Kulis yapmayalım.

• Konuyu başlatan DeletedUser69796
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69796

Ziyaretçi
Sonradan özür dilemenizi gerektirecek sözler etmeyin. Dost iken güzel sözler kurup,aralar açılınca hakaret etmeyin. Bilmediğiniz konularda konuşup , oyunun cahil kesimini kandırmayın.

Klan olarak genel forumu kullanmıyoruz. Gerekli açıklamalar muhatap klanlara zaten yapıldı. Dışarıdan kaos ile beslenen,söylenen bir sözü allayıp pullayıp servis edenlere fırsat vermemek adına konuşmuyoruz.. Sizlere de tavsiye ediyoruz.

Yaptığınız ve yapacak olduğunuz( hakaret ve aşağılama dışında) bütün yorumlara saygımız var. Geçtiğimiz günlerde muhatap klanlar ile dc de zaten konuşuldu.Buraya gelip algı oluşturmak vs , bunlara inanın ki hiç gerek yok. Kazanacağız demedik,kaybetmeyeceğiz demedik.Oyunumuzu oynuyoruz.Nankörlük yapılmadığı sürece de kendimizi asla geri çekmiyoruz. World sizlerin olsun arkadaşlar,rica ediyorum bilmediğiniz konular hakkında konuşmayın.

Berduş benim iç meselemdir,iç meselemi tartışmaya dahi açmam. Her klan pasifini toplar,her klan sözünde durmayanı toplar. Bunları konuşacak değiliz. Ha bunu bahane edecek var ise de telefon numaram,adresim ve oyuncu nikim bellidir. Arayabilir,gelebilir,yazabilir.

Rica ediyorum saygı çerçevesinde yorumlarımızı yapalım. Kimseyi sattığımız yok, dünya başından beri yanında olduğumuz bir klan bizi bir gece de hain olarak lanse edebiliyorsa,biz zaten hiç olmamışız demektir. Köyleri biz destekleyelim,mislerin arasına bizler girelim ama şanını siz yapın. Sağda solda vuslat hiç bir şeye karışmıyor diye naralar atın,gelin benim 2 sınır oyuncumu banlatın, o 2 oyuncu bana 1 ekibe mal olsun... yetmezmiş gibi küfürler , hakaretler edin, sonra çıkıp burada mağduruz edebiyatına girin. Bu sözlerim anti içindeki vuslat düşmanlarına ve onu susturamayanlaradır. Zira kendi sınırıma attırmadığım destekleri size attırdım. Varsa üstüne alınmak isteyen , buyursun. Yine de bütün bunlara rağmen sizleri dost gördüğümüzü de bilmenizi istiyoruz. Destek konusunda azteğin hakkı da yenmemeli. Kendilerini bu konuda tebrik ederiz.

Aztek klanları hakkında söyleyeceğim ikinci şey,onlar kan dökmeden asla bir müdahale olmayacağıdır. Karşılıklı anlaşmazlıklar her zaman olacak,ve üstesinden geleceğiz.

Son olarak nop , azap savaşı devam edecektir. Herhangi bir anlaşma yoktur. Bu tarz konuların yeri burası değildir. Çok yürekliyseniz karşılarına çıkarsınız.

Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. ALLAH'a emanet olun.

Can.

DeletedUser65701

Ziyaretçi
Can hocam öncelikle yazdığınız yazıların bir kısmı doğrudur ama yanlışlarda var .

Attığınız destekler mis aralarını yüzümüze vurmanız sanki bizi ayakta vuslat tuttu havasına girmeniz yanlış bir hareket evet sayenizde 50-100 köyü kurtardık ki azımsanacak bir rakam değil ama sizin söylediğiniz kadar da abartılacak bir rakam değil noptan 3 üncü opunu yiyen anti var opların arasında gelen misleri kamileri saymıyorum yani bizi siz kurtarmadınız desteğiniz oldu ama kendinize attığınızdan fazla değil abartmayın :)

Eibo ile sa çekmenizi normal görmenizde şaşırtıyor bizi siz eibodan saldırı almayacaksınız nopa ve azapa sınırınız yok antiyi üç klanın arasına iteceksiniz sonra biz antiye yanlış yapmadık güldürmeyin allah aşkına bu oyunu az çok bilen adamlarız yaptığınız diplomasi ile antiden başka herkes rahata kavuştu .

Anti sınırı ilk opta salmış olsaydı şuan noptan yapılan op vuslata yapılıyordu bunun farkında bile değilsiniz :)

Eibo ile anlaşabilmeniz bile antinin düşmemesinin sebebi şimdi buradan çıkıp yok anti içinde vuslat düşmanları var diyerek kendinizi haklı çıkarma çabasına girmeyin herkes ne olduğunun farkında hocam :)

İNTİKAMCI*

Acemi
2 opta tüm köylerine mis gelmiş bir ANTİ halen ayakta ve bitmedim diyor. NOP ve AZAP Vuslat sınırına yaklaşınca bir anda diplomasi değişiverdi.

Merak ettiğim konu ise:
Vuslat ve EİBO SA yaptı
EİBO ise AZAP ve NOP ile müttefik.
Vuslat ise AZAP ve NOP ile savaş halinde.
Bu durumda EİBO bir tarafta Vuslat ile SA diğer tarafta müttefik olduğu NOP ve AZAP bunlar arasındaki savaşta ne yapacak. Müttefikliğin gereği Müttefiğin saldırı altında ise yardım edersin. Yani Vuslat, NOP ve AZAP'a saldırı veya mis attığında EİBO'nun müttefiklerine yardım etmesi gerekir. Etmez ise o müttefikliğin bir manası kalmaz.

DeletedUser66635

Ziyaretçi
2 opta tüm köylerine mis gelmiş bir ANTİ halen ayakta ve bitmedim diyor. NOP ve AZAP Vuslat sınırına yaklaşınca bir anda diplomasi değişiverdi.

Merak ettiğim konu ise:
Vuslat ve EİBO SA yaptı
EİBO ise AZAP ve NOP ile müttefik.
Vuslat ise AZAP ve NOP ile savaş halinde.
Bu durumda EİBO bir tarafta Vuslat ile SA diğer tarafta müttefik olduğu NOP ve AZAP bunlar arasındaki savaşta ne yapacak. Müttefikliğin gereği Müttefiğin saldırı altında ise yardım edersin. Yani Vuslat, NOP ve AZAP'a saldırı veya mis attığında EİBO'nun müttefiklerine yardım etmesi gerekir. Etmez ise o müttefikliğin bir manası kalmaz.
Bu kadar zorlamasaydın keşke çünkü vuslat o iki klana da saldırmayacak

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Sen dostunun savaştığı adamlar ile anlaşıp kendi iç meselem diyeceksin sonra da yanlışım yok canım anti cicim anti diyeceksin :)

Vuslat ın diplomasi anlayışı = ' hem ayranım dökülmesin hem tatsız vakalar yaşanmasın ' olayın özeti budur . Anti hala dostumuz demelerinin sebebi de olur da rüzgar terse eserse canım anti ben hep seni sevdim anlayışıdır :)

Bu kadar satır yazıp kendinizi yormayın komik oluyorsunuz. İnsan dost dediğini canı pahasına korur tutup yüzüne vurmaz :)

neyse çekirdek alayım buralar karışır :)

DeletedUser66635

Ziyaretçi
Sen dostunun savaştığı adamlar ile anlaşıp kendi iç meselem diyeceksin sonra da yanlışım yok canım anti cicim anti diyeceksin :)

Vuslat ın diplomasi anlayışı = ' hem ayranım dökülmesin hem tatsız vakalar yaşanmasın ' olayın özeti budur . Anti hala dostumuz demelerinin sebebi de olur da rüzgar terse eserse canım anti ben hep seni sevdim anlayışıdır :)

Bu kadar satır yazıp kendinizi yormayın komik oluyorsunuz. İnsan dost dediğini canı pahasına korur tutup yüzüne vurmaz :)

Sana da ekmek çıktı

TongYabgu*

Acemi

Bu mesajın alnı olsa da şaaap diye öpsem...

*perfect*

Yasaklı

sen beni bulsana dostum oyundaki nickin ne senin :)

Eibo ile sa çekmenizi normal görmenizde şaşırtıyor bizi siz eibodan saldırı almayacaksınız nopa ve azapa sınırınız yok antiyi üç klanın arasına iteceksiniz sonra biz antiye yanlış yapmadık güldürmeyin allah aşkına bu oyunu az çok bilen adamlarız yaptığınız diplomasi ile antiden başka herkes rahata kavuştu .

Dostum burda biz de rahatlamadık aksine sıkıntıya girdik aztek-Maya olarak

Maat

Acemi
Berduş benim iç meselemdir,iç meselemi tartışmaya dahi açmam. Her klan pasifini toplar,her klan sözünde durmayanı toplar. Bunları konuşacak değiliz. Ha bunu bahane edecek var ise de telefon numaram,adresim ve oyuncu nikim bellidir. Arayabilir,gelebilir,yazabilir.

Berduşun sözünde durmadığı konu neydi acaba bilmiyorum ama hani burada ahkam kesiyorsunuz.

Gerçekçi olmayan diplomasiler üzerinden dostlarınızı terkedip, düşman ettirdiklerinizle birlik oldunuz bunun yalanı da yok yanlışı da. Söz de worldü kapatma ayağına hem yaptıklarınızla karakterinizi belli ettiniz hem de zevkli bir savaşın sonunu getirmiş oldunuz.

EİBO'yla yaptığınız diplomasinin de iki klanı da toparlamak yerine genişlemesini kısıtlayacağını düşünüyorum, ha pardon siz BERDUŞ'u toplayacaksınız doğru ya sonra nolacak bakalım takipçisi olacağız :)

Sınırınız olmayan klanlara savaş ilan edip sözde savaşıyoruz ayağına geri çekileceksiniz yada bu yalancı diplomasiyi iki klanda kendi pasiflerini topladıktan sonra devam ettirirsiniz heralde :)

AĞABEY

Yasaklı
Aldığım haberlere göre dün gece uzun uzun discord konuşmaları olmuş..

Kuzeyde vuslata karşı güvensizlik hakim.1 hafta içersinde diplomasi değişiklikleri olur.

Aztek müttefiği antiyi satan vuslata mı, yoksa sancak tarafına mı vuracak? Maya klanlarının asıl amacı ne?

Nop- Alarm diplomasisi olur mu? Bu ve bunun gibi soruların cevabı kimde saklı? :)

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Aldığım haberlere göre dün gece uzun uzun discord konuşmaları olmuş..

Kuzeyde vuslata karşı güvensizlik hakim.1 hafta içersinde diplomasi değişiklikleri olur.

Aztek müttefiği antiyi satan vuslata mı, yoksa sancak tarafına mı vuracak? Maya klanlarının asıl amacı ne?

Nop- Alarm diplomasisi olur mu? Bu ve bunun gibi soruların cevabı kimde saklı? :)

merak edilen tüm haberler KAHİN de saklı :)

lakin kahin der ki fazla merak iyi değil fatih :)

Deleted User - 5547812

Ziyaretçi
:) piyasa karışık anti olayında vuslatın iç meselesi ancak forumda anticilerin olmadığı bir anti helal olsun siz neymişsiniz tarzı yükseltilmeler vardı sanki ama bunu yapanların yine antıciler degilde dış mihraklar olduğunu düşünüyorum nickleri tanımadığımdan da olabilir .

müttefikleri vuslat bu durumdan rahatsız olmuşa benziyor aslında haksız da sayılmazlar anti destek almasa bu kadar dayanamazdı hiç biride gelip demedi ki müttefiklerimiz sayesinde böyle durabildik sağolsunlar buna alınmışta olabilirler .

ayrıca hatırlarsanız ki ünsal abi antiden bize çok sayıda geçmek isteyen oldu op günü bunlar vazgeçti tarzı bir şey söylemişti bu sözün unutulmama ihtimalide var bana göre ben unutmadım mesela :D neyse bu bir yanıltmaca da olabilir ünsal abi her konuda bu oyunun üstatlarındandır yani karşı tarafta soru işaretli bir anti oluşturmak istemişte olabilir antiye olan güven sarsılmıştır belki de vuslat isteyerek satmamıştır her şeyi de burada yazıcak değiller sonuçta:D

bu durumdan da olabilir sahsı fikrim :D