Dünyanın SONU???

erwl

Milis
Umarım eşkiya udw güzel bir performans gösterir de zevkli bir savaş yapmadan bu dünyadan göçüp gitmeyiz. Kıran kırana bir savaş olması dileğiyle...

EnesKOSOVA1

Yasaklı
evelsi gün derslerim vardı kafam 1 milyonoldu 20 küsür saat uyumadım ne demek istediğim ortada kimse kırılsın ıstemıom ama durum bu. 0 emek olmasa da çok övünülecek bir başarı değil. Başarı diye övünenlere de yazıklar olsun. işte demek istediğim buydu.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Bir öyle diyorsun bir böyle..Tutarlı ol en azından söylediklerinde.. Gelelim bu cümlene: "size de size oyuncu diyenlere de yazıklar olsun..."
Bende bu klanda oynuyorum. Gereksiz bir söylem ve özür bekliyorum. ha şunu da söyleyeyim.. Sen toton da kısa pantolonla gezerken biz 4 sayfa açıp manuel olarak 1 sn ye 4 mis sokuyorduk.. w1 de gyotinle savaşırken(selam olsun buradan da onlara) 80-90 bin saldırı içinden elimizde kalem, önümüzde kağıtlar, not alıp mis ayıklıyorduk... O yüzden kim nasıl oyuncu bunun yargısı sana düşmez..

sende beyindenen organ yok hocam ne deniliyor anlamadan ezberci pis zihniyetinle laf ebeliliğine girişiyorsun. oyuncu olsan ne önce bi adam ol

reis0636

Çaylak

Anlasilan o ki daha dediklerinin arkasinda duramayip her mesajinda bir onceki mesajini kuzeni yazmis gibi degistirmeye calisan eneskosova kendisi haric herkesi beyinsiz ilan etmis:)

videodaki adamla akrabaligin varmi merak ettim? :rolleyes:

Musluk*

Yasaklı
evelsi gün derslerim vardı kafam 1 milyonoldu 20 küsür saat uyumadım ne demek istediğim ortada kimse kırılsın ıstemıom ama durum bu. 0 emek olmasa da çok övünülecek bir başarı değil. Başarı diye övünenlere de yazıklar olsun. işte demek istediğim buydu.
Nasıl geçti kankam derslerin? Mevsimlere geçtiniz mi?

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Vizyon sahibi insanların hastasıyız :)

Tebrikler ARGO

Bu dünyada çoğunluk ne istediyse onu yaptık. Koyun olmadığımız sürece herkesin farklı bir şey istemesi insan olmanın doğasında var. Dünya iyi oldu-kötü oldu bu çok nesnel bir yorum. Kime göre iyi, neye göre kötü? 100lerce, hatta 1000lerce sayfa burada yazışırız. Ancak 99 kişi 1 köy deyip, sadece 3 kişi "2 köy iyiydi" dedi diye 99 kişinin dediğini bu dünyada görmezlikten gelmeyeceğim. Mutlaka o şekilde de açılacak dünya olacak ama o dünya bu dünya olmayacak. Yaklaşık 2 haftadır oyun içerisinden mesaj atıyorum, burada herkesle fikir alışverişi yapıyorum. Kaldı ki özgün bir dünya olsun diye savaş verdim ancak ne yazık ki bazı tabuları yıkmak kolay değil. Ya kalkıp "ben bunu istedim bunu açtım" demek lazım - o zaman da burnu havada, kendi bildiğini okuyan, züppe diyorsunuz - ya da isteklere uymak lazım.
Şahsi fikrimi sorarsanız "Bu dünyayı sevdin mi?" diye - cevabım "Hayır". Bence son derece standart, son derece sıkıcı, multicilerin bol olacağı, kazananın değişmeyeceği sadece daha hızlı bir dünya oldu. Ancak bunu çoğunluk olarak siz istediniz. Bu yüzden burada kavganız bu sefer Klanlar Takımı ile değil, diğer oyuncularla olacak.

C11 Kazananı ARGO başlığı

r7FtMR.png

Buer

Milis
Serhat abi gibi birine de adam ol demessin be:)Şunu ciddiye alıp cevap verenlerde hata