BALKON KONUŞMASI 2

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
güzel operasyondu tebrik ediyorum sizleri. Yaklaşık 400 köye aynı saniye (El ile) saldırı atacak kadar güzel hazırlanılmış. Kimse 1 saniye bile şaşmamış dakika demiyorum saniye...
kimsenin kami saati uyku saatine denk gelmemiş kimse bir iş görmesi gerektiği esnada mis atmak zorunda kalmamış. Herşey düşünülmüş en ince ayrıntısına kadar. Şunuda fark ettim. 1 oyuncu bu saydığım sorunlardan biriyle karşılaşmış sanırım op saatine 45dk erken atmış misyoneri kamileri. ama kaçarsa 1 köye kaçar sonra diğerlerini normal saatinde atar. Bu heralde kendini cezalandırdı hedefi olan 30 köye o kaçırdığı saatte ve saniyede gitmiş. El ile. Gerçekten hersey düşünülmüş çalışılmış elinize sağlık arkadaşlar bu emeği görmezden gelmek için gözlerimin görmüyor olması lazım. yiğidi öldür hakkını yeme.

İma ettiğin şeyi kanıtlaman gerekiyor. İnsanların evinden çıkamadığı, çalışmadığı ve sabahlara kadar oyun oynadığı dönemde bu ithamlar hakaretten öteye gitmez. Biz operasyon için 4-5 e kadar ayakta dururken senin gelip bizi böyle şeylerle suçlaman acınası. Tebrik etmişmiş. Senin ne demek istediğini biliyoruz merak etme şam şeytanı seni.

bu bi psikolojik baskının verdiği savunma şekli mi. Ben sizi ovdugum halde neden böyle bir savunmaya geçtiniz anlam veremedim. Ne geldi ki aklınıza?

Tatava yapma. Karşındakilerin iq'sunun kendin gibi ayakkabı no'sundan küçük olduğunu mu zannediyorsun?

Sizin bu şekil op'a çıkmaya kapasiteniz yetmiyor. Kabul edin geçin.

beschaffer

Acemi
güzel operasyondu tebrik ediyorum sizleri. Yaklaşık 400 köye aynı saniye (El ile) saldırı atacak kadar güzel hazırlanılmış. Kimse 1 saniye bile şaşmamış dakika demiyorum saniye...
kimsenin kami saati uyku saatine denk gelmemiş kimse bir iş görmesi gerektiği esnada mis atmak zorunda kalmamış. Herşey düşünülmüş en ince ayrıntısına kadar. Şunuda fark ettim. 1 oyuncu bu saydığım sorunlardan biriyle karşılaşmış sanırım op saatine 45dk erken atmış misyoneri kamileri. ama kaçarsa 1 köye kaçar sonra diğerlerini normal saatinde atar. Bu heralde kendini cezalandırdı hedefi olan 30 köye o kaçırdığı saatte ve saniyede gitmiş. El ile. Gerçekten hersey düşünülmüş çalışılmış elinize sağlık arkadaşlar bu emeği görmezden gelmek için gözlerimin görmüyor olması lazım. yiğidi öldür hakkını yeme.

AĞLAYACAKSAN OYNAMAYALIM.. HEPSİ EL İLE ATILMIŞTIR. İÇERİSİNDE SİGARA BİLE İÇİLMEMİŞTİR.

6c9d292a-427c-454f-82b3-5653ddc675d6.jpg

Deleted User - 1677573

Ziyaretçi

Herkes 1 saat uykuyla duruyor bence kinaye yapmak yerine tebrik et geç.

operasyonda 40 köye gittim en çok köye giden bendim benim bile girişlerimin bazıları şu şekilken ne anlatmaya çalışıyorsun sen. Algı operasyonlarınızı ağlamalarınızı bırakın artık çıkın adam gibi savaşın

1588344274239.png

DeletedUser70837

Ziyaretçi
Ben anlamadım gerçekten olay ne tam olarak. neyi savunuyorsunuz? Ne geldi aklınıza?

DeletedUser70837

Ziyaretçi
olay buna döndü biraz. operasyona iyi hazırlanılmış herkes saatine özen göstermiş dedim siz ne anladınız bilmiyorum :)

Astrea*

Mızrakçı
Senin güttüğün koyunlar kadar biz çoban öptük nusret. Aklınca laf sokmaya çalışıyorsun ilkokul çocuğu edasıyla. Burada çocuk gibi boş yapacağına oyundan bir icraat göster.

ha bir de ;

YAT OLUM AŞŞAAA

İlk defa bu şekilde boş yapan birini gördüm. Hani kamileri tr.twstats'tan göremiyoruz da alınan köyleri görebiliyoruz arkadaş. 8 9 tane köy dışında hiçbiri aynı saniyede alınmamış, onu geçtim her opta olduğu gibi sürelere uymayan/uyamayan bir sürü kişi varmış. O aynı saniyeye atan arkadaş bile birkaç tanesinin süresini kaçırmış.

Köy sayısı olarak önde olduğunuz bir rakip var. Yıllardır bu oyunu beraber oynayan, muhtemelen bu oyundaki en iyi klanın bir kısmı karşınızda. Bırakın da o opu yapsınlar. Ki işin aslı koca pusula bile op süresine uymuyormuş dedim ben fetihlere bakarken.d

Şimdiden yenilgiye kılıf aramak gibi şu yazılanlar. Yok bilerek ceza yiyorsunuz, yok temiz oynamıyorsunuz vs demeleriniz (bence de temiz oynamıyorlardır ama temiz oynayan mı var?).

Aynen ben de Aksakallı'dan beklemeyeceğim şeyleri yaptı. Kamileri bir de değil de ikili yapsaydınız içeri de daha çok köy düşürürdünüz. Hedef o muydu bilmiyorum.

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
TWstatsda zaten düşen köylerin saatleri yazılı. Hepsi birbirinden farklı. Neden ısrarla tersi iddia ediliyor ki? Bu nusret ile aynı dünyada oynuyoruz dimi biz? Dünya 54 tr serverı ile ilgili yazdığından emin miyiz?