü oyun diyorsunuz. Kalıbınızın adamı olun.
Yine tekrar edeyim. 3 5 hadsizin yüzünden tartışmalar oldu. Bunun dışında dost bildiklerimiz bellidir zaten. Diğer dost bildiklerimizi de tanıdık zaten.

Silmeyin. Bizim gibi direnin. Sakın ola bırakmayın.

arkadaslar cocuk gıbı dıdısıyorsunuz ayıptır kac yasında ınsanlarsınız oyun strtejı oyunu hersey olabılır yarın bıgun baska dunyada yuzyuze gelınecek belkıde bırakın bırbırınız hakaret etmeyı kım kazanırsa tebrık eder cıkarız.bırakın artık su cırkın muhabbetlerı.
kac sayfa okudum herkes bırbırıne sallamıs neden bu oyunu guzel muhabbetler ederek oynayamıyoruz.stres atılacagı yerıne stres oluyor ınsan.lutfen herkes sagduyulu olsun bırbırıne hakaret etmeyı bıraksın.ıyı olan kazansın.
ıyı oyunlar herkese...

özkivination

Mızrakçı
nuiJ41.jpg

tNUgMO.jpg

LU8alC.jpg

6SjPUX.jpg

şuraya şunu bırakayım beklemede kalın biz bitti demeden bitmeyecek S O A !

linte tıkla kaderini öğren sancak

Yıl olmuş 2020. Bu konuları hala forumda mı konuşuyorsunuz. Allah bilir kami mis sayıları da forumda belirleniyordur :D