İmza Konusu

Ortalama Biri

Misyoner
Forum ile ilgili sorunlar olduğunu daha önceden dile getirdik.Diğer konuda şartlar el verilse neden olmasın :)

Şartlar niye el vermiyor? Eskiden çalışıyordu etiket sistemi. Yoksa onu da mı bozdunuz? Madem bu kadar bozuk. İade edelim şu forumu da 2015'e geri dönelim :p

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Farkındasınız anladım ne yapalım sayın @Strafe bekleyeceğiz çok teşekkür ederim bu arada sağolun :)
Elbette hatanın farkındayız sadece çözümlenmesi konusunda sadece iletici görevindeyim. Umarım yakın zamanda bu hata düzelir ve oyuncularımız derin bir nefes alır :)
Şartlar niye el vermiyor? Eskiden çalışıyordu etiket sistemi. Yoksa onu da mı bozdunuz? Madem bu kadar bozuk. İade edelim şu forumu da 2015'e geri dönelim :p
Bu soruya pas hakkımı kullanıyorum :)

Ortalama Biri

Misyoner
Bu soruya pas hakkımı kullanıyorum :)

Yoksa Mayıs gitmeden onu da mı bozup gitti. Scripti de bozmuştu. Kaç kere dedim çok kurcalama şuraları bozarsın diye :p :D
O değil de forumda eskiden like bildirimi geldiğinde hangi post olduğunu tıklayıp öğrenebiliyorduk fakat artık like bildirimlerinde tıklamalık yer kaldırılmış. Bu da forum sorunu mu yoksa güncelle ile gelen çok güzel süper özelliklerden birisi mi? :D

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Yoksa Mayıs gitmeden onu da mı bozup gitti. Scripti de bozmuştu. Kaç kere dedim çok kurcalama şuraları bozarsın diye :p :D
O değil de forumda eskiden like bildirimi geldiğinde hangi post olduğunu tıklayıp öğrenebiliyorduk fakat artık like bildirimlerinde tıklamalık yer kaldırılmış. Bu da forum sorunu mu yoksa güncelle ile gelen çok güzel süper özelliklerden birisi mi? :D
Bu dediğinizi bende az önce fark ettim.Daha önce bildirim olarak görmedim bunu soracağım.Gerçi çoğu sosyal medyada "like" butonu gidici gibi bakarsınız bizde de gider :)

Ortalama Biri

Misyoner
Bu dediğinizi bende az önce fark ettim.Daha önce bildirim olarak görmedim bunu soracağım.Gerçi çoğu sosyal medyada "like" butonu gidici gibi bakarsınız bizde de gider :)

Zaten eskiden yoktu sorun olmaz da burada sanki like dışında tepkiler de gelecekmiş gibi duruyordu. Çünkü alınan tepkiler kısmı bölümlere ayrılmış =)

BirDost*

Ağır Atlı
Like konusunu bende farkettim de bildirimde bulunmaya üşenmiştim

Ve anladığım kadarıyla sorunlu bir forumla karşı karşıyayız TL miz kısa alanda paslaşmalar yapıyorsa belki değişir

Ortalama Biri

Misyoner
Hiçbir şey değişmez. Bu kadar zamandır yapmadılarsa bundan sonra da yapılmaz. Bozuk forumda takılmaya devam edebiliriz bence.

DeletedUser69808

Ziyaretçi
Yazılım işi sabır işi hemen 10 dakikada çözülecek işler değil.
Teknik ekip kodları inceliyordur.
Sıkıntı illaki çözülür.

Ortalama Biri

Misyoner
Yazılım işi sabır işi hemen 10 dakikada çözülecek işler değil.
Teknik ekip kodları inceliyordur.
Sıkıntı illaki çözülür.
10 dakikalık sorun değil, 3 günlük sorun da değil. Aylardır bu konu dile getiriliyor. Üstüne forum güncellemesi geldi ve bir şey değişmedi.

Senin tuzun kuru tabi İmzan var artistlik yapıyorsun : D
Evet :D Olmayanlar düşünsün :p Goygoyumu yapar geçerim :D

Ortalama Biri

Misyoner
Sorum şu forum hatalarını InnoGames mi çözecek yoksa forum scriptinin sahibi XenForo mu ?

O zaman ben de şöyle bir örnek ile cevap olarak bir soru sorayım. Manavdan bir elma alıyorsun fakat eve gittiğinde çürük olduğunu fark ediyorsun. Manavın halden mi çürük olarak aldığını yoksa satarken mi çürüdüğünü bilemiyorsun. Fakat sen orada bir hizmet alıyorsun. Yani bu manavın sorunu. Eğer sorun elmayı aldığı haldeyse bunu değiştirmesi gerekir ya da sorununu söyleyip düzeltilmesi beklenir. Eğer sorun manavın saklama koşullarındaysa da manavın bunu değiştirmesi gerekir.
Ben her gün elmaların çürük olduğunu görüp söylüyorsam ve eğer 1 aydır bu iş çözülmüyorsa takmıyorlar demektir =))

QuickSilver*

Baltacı
O zaman ben de şöyle bir örnek ile cevap olarak bir soru sorayım. Manavdan bir elma alıyorsun fakat eve gittiğinde çürük olduğunu fark ediyorsun. Manavın halden mi çürük olarak aldığını yoksa satarken mi çürüdüğünü bilemiyorsun. Fakat sen orada bir hizmet alıyorsun. Yani bu manavın sorunu. Eğer sorun elmayı aldığı haldeyse bunu değiştirmesi gerekir ya da sorununu söyleyip düzeltilmesi beklenir. Eğer sorun manavın saklama koşullarındaysa da manavın bunu değiştirmesi gerekir.
Ben her gün elmaların çürük olduğunu görüp söylüyorsam ve eğer 1 aydır bu iş çözülmüyorsa takmıyorlar demektir =))

Cevap belli; Gardaş amma uğraştırdın al şurdan bi elma kaybol gözünü sevem akşam akşam çattık yağh :))