ANTİ savaş raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser71065

Ziyaretçi
mesajlarımı okumanı, ve anlamanı tavsiye ediyorum dostum, ben burada anti sütten çıkmış ak kaşık demiyorum,

köy almak niye bu kadar önemli diye sordun. Bende köy almak için hesap hackleyeceklere ve onlar hacklerken alkışlayan ve sorduğumda haberim yok diyenlere sor. :) onlar köy almayı benden çok önemli buluyorlardır. Yemin edebildiklerine göre yalan yere. Birde foruma gelip böyle yapanı atarım diyordu. :))

köy almak niye bu kadar önemli diye sordun. Bende köy almak için hesap hackleyeceklere ve onlar hacklerken alkışlayan ve sorduğumda haberim yok diyenlere sor. :) onlar köy almayı benden çok önemli buluyorlardır. Yemin edebildiklerine göre yalan yere. Birde foruma gelip böyle yapanı atarım diyordu. :))
ben hackleyene de karşıyım :) multi açanada,:) multi açanlar temiz, hackleyenler temiz değil öyle mi? :) bakış açılarınız çok güzel :) helal :) olsun:) size :)

DeletedUser71065

Ziyaretçi
Multi açanda aynı hack yapanda :) beni hiçbir zaman savunurken görmedin :) klanınızdaki çoğu hesabın desteği dışarıda hiçkimse kendi köyünü savunmuyor :)) ne fedakar arkadaşların var :)

Multi açanda aynı hack yapanda :) beni hiçbir zaman savunurken görmedin :) klanınızdaki çoğu hesabın desteği dışarıda hiçkimse kendi köyünü savunmuyor :)) ne fedakar arkadaşların var :)
tabi biz sizin çakılı savunmalarınızı kesemediğimizden sen klanında kaç tane multi olduğunu bilemiyorsun tabi, geçen buraya udwde banlananların listesini atmıştım, onlarıda okumamışsındır o da normal , allah kimseyi 1000 tane hesabın 1000ninde gerçek oyuncu olduğuna inanacak kadar saf yapmasın :)

DeletedUser71065

Ziyaretçi
Ben udw değilim :) ben eşkiyayım hacker Serhat’ın kuzeni :)) hahah

ben sana udwdesin demedim ki, yok sen gerçekten anlamıyorsun :D madem eşkiyadasın neden diğer klanların ne yaptığını görmüyorsun? çok müthiş bir söz var, senin durumunla ilgili ama maalesef söyleyemiyorum

Deleted User - 5380245

Ziyaretçi
Anti çok uzağa gitmesin. Savaş sonrası güçlü bir klan udw'ye savaş açınca hesap silerler. Beleş köy toplarsınız :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Halimem şarkısı sana gelsin aslan parçası sen bu işin sonunu düşünmemiştin ;) @Dilek Cigarası

J0O5fS.png

Anlık ANTİ ailesi :)

#Dileksigarasıout
#Keyifsigarasıin

sigara-emoji-cigarette-icon-2-min.png

"Rakibim değilsiniz,siz bir kornasınız. Ve ben bastıkça öteceksiniz." demiş Ender Abimiz.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Tebrikler isa'cım.. :) hiç demiyorsun ki birader beni hırslandırdın sayende böyle oldu diye böyle atarlı giderli yorum atıyorsun :) Başarılarının devamını dilerim.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
@Strafe

Başlığı kapatabilir miyiz. :)

ANTİ bitti.. Devam eden oluşuma başarılar diler, rakiplerimizi tekrar tebrik ederim.