İlk savaş Anti & Udw

• Konuyu başlatan DeletedUser59592
  • Başlangıç tarihi

MQKOKO

Çaylak
Abdi sizin şah olduğunuzu söylemişti ben de kabullenmiştim ama madem kavga edecez, çirkinleşelim.
Noldu, zoruna mı gitti piyon ? Sabahtan beri belki bir şey çıkar diye piyon gibi sürüp sürüp duruyorsunuz kendinizi :D
burda oyalanma yavrum bak haktan farkı koydu sana sadsadsafas

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Ben ben ??

Knk senin seviye düşmüş her pozisyona gol vermeye başlamışsın dicektim de adam sürekli post atmış 16 sayfanın 10 sayfası herhalde onun yorumlarıdır
%10 orana sahip olsa bile baya gol atmıştır.

@SiNSeR cancağızım özledin mi bizi ?

Kanka dışarıdan izliyorum olayları. Tarafsız bakıp gördüğüm golleri veriyorum.
:D

Biz ciddili girsek dünyaya bu başlık şu an 45 sayfaydı :)

Deleted User - 5558110

Ziyaretçi
Abdi sizin şah olduğunuzu söylemişti ben de kabullenmiştim ama madem kavga edecez, çirkinleşelim.
Noldu, zoruna mı gitti piyon ? Sabahtan beri belki bir şey çıkar diye piyon gibi sürüp sürüp duruyorsunuz kendinizi :D

Sen kimsin ki birşey çıkar diye yazacağım. :) Eşkiya’yı ağzınıza almayın yeter. :)

DeletedUser70260

Ziyaretçi
Ohoo birileri ban istiyor
Çayın yanında iyi gider

Sen kimsin ki birşey çıkar diye yazacağım. :) Eşkiya’yı ağzınıza almayın yeter. :)
Ben eşkiyayı hiç ağzıma almamıştım zaten ama hadi yine neyse bir şey demiyorum. Ban yeme moduma girdim yine kaşınmayayım sakin kalamıyorum :D

kankam buw haktan bende sana koydurcam 10 sene dalgamı geçicem
Ona şey desene; "Semihi hücumda oynatmayacağım demişsin, ne oldu o iş ?" skldfvksdflvdfv

MQKOKO

Çaylak
Çayın yanında iyi gider

Ben eşkiyayı hiç ağzıma almamıştım zaten ama hadi yine neyse bir şey demiyorum. Ban yeme moduma girdim yine kaşınmayayım sakin kalamıyorum :D

Ona şey desene; "Semihi hücumda oynatmayacağım demişsin, ne oldu o iş ?" skldfvksdflvdfv
Adamın oynatmamasına gerek yokki sen zaten oynayamıyon sjskdfafjkjasjkfsa

Bilmedenoldu*

Yasaklı
biraz okuyayım dedim, ne boş yapılmış arkadaş. multi multi diye ağlayanların hepsi multi yapıldığını çok net biliyor zaten, multi bu oyunun gerçeği olmuş, hala multi tartışması yapıyorsunuz. bi arkadaş da çıkıp 200 kişi adına ‘multi kullanan’ yok demiş, yapmayın efendiler rica ediyorum. güneybatının yarısı multi, çok belli, kasmayın ve kimin multisi çoksa o kazansın:)

başarılar.