w57'de yağma nasıl yapılır ?

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61081

Ziyaretçi
İki türlü yapılır

ya selamimillet nickli oyuncu gibi

26/01/2020 tarihinde 27 köy yağmalayıp 128.000 maden aldı
27/01/2020 tarihinde 36 köy yağmalayıp 192.000 maden aldı.

ya da benim gibi

26/01/2020 tarihinde 1039 köy yağmalayıp 128.000 maden aldı
27/01/2020 tarihinde 1237 köy yağmalayıp 211.000 maden aldı.

şeklinde yapılır .. Buradaki sorunu bulalım =)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
adam tertemiz presini kasıyor,dokunmayın adamın ekmeğine :D

DeletedUser67110

Ziyaretçi
Burdan tüm sevdiklerime selamlar ünlü olmuşum

Edit: Kanıtıniz varsa konuşun yoksa iftira atmayin büyük günah

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Sen o 36 raporu koy , hangi hesaplarmış görelim =) biz iftira atmış olduğumuzu, hata yaptığımızı kabul eder senden ve forum kamuoyundan özürde dileriz ;) =)

Ticketımızı açtık zaten dün akşam sen henüz 192k yağma yapmadan .. önceki gün yaptığın yağmadan ötürü açmıştık.. Dün yaptığında bu durumu katmerledi.. Ama opların üzerine düşeceğini sanmıyorum.. Bundan öncede bu şekilde yapan birkaç oyuncu olmuştu diğer dünyalarda onlarda ban yememişti.. Seninde yanına kâr kalırsa, işte o zaman yağmada ne kadar fark yaratılacağını herkes görür..

Sen o 36 raporu koy , hangi hesaplarmış görelim =) biz iftira atmış olduğumuzu, hata yaptığımızı kabul eder senden ve forum kamuoyundan özürde dileriz ;) =)

Ticketımızı açtık zaten dün akşam sen henüz 192k yağma yapmadan .. önceki gün yaptığın yağmadan ötürü açmıştık.. Dün yaptığında bu durumu katmerledi.. Ama opların üzerine düşeceğini sanmıyorum.. Bundan öncede bu şekilde yapan birkaç oyuncu olmuştu diğer dünyalarda onlarda ban yememişti.. Seninde yanına kâr kalırsa, işte o zaman yağmada ne kadar fark yaratılacağını herkes görür..
Ben bunu ss alayımda belki ticket açarsam yararı olur :D

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Classicde pushing yapanları banlamışlardı ne güzel. Hatta onlardan biride Kaan garibimdi. Kurallarda böyle bir madde yok yok diye bas bas bağırmıştı :D Bunlar niye yemiyor ban :D