HALLEDERİZ-NWA vs PUSULA (BARBAR) Savaş Özeti

• Konuyu başlatan DeletedUser56906
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Haş klanı satmadı kendini bilmez 3-5 çapulcu kendilerini sattılar.

Çapulcu diye adlandırdığın kişiler kim tam olarak bilmiyorum ancak onlara bir tavsiye verebilirim. Hesap silmeyin köylerinizi bırakmayın arkadaşlar çünkü bunlar öyle karaktersizlerki siz silene kadar konuşmaya korkarlar ama hesap silinince demedikleri lafları bırakmazlar işte siz bukadar erkeksiniz şimdi çıkıpta milletin arkasından laf atmayın O adamlar olmasaydı şimdiye silinmiş olacaktınız..

*lucifer5591

Çaylak
Çapulcu diye adlandırdığın kişiler kim tam olarak bilmiyorum ancak onlara bir tavsiye verebilirim. Hesap silmeyin köylerinizi bırakmayın arkadaşlar çünkü bunlar öyle karaktersizlerki siz silene kadar konuşmaya korkarlar ama hesap silinince demedikleri lafları bırakmazlar işte siz bukadar erkeksiniz şimdi çıkıpta milletin arkasından laf atmayın O adamlar olmasaydı şimdiye silinmiş olacaktınız..

Benim gözümde ha onlar ha sen hiç bir fark yok hadi eyvallah :) ama seni pahalıya almışlar öyle dediler :)

Deadpool

Mızrakçı
Sen nwa dan çöp alamazsın öyle bir imkanın olsa 1 dakika beklemezdin nwadan alamadın o yüzden haştan aldın zaten. Satılmış yazınca illa para verilmiş anlamı çıkarmayın. Adamın şerefi para etmiyorsa parasızda yapar böyle şeyler.
6 aydır söylenmeyen kalmadı. Nwa haşı satacak nwa haşı satacak diye heryerde yazıldı. Neyse emek verenlerin hakkıydı bu world siz daha çok emek verdiniz. Herkesin eline sağlık Allahı olanlar Allaha emanet olsun olmayanları isa kutsasın papa 2. Jean paul a aziz pedere çıkarttıkları günahlar için de ayrıca teşekkür ederim. Duruşundan taviz vermeyen,mucadele eden NWA oyuncularını can-ı gönülden kutlarım.
En büyük boş

Deadpool

Mızrakçı
HAŞ klanı herzaman dürüst bir şekilde oyununu oynamıştır Onlara karşı atılan iftiralara kanmayın eğerki Pusula nwa yı güzelce tokatlamasaydı savaşın devam etmesi için nwa zamanında haş klanına yardım edin pusula bizi tokatlıyor demezdi..
Haş klanı sayesinde oyuna tutunupta daha sonradan boş klan hiçbir işe yaramıyor gibisindende konuşmamaları gerekliydi.. DC de haş klanını barbar klanına satalımmı diye teklifte yapılmamalıydı.

elinize sağlık arkadaşlar bu w i kapatmayı hakediyordunuz ancak müttetiklerinizi yanlış seçtiniz
Eline sağlık güzel yorumların için teşekkür ederim

Th0mas Shelby

Mızrakçı
Siz aldınız demedim onlar kendilerini sattılar dedim size burada laf söylemem bende olsam aynısını yapardım Haş a karakter lazım :)

Yönetime hep söyledim bu işlerde sıkıntı var aranızda casus var insaneqaruda ile valar'a dikkat edin dinletemedim.

Ancak onun dışında bana söylenene göre size o kadar beraber tam çalışma fikrine destek verilmedi. Bence hata son iki ayda aynı isim altında oynanmalıydı.

*lucifer5591

Çaylak
Yönetime hep söyledim bu işlerde sıkıntı var aranızda casus var insaneqaruda ile valar'a dikkat edin dinletemedim.

Ancak onun dışında bana söylenene göre size o kadar beraber tam çalışma fikrine destek verilmedi. Bence hata son iki ayda aynı isim altında oynanmalıydı.
Adam bana diyor ki köyleri toplu toplayın bireysel almayın pusula anlamasın diyor tamam dedim plan yaptım bir baktım 53 köy almış pusula ne anlam çıkarmam lazım sizce

sim1907

Acemi
Adam bana diyor ki köyleri toplu toplayın bireysel almayın pusula anlamasın diyor tamam dedim plan yaptım bir baktım 53 köy almış pusula ne anlam çıkarmam lazım sizce
bir hesap köy adindan dolayı ceza aldı. Ceza sebebi olan ismin baba adı da insane hesabında vardı. Doğal olarak şikayet edilip takibe takıldı. İskembeden sallamayın parmak kesip kelle verdiniz yani :)

Sancakreis

Acemi

Bugün adını ikinci kez duyuyorum.İlkindede hakkımızda konuşurken denk geldim.adını unutmamamı sağlayansa ilk konuşmanın içeriği oldu ve içeriği açıkçası beni üzdü neyse geçelim onu sen orda haddini aşmışsın eyvallah diyip geçelim.Yalnız bu ikinci oluyo burda durucaksın.Yukarıdaki diğer yorumunda bahsettiğin gibi sen hallederiz ailesine karakter sağlıycak yada seviyesi hakkında yorum yapıcak kişi değilsin.Bizler gerekli kişilerle gerekli konuşmaları yaptık.Herkes kendi özgür kararına göre istediği tarafı tercih etti yada sildi.Biz karışmadık sanada açıkçası düşmez.Şimdi eğer sen klanın adına konuşuyorsan yanlış yapıyorsun.eğer şahsın adına konuşuyorsanda boş yapıyorsun.

Kısa bir ekleme;
Rakibimize gelicek olursak,iyi-kötü,yanlış-doğrularımız olmuştur ben kendi adıma,ortaya konulan savaştan son derece keyif aldım.Herkese teşekkür ediyorum.

-Kaan

Bilmediğin konularda yorum yapma lütfen...

1.cisi benim casusluk gibi bir olayım olmadı nwa pusula haş klanından biri çıkıp kanıt gösterip sen casussun diyemez.
2.cisi insaneqaruda gerekli kişiler tarafına bilgilendirildi. O yüzden senin bişey bilmene gerek yok.
3.şuan yanımda olan kişilerden hariç klanın yararı için klan yönetimine bıraktığım +5 10 milyon puan hesap var.
4.cüsü son op günü de dahil elimden geleni kendi adıma yapmış bulunmaktayım. Taraflar farklı düşünebilir beni ilgilendirmez.
Ayrıca klanda kaos ümitsizlik oluşmasın diye genel olarak değilde 1 2 kişinin bilgisi dahilinde, zaman zaman kendim çözdüğüm kimseye yansıtmadığım olaylar da oldu.
5.cisi op Yediğimiz sabah klan yönetimi dc yaptık. Kararlar alındı kim ne yapacak konuşuldu. Teklifler sunuldu. Karar alındı.

Boş muhabbet yapmana ve yapmanıza gerek yok. Özellikle nwa tarafı geride kalan oyunculara Attığınız msjlar sizi daha aciz gösteriyor.
Bu w nin gidişatı sizin birlikte organizasyon yapmamanızdan kaynaklı. Bunu tek ben değil şu oyunu az çok bilen herkes görüyor.

Artık boş muhabbet yaparak post kasabilirsinİz.

Ek olarak klandan aldığım savunma belli klana verdiğim savunma belli. Klan yararına olsun diye aldığım barbar sayısı da belli ve bu barbarları son barbar köylere kadar gece gündüz yağma atarak geliştirip savunmaya çevirdiğimi klanda herkes bilir. 2 ay önce gelip herşeyi dışardan görmekle olmuyo bu işler.

Aklıma o kdr çok şey geliyoki neyse yine Bi kısa geçeyim.

Nwa tarafında son köyüm kaldığında
***Bystronic***
Lhummel
O köye kaç kami kaç mis attığını söylesin.
Ardından şovalye o günü anlatsın. Gece 2 den 18.00 a kadar nasıl tutmuğuzu ve en son nwa tarafına köyü sağ salim verdiğimizi.

Ne biliyonuz ki de casus ve hain damgası vuruyonuz :)