ARTİZ EKİBİ OLARAK VEDA !

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Klanlar oyun hayatımı 56'ıncı dünya ile noktalamış bulunmaktayım. Oynayan herkezin eline, koluna emeklerine sağlık.

Bizde çoğu şeyin farkındaydık, büyüklerimizin bize söylediği sözlere güvendik ve inanmak istedik sonuç olarak bu duruma geldik.

Kalan klanlara başarılar dilerim kalbini kırdığım kişiler varsa haklarını helal etsinler, benim hakkım var ise helal olsun hepinize.
Hakkında hayırlısı olsun ağabey amca, istemeden seni kırdıysam affola

Disa ez

Yasaklı
Nop klanı tek ekipten oluşan Bi klan değil miydi ya? Artiz ekibi bırakınca nop otomatik olarak bırakmış olmuyor mu? Hani forumda nop a karşı tüm Klanlar korkudan birleşiyor algısı yapanlar vardı. Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum? O zaman bu başlıktan şunu çıkarmak lazım. Demek ki nop tek ekipten yani tek klandan değil 1 den fazla ekipten yani 1 den fazla klanının birleşiminden oluşan Bi klan diyebiliriz. ;)

MrTroya.

Mızrakçı
Nop klanı tek ekipten oluşan Bi klan değil miydi ya? Artiz ekibi bırakınca nop otomatik olarak bırakmış olmuyor mu? Hani forumda nop a karşı tüm Klanlar korkudan birleşiyor algısı yapanlar vardı. Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum? O zaman bu başlıktan şunu çıkarmak lazım. Demek ki nop tek ekipten yani tek klandan değil 1 den fazla ekipten yani 1 den fazla klanının birleşiminden oluşan Bi klan diyebiliriz. ;)
Hiç bir zaman tek ekip olamadılar zaten. İca ez :D

DeletedUser67565

Ziyaretçi

Ulan biz bunu nasıl düşünemedik ya :D Artiz ekibi sildiği için, bizde Nop olarak bir ekip olduğumuz için, Diğer klanlar NOP korkusu yüzünden birleştiği için otomatikmen bizde silmiş oluyoruz. İyi oyunlar herkese. :(

Deleted User - 5342905

Ziyaretçi

MKaçar

Çaylak
Sevdiğim oyuncular, ellerinden geleni yaptılar. Bahsettikleri konuyu oyunda görmedim ama siliyorlarsa mutlaka bir şey olmuş ve kirilmislardir.

Hakkınızı helal edin.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Nop alarimla savaşamaz savaş olursa da alarm tek aatar

Nopa bu dünyada ne oluyor ? En güzel muhabbetlerin döndüğü klanlardan biri olmasına rağmen hiçbir başarısızlık yokken bu kadar üye kaybı nasıl oluyor yöneticiler falan mı değişti klanda

Yöneticiler arası kutuplaşma var sanırım bu durum soa nın hesap silmesini de sağladı olan oldu bu dk dan sonra kalan oyunculara ve klanlara başarılar