Bir Sihir Numarasına Ne Dersiniz?

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Eyvah köyüm yok oldu :( tebrikler.

QypQhP.png

Deleted User - 5354182

Ziyaretçi
Susun herkes sussun Sinser konuşacak, pardon AĞ-LA-YA-CAK

Wist

Kılıç Ustası
Forumun babası sizsiniz çünkü forumun anasını bellediniz. Her video için başlık açıcak mısınız böyle?

Yavrucuğum, video için ilk başlık açan klanı bul. İpucu veriyorum baş harfi 'A', son harfi 'İ'. Bu başlık açma akımını başlattıkları için onlara dert yan. Diğer bir önerim de şu. Sana ne kardeşim? Açarız ya da açmayız. Seni bağlar mı? Rahatsızsan başlığa girme. :)

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası
Diğer arkadaşlar gibi oturup kavga mı edelim insanlarla istiyosun ? Bu kadar gergin olmayın zevk alın ;)

Mr.Badger

Ağır Atlı
Yavrucuğum, video için ilk başlık açan klanı bul. İpucu veriyorum baş harfi 'A', son harfi 'İ'. Bu başlık açma akımını başlattıkları için onlara dert yan. Diğer bir önerim de şu. Sana ne kardeşim? Açarız ya da açmayız. Seni bağlar mı? Rahatsızsan başlığa girme. :)

Yavrucuğum? Sen kimsin ki benimle yavrucuğumlu konuşuyorsun? Kapasiten ne? Ederin ne senin? Ben herkese dert yanıyorum sadece sana özel değil aç bak daha önce ki bir başlıkta aynı şikayetimi dile getirdim, anti halıya sıçsa sende mi sıçacaksın? beni bağlar buranın ağasıda benim marabasıda benim çünkü itirazın var mı?

Wist

Kılıç Ustası
Yavrucuğum? Sen kimsin ki benimle yavrucuğumlu konuşuyorsun? Kapasiten ne? Ederin ne senin? Ben herkese dert yanıyorum sadece sana özel değil aç bak daha önce ki bir başlıkta aynı şikayetimi dile getirdim, anti halıya sıçsa sende mi sıçacaksın? beni bağlar buranın ağasıda benim marabasıda benim çünkü itirazın var mı?

Ay ay gaza geldi Yavrucuuk! Evlat, git şikayetini başka yerde yap. Bu başlık ve açacağımız diğer başlıklar tamamen keyif alma adına. Eğlenme adına. Bir problem varsa, açıp açmamız ile ilgili bir sorun varsa bu forumun sorumluları var. Gelir başlığı siler. O ana kadar sana düşen tek şey çeneni kapatıp susmak. Bizim başlığımızda sana ne ağalık ne de marabalık düşer. Sen vasıfsızsın. Kaybol buradan.

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası
Ay ay gaza geldi Yavrucuuk! Evlat, git şikayetini başka yerde yap. Bu başlık ve açacağımız diğer başlıklar tamamen keyif alma adına. Eğlenme adına. Bir problem varsa, açıp açmamız ile ilgili bir sorun varsa bu forumun sorumluları var. Gelir başlığı siler. O ana kadar sana düşen tek şey çeneni kapatıp susmak. Bizim başlığımızda ne ağalık ne de marabalık düşer. Sen vasıfsızsın. Kaybol buradan.

Yiğidim, yargı dağıtıyorsun yavaşşşş