SANCAK vs AzTeK & MaYa

caferaga

Acemi
DestroyerM e video hazırladım mernere de görkemli bir veda hazırlarız :) kendine yakışır şekilde :) gürültülü ama içi boş

POLİGON

Mızrakçı
Şahsın ile ilgili bı sorunumuz yok zaten bnmde başkasında olduğunu düşünmuyorum.

Aile klanı konusunda ise onlari yemeden haritayı kapatamiyordunuz.
Ve yediniz yada daha dogrusu dream44 ali yedi diyorsun bn senin yalancinim.
haklı gorulur tarafı haritanizda tehdit gormenizdi.
kolay lokma görmeniz bizimde yetisemicemizi bilmenizdi
Yediniz.
Yok aile şunu vuracakmış yiğit klanina gidip şunları vuralımi demiş o isin bahanesiydi.
Vedat abi white shadow Türkçesi karışık diye adamı günah keçisi çıkardınız.

Neyse gelelim Oyun adına oyunculuk adına olması gerektiği gibi oynuyoruz.

Mesela bnde 50. Dünyada bir başka hesapta alarm klanlarindaydim.
Şuan o hesap azapta.

Suanki bu dünyadaki alarm ekibiyle 1 yila yakın trickersa direndik.

Burayada alarm ile giriyordum
Son iki gün Aztek yani Alpha diyeyim o zmn mikaile vermişti
Mehmet abi bu oluşumu
Yukarıdan girip aşağıdan çıkıp bni burada başlattı.
Sözüm alarmaydi yoksa.

Bugün ise w40 taki gibi Aztek ekibiyleyim.

Oyun neyi gerektiriyorsa yinede onu yapıyorum.

Son operasyonda turkbye erdem bana
Kerberos. Şahinden köy vermiş
Bn klanimdan bı başka oyuncu ile köyleri takas ettim başka hedefe gittim.
Çünkü o kişiyle bı ahde vefa mız söz konusuydu.
Gelicem giricem dedim sizinle olmadi
Şartlar uymadi:)
Bnm ona onun bana karşı bı yanlışımız bunun dışında olmadı.
Söz verip gelememek.
50 dünyayı sağlık sebebiyle bırakmak zorunda kalmıştı.

Bu bnm kişisel tercihim vurmadım.
Allah var sınırdık
Oda şimdiye kdr 1 balta sallamadı.
Köy dusurdu içerden mis attım oyun gereği o kdr.

Dede ceza aldı herkes usustu yukarıda alan kisileri koyleride Mehmet abi yazmış.

Sizde ben bunu göremiyorum.
Ebedi düşmanlık edecek kdr kötü şeyler yaşamadik öyle bı durum söz konusu değil.
Fakat gereken yakinligi dostluğuda gormedimiz buda aşikar:)

Hayirlisi olsun diyelim
Ne diyelim.

Öyle deme deme gereken yakınlığıda 49 da gösterdik çok faydalı olamadık belki ama 4 5 arkadaş yardıma gelmiştik. Bu dünya da şartlar bunu gerektirdi benim açımdan keyifli bir dünya oluyor ben zevk aldım eminim sancak ve aztekte oynayan arkadaşlarda zevk almıştır. Çok ortak dost ve birliktelik var 2 klan arasında eminim bu dünyadan sonra devam eder

Deleted User - 5529622

Ziyaretçi
Hocam nasıl bi dostluk var aztek tarafı sancak ve alarmı 61 de yok edicem diye pre çekiyor,adam çağırıyor her wp grubunda bu muhabbet dönüyor aztek vs alarm+sancak savaşı olması kesin gibi 61 de

DISCIPLIN3

Mızrakçı
Hocam nasıl bi dostluk var aztek tarafı sancak ve alarmı 61 de yok edicem diye pre çekiyor,adam çağırıyor her wp grubunda bu muhabbet dönüyor aztek vs alarm+sancak savaşı olması kesin gibi 61 de
:) :)
Bundan Aztek`in haberi var mı?
Dostluklar bakidir. Sadece kendini bilmeyen 3 5 hadsiz çıkıp, söyledikleri laflar ve yaptıkları ile ortamı gerer. Bu 3 5 hadsiz de zaten bahsi geçen dostluklar kısmına dahil değildir.

KOCA YÖRÜK

Çaylak
Öyle deme deme gereken yakınlığıda 49 da gösterdik çok faydalı olamadık belki ama 4 5 arkadaş yardıma gelmiştik. Bu dünya da şartlar bunu gerektirdi benim açımdan keyifli bir dünya oluyor ben zevk aldım eminim sancak ve aztekte oynayan arkadaşlarda zevk almıştır. Çok ortak dost ve birliktelik var 2 klan arasında eminim bu dünyadan sonra devam eder

senin gibi düzgün konuşan azro oyuncuları her daim dost olarak kalacaktır, lakin sancak hangi dünyaya başlarsa başlasın benim ve arkadaşlarımın ezeli düşmanı olarak sayılacaktır şartlar o zamanda o klanda olmanız gerekirse yine savaşırız ama sancak ile asla bir daha nötr dahi haritada başlanılmayacaktır.

KOCA YÖRÜK

Çaylak

sanal alemde yazılanlara bakma usta 61 e başlama kararı değil oynama kararı bile almadık. kim pre çekiyormuş 61 için bu ekipten benim dahi haberim yok. ama şöyle bir gerçek var. dünyaya başlarlar biz son 2 gün karar verip dünyaya başlarız 1 klan hepsine yeteriz. haritada ben asla 56 da basladığım gibi başlamam bu şekil başlamak oyun stareteji bilmeyenlerin işidir. Bu ekibin oyun başından beri tek gün savassız gecirmemesinin nedenide harita konumudur. Bu ekip oyun başından beri çarpışıyor bizlerde haritada cok yorulduk ama yılmadık.

Deleted User - 848880811

Ziyaretçi
nuiJ41.jpg

tNUgMO.jpg

LU8alC.jpg

6SjPUX.jpg

şuraya şunu bırakayım beklemede kalın biz bitti demeden bitmeyecek S O A !

linte tıkla kaderini öğren sancak

Freaky

Mızrakçı
Boşuna atıp tutuyorsunuz, istatistikler ortada vesaire boş muhabbetler ceza yiyen oyuncular toplanınca istatistik farkı değişiyor haticeye değil neticeye gelelim.
Kesim puanlarımızı görebiliyorsunuz bizim çıktığımız haritada ortada.

Biz Azap’a bel bağlayarak bu haritaya girmedik.
Neymiş Azaptan def geliyormuş abinizmiş.
WOM’da sizin kardeşiniz SANCAK tek mi savaştı bu zamana kadar.Ben ki sizin kıtanızda ilk Eşkiya’nın paktı ile girdim.
Siz Aztekten,Alarmdan,Aileden,Yiğitten,Wom’dan destek almadınız mı bunlar sizin abileriniz mi ?
Oyun oynamak kadar sabırlı olmakta önemlidir 2 ay boyunca düzgün op yapamadık,Cephelerimiz genişti peki ya siz ne kadar ilerliyebildiniz ?
K35’teki Temur ile Sınırımızdan kaç köy alındı hesaplarımız mı silindi yada kaç hesap sildirdiniz ?
Savaşan herkesin emeğine sağlık sonuna kadar güzel bir mücadele oldu benim açımdan ama 300 köy 500 köy ile klan yıkılmaz bunu söyliyeyim.

Bu bir strateji oyunu müttefikleriniz abiniz,kardeşiniz değil bilginiz olsun.
Azap’ın desteklediği köy sayısıda ortada bunu bahane edip burda sızlanmayın.
Azap yokkende yenemediniz boşyere konuyu uzatıp kimse küçülmesin.
Dünyadan hesap silerek gitmeniz sizi ezdiğimiz anlamına gelmez pes ettiğiniz anlamına gelir. Savaşın her zaman kazananı olur kaybettiğin de tebrik etmesini bileceksin.
Yarım kalmış hesaplarınızı başka dünyada görüşürsünüz.

Tekrardan emeğiyle sonuna kadar mücadele eden herkesi tebrik ederim.
Sizinle savaşmak şahsım adına güzeldi savaşacak arkadaşlara da başarılar dilerim.
Biz son askerimize kadar her zaman burdayız.

DeletedUser72197

Ziyaretçi
4 klan 1 olup saldıranlar, şimdi 1 e 1 atalım diye yazıyorlar profillerine. Bu ne delikanlılık? Bu ne yiğitlik? Abilerinden böyle öğrenmişler demek ki. Berhudar olun evlatlarım :)

4 klan 1 oldu silemedi, 3 5 çakal sileceğini düşünüyor halen. Aztek savaşına başlamadan, 1 ay hazırlık yaptınız. Sizin 2 ayda yaptıgınız kesimi, 2 opta yaptık, halen rüzgar yapıyorsunuz. İlla ki o 1 ay boyunca yığılan savunmalar eriyecek.

Velhasıl kelam, varsa bizim kadar sabrınız, hesaplarınızı silmeyin. Sonuna kadar oynayın.
Keli soranlar vardı. Aha kel burada.
Dünyanın tepesinden gerile gerile ordu atarak devam edeceğim :)

Temür Melik.

Mızrakçı
O bu değilde yaşını başını almış adamların klan forumlarındaki konuşmalarını görünce insan utanıyor birde berhudar için 50-60 yaşında adam diyorlardı yazık tek kelime ile bu saatten sonra ordu saklasanız ne saklamasanız ne kaçınılmaza doğru gidiyorsunuz.

En azından bizim abimiz buralarda sizin abiniz dayağı yedi siz ortalık malı olacaksınız bu da kötü :)
Sancak klanı bu word köy sayısına oranla tüm klanlardan daha çok kesim yapmış ve hakkıyla daha çok köy toplayan klan, aztek'le savaşımızda karşılıklı oyuncularımız ban yesede savaşın hakkını verdik. Azap ile Alarm karşılıklı hesap alışverişinde bulunmuş, savaşın kazananı iyi hesap alan olmuş. Biz Aztek klanıyla durmadan savaştık kimse hakkımızı yemesin. Biz kararımızı verdik hadi bakalım yiyosa onuda buraya yansıtın.