SANCAK vs AzTeK & MaYa

-Kingostatic-

Yasaklı
Daimi burdayım canım benim :) geçen haftada yazıyordum. Ondan öncesinde de yazıyordum :) Ben hep burdayım. YALAKÖY ü de çağır zevkli olmuyor böyle

-Kingostatic-

Yasaklı
Adam gaziosmanpaşa nickine dream44 dedi :) Lan barış oyun bilgini bu kadar konuşturma millet kıskanır sonra hahaha :D

Bu gidişle onumuzdekı AzTek oplarında SANCAK klanı olarak en cok ıhtıyac duyacagımız envanter ;

Barbar AkıncısıTüketilebilirBirim Eşyası
Barbar köylerine gönderilen saldırılar 10% daha hızlı gider.
Süre: 24:00:00
Tüm köyler için başvur
Haritaya attığınız 26 puan köyler barbara düşünce kullanırsın. Diğer türlü elinde patlar.

MrTroya.

Casus
Adama her türlü lafı ediyorsunuz. Küfürü bile aşıyor. Sonra küfür yiyince, doluşuyonuz buraya. Aman kel bize sövdü. Küfür etti. Mağdurum da mağdurum ayakları yapıyorsunuz. Bişey hoşunuza gitmiyor ise başkasına da yapmayın. Yaptığınız döner, dolaşır sizi bulur.

Deleted User - 5339983

Ziyaretçi
Bu hesabı rahmetli Enes Kosovalı ile birlikte yönetiyorsunuz sanırım çünkü cümleler sadece yazmak için yazılmış istatistiklerden yoksun. Realite ortada sayılar ortada, sırf savunmak için de cümle yazılmaz.

Bu istatistikten tek anladığım sancak bu hızlı dünyada 10 gündür op yapmamış kötü bir tablo

Son 72 saatte 123 köy aldı SANCAK tarafı 85 ini elinde tutmuş. Övüp bitiremediğin AZTEK’in op yaptığında 5 köy alabildi bunu da

O nasıl oluyor hesabın %80lik kısmını yine aztek toplamış ?

2.4 Milyonluk 20% si 480k puan yapar bu da ortalama 40-50 arası bir köy bunu azımsaman da ayrıca ironik.

SANCAK’ta 2.4 Milyonluk Mr.Texaslı geçen hafta ceza aldığında PMA o oyuncudan sadece 4(dört) köy alabilmiş açıp oyuncu dosyasından bakabilirsin.

Bunları da boşa yazıyom sizde bahane bitmez başlar içinizden biri ama şu oldu bu oldu diye. Avutun kendinizi.

Savaşın sonunu elbet görecez.