Semih Başkan Sen Çok Yaşa :P

uyznlar

Kılıç Ustası
bende bu dönem 10 ders almıştım hepsini çok şükür verdim kurtuldum 46. dünyadan op yiyince girmediğim sınavı da zar zor verdim :)

İOS Celtic

Çaylak
Oyun + Ders =

9925 adlı eklentiyi görüntüle

Bence siz çalışmıyorsunuz...
Ayrıca, ben hem oplara katıldım ( Sabah akşam farketmez :D ), hem de güzel savaştım, ayriyeten de akademik olarak iyi çalıştım :)
Ek olarak da sınıfın %70'inin kaldığını söylemekten de üzüntü duyarım :(
Üstteki iki sınav w56 açılmadan önce yapıldı. W56 açıldıktan sonra halimiz ortada9930 adlı eklentiyi görüntüle
Oyun + Ders =

9925 adlı eklentiyi görüntüle

Bence siz çalışmıyorsunuz...
Ayrıca, ben hem oplara katıldım ( Sabah akşam farketmez :D ), hem de güzel savaştım, ayriyeten de akademik olarak iyi çalıştım :)
Ek olarak da sınıfın %70'inin kaldığını söylemekten de üzüntü duyarım :(
İlk 2 sınav w56dan önce yapıldı w56 durumlar ortada. Haftaya salı da sınav var bakıcı alacak var mı içinizden:)
20200203_100813.jpg

DeletedUser70260

Ziyaretçi
Ulan utanmadan obs falan paylaşmışsınız.
Ben obs ss atsam üzülür sigara yakarsınız adiler

Neyse worldde patates olduğumuza göre bu hafta bütlerde veririm hepsini

BirDost*

Kılıç Ustası
Yalnız doktorunuza gittiğiniz de bana concerta yazar mısınız demeyin bazı hastalarımız bu şekilde gidiyor illallah etmiş durumda doktorlarda

aynı şikayet için farklı etken maddelerde mevcut. Durumunuza uygun olanı yazacaktır doktor

Birde psikolog değilde psikiyatriste giderseniz ilacınızı yazdırabilirsiniz Psikolog pek o işlere bakmıyor

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Ben de eczacılık öğrencisi olarak zorunlu olmadıkça bu ilacı kullanmayın derim.
Ne gibi yan etkileri bulunuyor bir başka arkadaşım da aynı sebeplerle almıştı önerdi benim de ders çalışmak için almak gibi bir niyetim vardı . Birde ilaç nasıl dikkat dağınıklıgına etki ediyor onuda anlatıversene .d

BirDost*

Kılıç Ustası
Concerta adına konuşursak, psikoaktif bir ilaç. Bu yönüyle anksiyete bozukluğu veya duygu durum bozukluğu durumlarında kullanılması sakıncalı. Psikolojik tedavi görenler kullanmamalı.

Kalp ile alakalı rahatsızlığı olan hastalar yine kullanmamalı. Şiddetli baş ağrısı da yapabilir.

Kullanma konusunda tavsiyeyi doktor verebilir. O konuya muayene gidince karar verilir.

Birçok yan etkisi var ilacın buradan tüm bilgiye ulaşabilirsiniz.

Elmacı

Milis
Ne gibi yan etkileri bulunuyor bir başka arkadaşım da aynı sebeplerle almıştı önerdi benim de ders çalışmak için almak gibi bir niyetim vardı . Birde ilaç nasıl dikkat dağınıklıgına etki ediyor onuda anlatıversene .d
Açıklanmış... @BirDost* daha bilgili bak ben basit bir öğrenciyim .s

S.Chaim Al-Adnani

Atlı Okçu
Ben de eczacılık öğrencisi olarak zorunlu olmadıkça bu ilacı kullanmayın derim.
Concerta adına konuşursak, psikoaktif bir ilaç. Bu yönüyle anksiyete bozukluğu veya duygu durum bozukluğu durumlarında kullanılması sakıncalı. Psikolojik tedavi görenler kullanmamalı.

Kalp ile alakalı rahatsızlığı olan hastalar yine kullanmamalı. Şiddetli baş ağrısı da yapabilir.

Kullanma konusunda tavsiyeyi doktor verebilir. O konuya muayene gidince karar verilir.

Birçok yan etkisi var ilacın buradan tüm bilgiye ulaşabilirsiniz.
Teknik olarak dedikleriniz doğru. Örnek verirsem, benim dikkatim çok daginik olduğu zaman almıştım. 36 mg 8 saat, 54 mg 12 saat etkili, lakin bu süre zarfında uyutmuyor ve sabah alınmalı. Ayrica iştahı kapatabilir. Akşama sarkmamalı. İlacın etkisinin bitmesinden sonra baş ağrısı ve aşırı uyuma isteği yaşanabilir.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Teknik olarak dedikleriniz doğru. Örnek verirsem, benim dikkatim çok daginik olduğu zaman almıştım. 36 mg 8 saat, 54 mg 12 saat etkili, lakin bu süre zarfında uyutmuyor ve sabah alınmalı. Ayrica iştahı kapatabilir. Akşama sarkmamalı. İlacın etkisinin bitmesinden sonra baş ağrısı ve aşırı uyuma isteği yaşanabilir.
Ne sabahi aticaksin gece 3 de bomba gibisin .d