Loskelektikos Ağlama/Zırlama/duvarı ( Buyurrrrunnnnnn )

• Konuyu başlatan DeletedUser68337
  • Başlangıç tarihi

AvB.

Hafif Atlı
Gençler bu başlığı açan yoksunlar gibi değilde oyunda hakkaten vurup oynayan arkadaşlarınızı daha fazla ön plana sokun da bizde karakterinizi değil bileğinizi konuşalım. Sustukça terbiyesizliğiniz artıyor nedir bu olayınız?

DeletedUser66897

Ziyaretçi
Galaxyden bana köy düşer mi kasamadım köyleri 3-5 köy verseniz yeter xD

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Bir yaşıma daha girdim ne tuhaf bir başlık
Temsili :p

DeletedUser65936

Ziyaretçi
zaman her şeyin ilacıdır vurabilme şansınız varken iyi kullanmanızı tavsiye ediyorum arkadaşlar.

K A R M A

Baltacı
Sanırım puan olarak, konum olarak, diplomatik olarak önde olduğunuzu düşünüp burada Galaxy'e atarlanıyorsunuz bakın sizin açınızdan gördüğünüz bu, eminim hepiniz iyi oyuncularsınız hiç bir şey söylemiyorum o konuda fakat 42. Dünya da TROLL klanları da en az sizin kadar iyi oyunculardı. Bizden puan olarak çok üstünlerdi şuanda sizin tam bulunduğunuz konumdalardı arkaya doğru yayılmışlardı onlarda böyle hırslanıyordu ama sonuç ne oldu değişmedi şuan henüz çok erken ama inanın bir anda çöküşe geçeceksiniz işte o zaman tecrübeleneceksiniz :)

Kişisel düşüncelerim tabi ki sizin kazanma ihtimaliniz de var sonuçta hepimiz insanız ben buraya gelip tebrik eder giderim. Biz kazanırsakta tebrik beklerim. İyi oyunlar herkese.

*Trash talk kavramını gerçekleştiriyoruz dozunda saygı sınırını aşmak sorun olmayabilir fakat yine de dikkat etmek gerekir bilmeyenler için araştırmasını tavsiye ederim çoğu rekabetçi spor dalında bulunan bir kavramdır. Trash talk

DeletedUser66064

Ziyaretçi
Bazilari iyi bi küfür hak etmek icin o kadar cok emek veriyo ki emeklerine saygi duyuyorum. saksakci :D

LasTMasteR

Kılıç Ustası
Şu saatteen sonra savaş olacağını zannetmiyorum, kapatacak kişiler de belli zaten artık başka baharlara :)