İlk savaş Anti & Udw

• Konuyu başlatan DeletedUser59592
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
evet multici ithamında bulundun.. ? tek taraflı pazarlık olmaz 14 günde 10 köy alamıyorsan gelip burada tükürdüğünü yalaman lazım.

kardeşim olan bir şeyin neden özrünü dileyeyim ? ben buraya casus raporlarını koyarsam zaten multici olduğunuz belli olur. Bana başka bir iddaa koy ortaya,mesela 14 gün içinde 10 köy alamazsam ben forumdan uzaklaşayım,alırsam sen uzaklaş. Kabul mü ?

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
neyse,ben artık yazmıyorum. Görüşürüz sinser :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
kardeşim olan bir şeyin neden özrünü dileyeyim ? ben buraya casus raporlarını koyarsam zaten multici olduğunuz belli olur. Bana başka bir iddaa koy ortaya,mesela 14 gün içinde 10 köy alamazsam ben forumdan uzaklaşayım,alırsam sen uzaklaş. Kabul mü ?

Varsa şikayet et :) yoksa boş konuşma. Hemende kaçıyorsun anlaşma ne oldu anlaşma. Sen anca havanı alırsın 14 günde ;)

DeletedUser68297

Ziyaretçi

Multici değiliz. Bir şekilde bizle başlayan oyuncular arasında devam etmeyenler yada müsait olmayanlar var. Bunları ihraç edeceğiz zaten. Depoların dolu olması multici olduğumuz anlamına gelmez. Asker kaçıran adamınızın da deposu dolu. Ayrıca odun kil dolu demir yok. O zaman oda multici, buda multici, şuda multici. Kısaca olmayan oyun bilginizi seveyim.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
@Dilek Cigarası şimdi bir rapor gördüm forumda 20 mızrak 20 kılıç basmış sizden bir arkadaş depoları full dolmuş... Sizin mantığınıza göre bu multi değil mi ??? :) Yeminler edip duruyorsun burada.. Al sana multi o zaman.. Ne yazık bizim çocukların oynadığı sevdiğim saydığım insanların klanında senin gibi birisi de varmış.

Al buda bina basımı :) belki hatırlarsın kimin multisi olduğunu :)

J9MtSq.png

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bunların yarısı da savunmada kesilen :) Forumdan savaşmaya devam aynen böyle :D

Bunlar SALDIRIRKEN YENİLEN RAKİPLER :)) savunan yada toplam değil. Tek rakibimiz de siz değilsiniz. Her 1 ANTİ oyuncusuna 3-4 tane rakip oyuncu düşüyor.. Ağlamaya devam edin.