BALKON KONUŞMASI 2

ISonD4nS

Yasaklı
eskiden bir başarısı olmayanların pre olayı çıktıktan sonra forumda ağa kesilmelerini çok normal karşılamak lazım veya dünya kapatanları :) birde övünmeleri yok mu beni bitiriyor :)))

ZoR BeY 42

Acemi
Aha haş ve nwa opa cıktı. en son kafalarını kuma gömmüşlerdi. Formda sessizlerdi.opta 2 köy alırlarsa buralara gelirler atar yaparlar :D:D:D:D
Ha bu arada Abi ne olur bana saldırmayın kendime ceza aldıramadım çünkü 2 tane hakkım dolmuş 3. Cezayı aldırırsam global yerim. Ne olur bana saldırmayın lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen :p:p:p:p:p:p

Richie Rich

Mızrakçı
Aha haş ve nwa opa cıktı. en son kafalarını kuma gömmüşlerdi. Formda sessizlerdi.opta 2 köy alırlarsa buralara gelirler atar yaparlar :D:D:D:D
Ha bu arada Abi ne olur bana saldırmayın kendime ceza aldıramadım çünkü 2 tane hakkım dolmuş 3. Cezayı aldırırsam global yerim. Ne olur bana saldırmayın lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen :p:p:p:p:p:p

o yüzden bekliyolar zaten bide uzun uzun açıklama yaparlar bu op başarılı geçti vs vs diye

*lucifer5591

Çaylak
Bence yeteneklerini oyunda göster canım benim :)

RAKI BALBOA

Acemi
Oyun oynuyoruz kim olduğum neci olduğumu neden merak ediyorsun, burası da oyun hakkında konuşulan bir forum.

Sahalarda bir halta yaradığım gibi bir iddiam yok ki. Oyuna çünkü o kadar fazla vakit ayıracak vaktim de yok ama geçen op da baya süre harcadım mis araları için.

Klanım adına bir şeye yarayıp yaramadığıma sen mi karar vereceksin, sen kendi işine bakarsan senin için daha faydalı olacaktır. Benim işimde belki yazıp çizmek. Neden bu kadar rahatsız oluyorsun. Bu arada sınırdayım zaten. O hesaba da bakmıyorum uzun zamandır.

Sancakreiss hesabında olduğunu neden saklıyosun süleyman?