Semih Başkan Sen Çok Yaşa :P

Dersler sıkıntı diye bir tek ben bırakamıyorum galiba dndldmsls
Neyse ki Aztek-Maya–Pars–Siu–Sancak–Wom da ki arkadaşlar bizi tost yaparak pazartesi başlayacak olan bütünlemelerime oyunsuz girmemi sağlıyorlar. Minnettarım <3
Sen de bırak gel bütünlemelere asılalım gardaşım devir ineklik devri
Olum o nasıl bir üni la hangi ünidesin sen hala bütlerin başlamadı :D

DeletedUser70260

Ziyaretçi
Böylesine geniş kitlelere hitap eden büyük bir platformda okulumun da reklamını yaptığıma göre buradan sevgili rektörüme sesleniyorum;
Hocam valla klanları çok seviyorum yoksa çalışır geçerim :( Acıyın da mezun olayım artık...

Red Hair Shanks

Mızrakçı
Dersler sıkıntı diye bir tek ben bırakamıyorum galiba dndldmsls
Neyse ki Aztek-Maya–Pars–Siu–Sancak–Wom da ki arkadaşlar bizi tost yaparak pazartesi başlayacak olan bütünlemelerime oyunsuz girmemi sağlıyorlar. Minnettarım <3
Sen de bırak gel bütünlemelere asılalım gardaşım devir ineklik devri

Millet yeni döneme başlıyor, bu piskopat hala büt diyor ya :(

S.Chaim Al-Adnani

Atlı Okçu
Oyun + Ders =

download.png

Hahaha ben de 5 senede anca 2 sınıf atlayabildim bu oyun çok sıkıntı
Böylesine geniş kitlelere hitap eden büyük bir platformda okulumun da reklamını yaptığıma göre buradan sevgili rektörüme sesleniyorum;
Hocam valla klanları çok seviyorum yoksa çalışır geçerim :( Acıyın da mezun olayım artık...
Bence siz çalışmıyorsunuz...
Ayrıca, ben hem oplara katıldım ( Sabah akşam farketmez :D ), hem de güzel savaştım, ayriyeten de akademik olarak iyi çalıştım :)
Ek olarak da sınıfın %70'inin kaldığını söylemekten de üzüntü duyarım :(

pNc*

Mızrakçı

angry zeynep

Mızrakçı
Oyun + Ders =

Bence siz çalışmıyorsunuz...
Ayrıca, ben hem oplara katıldım ( Sabah akşam farketmez :D ), hem de güzel savaştım, ayriyeten de akademik olarak iyi çalıştım :)
Ek olarak da sınıfın %70'inin kaldığını söylemekten de üzüntü duyarım :(
9925 adlı eklentiyi görüntüle

6BC4335E-2242-49E8-BB48-29D4E833C969.png Oyun+ders böyle olması lazım büyü falan yapmadın değilmi :D

Görünen derslerin hepsi ff dir pek okunmuyor gibi ama :D

DeletedUser68444

Ziyaretçi
Rektörün olarak sesine kulak veriyorum evladım. Oyun diyorsun gördüğüm kadarıyla vasatsın ayrıca iletişimin zayıf
Burada da çok sevilmiyorsun.
Neyde iyiysen kendini o işe ada yavrum.

S.Chaim Al-Adnani

Atlı Okçu