En iyi forumcular (Röportaj)

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Yok atacığım sayın @Strafe böyle incelikleri düşünmüyor :( forum emekçisi falan yazsaydı bari profilimize :D öyle yetki metki de gözümüz yok..

Forumda olacak Başkanlık sistemi hakkında ne düşünüyorsun peki atacığım ?

Bütün takımlar kendi içerisinde hiyerarşik sisteme göre sıralanır.Takım lideri olarak hiyerarşik sistemde üstlerde olsam da en üste bulunmuyorum.Klanlar Türkiye'nin en yetkili ve son merci Topluluk Yöneticimiz @Mr.Storm'dur. Kısacası takım lideri kendi kafasına estiği bir durumu yapamaz. :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi

Ortalama Biri

Misyoner
Sahi biz forum hesabımız banlandığın da yanına *.- falan koyup hesap alıyoruz. Sen neden atajean den ortalama biriye geçiş yaptın bu nickin hikayesi nedir ? :D

Bu nicki oyunda kullanmak için almıştım ama ne için almıştım tam hatırlamıyorum. Sonrasında bir ara ban yediğimde bunu kısa süreliğine kullandım. Sonra tamamen ban yiyince buna geçtim yeni hesap açmak yerine :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bu nicki oyunda kullanmak için almıştım ama ne için almıştım tam hatırlamıyorum. Sonrasında bir ara ban yediğimde bunu kısa süreliğine kullandım. Sonra tamamen ban yiyince buna geçtim yeni hesap açmak yerine :D

Nick almak ile aram hiç iyi değil :) klan adı, oyuncu nicki bulmakta her zaman çok zorlanıyorum :)

Ortalama Biri

Misyoner
Nick almak ile aram hiç iyi değil :) klan adı, oyuncu nicki bulmakta her zaman çok zorlanıyorum :)
Ben de pek iyi değilim. O yüzden bu nick ortaya çıktı zaten =))

Benim de aklımda bir sürü nick var acaba hangisini yapsam diye düşünüyorum gugjmfkbf
Zırt pırt nick değiştiriyordun bir ara :D

atajean nicki kullanan birisinden öneri istediğine emin misin? :D