HALLEDERİZ-NWA vs PUSULA (BARBAR) Savaş Özeti

• Konuyu başlatan DeletedUser56906
  • Başlangıç tarihi

CokSevdimAbi

Yasaklı
mucahıt sızın klana soyleyın konusmasın bız haykocu gıbı sıkısınca susan cvp vermeyen gormezden gelenler degılız yok star yok barbar kım kapatcak senı ılgılendırmeyen konular bunlar ıstedıgımızle ıstedıgımız kısıler kapatır o bızım konumuz bızı dagıtmak ıcın daha cok entrıkalar uretmenız gerekmektedır boyle konular yazarak dagılmayız bız :) has klanıda aynı sekıl bırakma kararı aldıklarını dıle getırdıler boyle yok has sattı felan deyıp ınsanları kotulemeye calısıp ıste bızı sattılarda bız ondan kaybettık demeye calısmayın bu wordde en basta sılınmesı gereken klandınız yalan dolanla bugune geldınız bugun son gunlerınız o kadar aglamayın fazla hesap sıle davet edıyorum kucuk dusmemenız adına

myw**

Okçu
Sen nereden biliyorsun Valar'ın Haş adına en çok savaştığını? bir kere rakibim benim adıma bunları söylüyorsa klan dağılır dağılmaz ben kendime orada yer bulabiliyorsam DC'de kendime yer buluyorsam hemen, burada başka bir nokta olduğu belli.

Sen bana boş boş konuşma diyecek adam değilsin. Bir kere etik olarak bence savaştığın klana neden geçiyorsun, madem yapamadın klan olarak yapamadınız, oyunu silme kararı alınıyorsa sen de bırak. Benim oynadığım süre boyunca senin hiçbir şey yaptığını da görmedim. Klanda bir şeyler yapanlar; Sancakreis ( orjinal sahibi) , Karaemmi, Sercan168, Liviu, Mabelors'un çeyreği etmezsin bana göre.

Ben müsafirdim geldim denileni yaptım çıktım. Oyunu da bilmiyorum. Ancak bana göre senin klandan bir ay önce atılmanız gerekiyordu. Bunu da belirttim zaten. Son olaylarda ne kadar haklı gösteriyor. İnsaneqaruda hesabı patladı kaç tane kami ile adamın köylerini indirdiler. Adamın tüm savları köylerinde duruyor. Bence sende de durum farklı değildi. hiçbir zaman tam bir klan üyesi olarak oynadığını düşünmüyorum.

Selamlar,

İyi oyunlar

Herhalde yanlış yazıyı alıntıladın Ama oplarda harita takibi yapan köyleri tutmaya çalısan geri almaya çalısan birisiydi bende oluşturduğu izlenim böyle.Yazının geri kalanını valara yazacaktın sanırım

Deadpool

Mızrakçı
Tabutcunun oyun içi profil yazsısı hakkında

bu zatın yazdıklarını zaten kimse umursamıyor ama şuna açıklık getirmek isterim ki nwa klanına 2. defa birlikte op yapalım teklifini götürdükten sonra bize

'biz de sizinle yapmak istiyoruz fakat suat(tabutcu) istemiyor' dendi

ben de şahsi olarak yazıp istedim o da bana

'ben sizinle op yapmak istiyorum ama nwa istemiyor' dedi

bunu tüm haş klanı yöneticileri ve üyeleri biliyor.

2. olarak biz hiçbir zaman nwadan savunma istemedik onlar teklif etti biz de haliyle kabul ettik.yerimizde kim olursa olsun kabul ederdi zaten destek atan arkadaşlara teşekkür ederim burdan.

son olarak hesabı nwaya bırakıp saldım oyunu

yukarıda bahsedilen kişiliksiz arkadaşa mesaj atılmış ve kişiliksiz arkadaş da mesajı şikayet etmiş hesap uyarı yemiş.

amo ve arkadaşları konusunda nwanın oynayan oyuncu kitlesinin yarısını bu arkadaşlar oluşturuyordu zaten ne olduğu hakkında bi fikrim yok fakat onların da emeğine taş koydunuz.

gel gelelim genel duruma biz haş klanı olarak zaten barbar klanıyla bir olup nwaya vurcaktık yönetimden tam tersi karar çıktı.eğer haş klanı olmasaydı şu an bu yazıyı ne okurdunuz ne de ben yazardım neyin ne olduğunu unutmadan yediğiniz kaba sıçmadan yazın ne yazıyorsanız.,

barbar klanı yöneticilerini ve pusula oyuncularını tebrik eder herkese iyi oyunlar dilerim.

Deleted User - 5525603

Ziyaretçi
Aşağı sınıra benden 1 tane asker gitmedi sav kom a sorabilirsin illaki panele bakmıştır.
Orda bi yanlış anlaşılma var hemen düzelteyim.
Demek istediğim o hesaplar neden pusula yönetiminde değilde haş yönetimin de... hani ilişki içindeyim ya.önceden anlamışız falan vs vs
İçerde tonla truva sence kim İstemez:)
Kimsenin de ruhu duymaz. :)
Suçlama yaparak kendinizi haklı çıkarmaya çalışmayın olmuyo.

ben sadece yazdığın iki şeye cevap verdim konuyu dağıtmaya çalışıp üste çıkmayalım. sen eğer ki o hesaplara takım arkadaşını koymasaydın bizle beraber zarar görecektin hayır işi yapmadın sonucta.Ayrıca sav kaydırma meselesine gelince aşağıya gidilmemesi gerektiği sana söylendi gittiğin adamlarla orda tutunamayacağınız da söylendi.Sav kaydırılırsa bütün dengelerin bozulacağı da söylendi.Sen sav kaydırmıcaz, online oyuncumuz da var tutunuruz muhabbeti yaptın.(qoqo falan o da :d) Tokat yiyip geri dönüldü.Sen askeri kendine çekmesen de ekibine gitti.Sen aşağı sav çekilmicek demedin mi sonuç olarak. Sav komutanının yanındaydım ben bunlar konuşulurken.Kimse kimseyi haklı çıkartmaya çalışmıyor kendini savunurken algı yapmadan savun.

MucahT

Yasaklı
mucahıt sızın klana soyleyın konusmasın bız haykocu gıbı sıkısınca susan cvp vermeyen gormezden gelenler degılız yok star yok barbar kım kapatcak senı ılgılendırmeyen konular bunlar ıstedıgımızle ıstedıgımız kısıler kapatır o bızım konumuz bızı dagıtmak ıcın daha cok entrıkalar uretmenız gerekmektedır boyle konular yazarak dagılmayız bız :) has klanıda aynı sekıl bırakma kararı aldıklarını dıle getırdıler boyle yok has sattı felan deyıp ınsanları kotulemeye calısıp ıste bızı sattılarda bız ondan kaybettık demeye calısmayın bu wordde en basta sılınmesı gereken klandınız yalan dolanla bugune geldınız bugun son gunlerınız o kadar aglamayın fazla hesap sıle davet edıyorum kucuk dusmemenız adına

tayfunnnnn :)) 1 ben haş bizi sattı demedim bak şuan haştan bi hesap bende bakıcı valar ile konuşmaları var tertemiz uslubunca ayar vermiş hesap sahibi ki murat abiylede konusuyorum ben zaten bizim dedigimiz söyledigim profilinde 2 gün önce haş yazanlar da şimdi pusula yazanlar sizin nasıl kapatacagınız beni zaten ilgilendirmez zaten rahmi abi bu konuda kibarca uyardı beni benim dediklerimde bir yanlış varsa söyleyin hani oldu dedigim şeyler aslında olmayan bişey varsa ki ayrıca burda bana biri ayar vericekse oyun için telefon alıp geceleri her saldırı sesine kalkan oguz uyarsın her operasyona mis arası atıp op ayarlayan fatih uyarsın 81 köyüne gittimiz 2 gün net uyumayan önder uyarsın haykocu konusuna gelirsek sosyal hayatında bazı şeyler oldu oguz konulara vakıf zaten kendiside gerekli hassasiyeti gösterdi oyunda he ne oldu haykocu ( şişko ) bişeyleri yanlış yaptı demekki dünyaa ayaları kötüdür kafasındaki isimler gelmemiştir olan erken gitmiştir ara da kalmıştır derede kalmıştır falan filan ben haykocunun oyunculuguna gene güveniiyorum bu forumda onunla oynamış yüzlerce kişi vardır benimle aynı fikirde olanlar da vardır olmayanlarda bu tartışılır ama 54 haykocunun hayali miydi hayaliydi içinde kaldımı kaldı yapacak bişey yok ama şuan forumda konular çok yanlış yerlere gidiyor en önemlisi bunun bir OYUN oldugu unutuluyor ben hiçbir zaman iyi bir oyuncu olmadım bu dost düşman herkes şahit oyun yüzündende hiç bişey kaybetmedim bu dünyada dahil 26 da ben birilerini kazandım mesela mali başgan haziranın 20 sinde dügünü var geçen sene hulk muronun dügünü vardı mesela calpol1 var soner çekmece küçük çekmecede samet var darkred elazıgda alperen ile enes var gene bak yasin abi var istanbuldaydi eneze tayin oldu stalkerdan faruk var konfory sunguralp tarık var şişko var haykocu bak 26+4 yaşında bizim sakaryada bekar ve satın alma müdürü he ne oldu bu dünyadada biz şovalye harunumuz oldu muronun arkadaşı nuhun yigeni muronun dügün o servis yaptı bize izmitten rıdvan la mert 8 yıllık universiteliler isthefra remy bunları kazandık yanlız ca benim fikrim bu bence seninde oyundan beklentilerin bunun gibi şeyler olsun ( ayrıca pressman recep abi var onunla 2 senedir buluşacaz denk gelmedik) herkese teşekkürler saygılar .

HAŞ sil kararı aldıktan sonra NWA o_O Valar'a neden salladıklarını çokta anlayamadım yukarı bölgede 3 5 oyuncuyla gayet güzel savaştı laf söyleyen NWA ekibi sanırsın ki her yaptıkları opta 100 köy düşürdü ee hadi hodri meydan yakın zamanda teke tek savaşmaya başlayacağız forumda harcadığınız enerjiyi savaşta da harcarsınız diye umuyorum. Bu arada Zengin arkadaşıma selamlar @Richie Rich :D
1590508439097.png

ben sadece yazdığın iki şeye cevap verdim konuyu dağıtmaya çalışıp üste çıkmayalım. sen eğer ki o hesaplara takım arkadaşını koymasaydın bizle beraber zarar görecektin hayır işi yapmadın sonucta.Ayrıca sav kaydırma meselesine gelince aşağıya gidilmemesi gerektiği sana söylendi gittiğin adamlarla orda tutunamayacağınız da söylendi.Sav kaydırılırsa bütün dengelerin bozulacağı da söylendi.Sen sav kaydırmıcaz, online oyuncumuz da var tutunuruz muhabbeti yaptın.(qoqo falan o da :d) Tokat yiyip geri dönüldü.Sen askeri kendine çekmesen de ekibine gitti.Sen aşağı sav çekilmicek demedin mi sonuç olarak. Sav komutanının yanındaydım ben bunlar konuşulurken.Kimse kimseyi haklı çıkartmaya çalışmıyor kendini savunurken algı yapmadan savun.

Ben o bölgeye tanıdık 1 ark için tek köy alarak gittim. Sadece ordan köy aldığımı ilk etapta 1 2 kişi biliyordu nwa bile farketmemişti. Günler geçtikçe wp grubunda reklam edildi gören geldi. Bölgede yoğunluk oluşturmaya başladılar. Geldiniz bari köy alımlarına dikkat edin,sınıra yerleşmeyin yoğunluk yaratmayın vs vs gibi uyarılarda bulundum. 1 2 kişi kendine çok güvenip yayıldı. Daha sonra gelenlere yukardan asağıya sav gelmeyeceğini söyledim.bazıları çekmiş bulunmuş. Geldiklerinde geri gönderin diye uyarı da buldum. O sıra o bölgeye op yapıldı. Savunmalar kalmak zorunda kaldı. Gerekli uyarıları yapmama rağmen uyalmadığını görünce köyleri nwa tarafına bırakmalarını söyledim. Kabul ettiler. Daha sonrasında op lar üst üste geldi ve işler yavaşladı. Köyler verildi. Daha sonrasında haklıydın diyip hesapları bırakıp gitmek zorunda kaldılar.

MucahT

Yasaklı
tayfunnnnn :))

1 ben haş bizi sattı demedim bak şuan haştan bi hesap bende bakıcı valar ile konuşmaları var tertemiz uslubunca ayar vermiş hesap sahibi ki murat abiylede konusuyorum ben zaten bizim dedigimiz söyledigimiz profilinde 2 gün önce haş yazanlar da şimdi pusula yazanlar.

Sizin nasıl kapatacağınız beni zaten ilgilendirmez zaten rahmi abi bu konuda kibarca uyardı beni benim dediklerimde bir yanlış varsa söyleyin hani oldu dediğim şeylerden aslında olmayan bir şey varsa

Ki ayrıca burada bana biri ayar verecekse oyun için telefon alıp geceleri her saldırı sesine kalkan oğuz uyarsın her operasyona mis arası atıp operasyon ayarlayan fatih uyarsın 81 köyüne gittiğimiz 2 gün net uyumayan önder uyarsın

haykocu konusuna gelirsek sosyal hayatında bazı şeyler oldu oğuz konulara vakıf zaten kendisi de gerekli hassasiyeti gösterdi oyunda he ne oldu haykocu ( şişko ) bişeyleri yanlış yaptı demek ki dünya ayaları kötüdür kafasındaki isimler gelmemiştir olan erken gitmiştir ara da kalmıştır derede kalmıştır falan filan

Ben haykocunun oyunculuğuna gene güveniyorum bu forumda onunla oynamış yüzlerce kişi vardır benimle aynı fikirde olanlar da vardır olmayanlarda bu tartışılır. ( Bunu oyunda kendisi ispatlamış kişilere soruyorum NWA kadrosuna bir bakın önceden tanıdığınız bildiğiniz kaç oyuncu var çoğusu bu dünyada başlamış kişiler ben hepsine de hakkını veriyorum teşekkür ediyorum buraya kadar bile gelmek mucize sayılır. Buradan da anlıyoruz ki haykocu54. ( Kaosun elçisi :) bu dünya`ya yeterince hazırlanamamış )

Ama 54 haykocunun hayali miydi hayaliydi kursağında kaldı mı ? Kaldı yapacak bir şey yok ama şuan forumda konular çok yanlış yerlere gidiyor.

En önemlisi bunun bir OYUN olduğu unutuluyor ben hiçbir zaman iyi bir oyuncu olmadım bu dost düşman herkes şahit oyun yüzündende hiç bir şey kaybetmedim zaten bu dünyada şahsım adına

26 da ben birilerini kazandım mesela mali başgan( Hazir beton ) haziranın 20 sinde düğünü var geçen sene muronun ( * H U L K ) düğünü vardı mesela soner ( CaLPoL1) var çekmecede nargile samet (darkred35) var elazıgda alperen(Duofact) ile enes ( Çelebi & metehan28 ) var gene bak yasin abi ( cuntaci ) var istanbuldaydi eneze tayin oldu stalkerdan faruk ( konfory ) var tarık ( SungurAlp ) var şişko ( haykocu54. ) var bak 26+4 yaşında bizim sakaryada bekar ve satın alma müdürü he ne oldu bu dünyada da biz harunumuz ( *ŞOVALYE* ) oldu muronun arkadaşı nuhun yigeni muronun dügün o servis yaptı bize izmitten rıdvan ( isthefra ) ile mert ( remy707 ) 8 yıllık universiteliler ( ayrıca pressman recep abi var onunla 2 senedir buluşacaz denk gelmedik)

Bu isimleri öyle tanıyorum ediyorum d.c filan hepsi ile muhabbetim var diye yazıyorum aynı sofraya oturup kalmışlığımız var bu insanlar benim sosyal çevrem oldu kazanım olarak bundan bahsediyorum.

Bunları kazandık yalnızca benim fikrim bu bence seninde oyundan beklentilerin bunun gibi şeyler olsun.

Herkese teşekkürler saygılar .

@KemaLLL oldumu kanka

*lucifer5591

Çaylak

1 ben haş bizi sattı demedim bak şuan haştan bi hesap bende bakıcı valar ile konuşmaları var tertemiz uslubunca ayar vermiş hesap sahibi ki murat abiylede konusuyorum ben zaten bizim dedigimiz söyledigimiz profilinde 2 gün önce haş yazanlar da şimdi pusula yazanlar.

Sizin nasıl kapatacağınız beni zaten ilgilendirmez zaten rahmi abi bu konuda kibarca uyardı beni benim dediklerimde bir yanlış varsa söyleyin hani oldu dediğim şeylerden aslında olmayan bir şey varsa

Ki ayrıca burada bana biri ayar verecekse oyun için telefon alıp geceleri her saldırı sesine kalkan oğuz uyarsın her operasyona mis arası atıp operasyon ayarlayan fatih uyarsın 81 köyüne gittiğimiz 2 gün net uyumayan önder uyarsın

haykocu konusuna gelirsek sosyal hayatında bazı şeyler oldu oğuz konulara vakıf zaten kendisi de gerekli hassasiyeti gösterdi oyunda he ne oldu haykocu ( şişko ) bişeyleri yanlış yaptı demek ki dünya ayaları kötüdür kafasındaki isimler gelmemiştir olan erken gitmiştir ara da kalmıştır derede kalmıştır falan filan

Ben haykocunun oyunculuğuna gene güveniyorum bu forumda onunla oynamış yüzlerce kişi vardır benimle aynı fikirde olanlar da vardır olmayanlarda bu tartışılır. ( Bunu oyunda kendisi ispatlamış kişilere soruyorum NWA kadrosuna bir bakın önceden tanıdığınız bildiğiniz kaç oyuncu var çoğusu bu dünyada başlamış kişiler ben hepsine de hakkını veriyorum teşekkür ediyorum buraya kadar bile gelmek mucize sayılır. Buradan da anlıyoruz ki haykocu54. ( Kaosun elçisi :) bu dünya`ya yeterince hazırlanamamış )

Ama 54 haykocunun hayali miydi hayaliydi kursağında kaldı mı ? Kaldı yapacak bir şey yok ama şuan forumda konular çok yanlış yerlere gidiyor.

En önemlisi bunun bir OYUN olduğu unutuluyor ben hiçbir zaman iyi bir oyuncu olmadım bu dost düşman herkes şahit oyun yüzündende hiç bir şey kaybetmedim zaten bu dünyada şahsım adına

26 da ben birilerini kazandım mesela mali başgan( Hazir beton ) haziranın 20 sinde düğünü var geçen sene muronun ( * H U L K ) düğünü vardı mesela soner ( CaLPoL1) var çekmecede nargile samet (darkred35) var elazıgda alperen(Duofact) ile enes ( Çelebi & metehan28 ) var gene bak yasin abi ( cuntaci ) var istanbuldaydi eneze tayin oldu stalkerdan faruk ( konfory ) var tarık ( SungurAlp ) var şişko ( haykocu54. ) var bak 26+4 yaşında bizim sakaryada bekar ve satın alma müdürü he ne oldu bu dünyada da biz harunumuz ( *ŞOVALYE* ) oldu muronun arkadaşı nuhun yigeni muronun dügün o servis yaptı bize izmitten rıdvan ( isthefra ) ile mert ( remy707 ) 8 yıllık universiteliler ( ayrıca pressman recep abi var onunla 2 senedir buluşacaz denk gelmedik)

Bu isimleri öyle tanıyorum ediyorum d.c filan hepsi ile muhabbetim var diye yazıyorum aynı sofraya oturup kalmışlığımız var bu insanlar benim sosyal çevrem oldu kazanım olarak bundan bahsediyorum.

Bunları kazandık yalnızca benim fikrim bu bence seninde oyundan beklentilerin bunun gibi şeyler olsun.

@KemaLLL oldumu kanka
Ben ve Selçuk neredeyiz :)

MucahT

Yasaklı
Ben ve Selçuk neredeyiz :)

@KemaLLL oldumu kanka

Ayrıca likralı dar pantolonları ile selçuk ( *ray madsfidsşfko* ) hersene mezun olan filtre kahveli ( lucifer5591 ) ( sen hiçbir mangala iftar programına katılmadın hep ben çankıraya geldim )

Opera Anlık Görüntü_2020-05-26_222249_www.instagram.com.png

p1pijo

Yasaklı
Tabutcu ortak operasyona hep sıcak bakan adamdır.Ben ordayken klanada söylemiştir.Biz birlikte ortak aynı yere vurmadıkca anlamı olmaz gibisinden çok söylemiştir.Nwa hakkında yorum yapmak bana düşmez pusula ekibini tebrik ediyorum.Pusula kazanma sebebi tecrübe ve ne yaptıklarını bilen ekip sabrlı klanı iyi yönetiyolar .O klandada oynama fırsatım oldu teşekkür ederim:) serhatıma yazık oldu ganki dikkat et bu dünya sana yar olmaz ajsjs

Th0mas Shelby

Mızrakçı
Oyunu bilmiyorum diyorsun hala konuşuyorsun yav yeter daa

Evet öyle yazmışım aslında iyi bilmiyorum, "usta oyuncu" değilim demek istedim. Ama son iki opu iyi karşıladım, sıfır köy verdim 4-5 köy geri aldım. Sancakreis hesabına bakabilirsiniz, op'a da iyi çıktım.

Ama oyun takibi, harita takibi, oyuncu analizi konusunda usta oyuncuyum demek istiyorum. Mütevazilik de yapmayacağım. Valar ve insaneqaruda da sıkıntı çıkacağından adım gibi emindim. Bunu klan yöneticilerine de ilettim.

HAŞ'da baştan beri olan sıkıntı iş yükünün çok az kişi de toplanması, çok fazla köylü arkadaşların gerekli hassasiyeti göstermediğini belirttim. Adamın 400 köyü var benim destekçi puanıma yaklaşmamıştı bile 4 ayda.