SANCAK KLANI OLARAK BİR ÖZÜR BEKLİYORUZ...

• Konuyu başlatan DeletedUser21689
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57733

Ziyaretçi
bak güzel kardeşim bize hakaret ediyorsun mütünü vurdun diyede sen yiğit klanına wom (mütün) vuralım sonrada yukarı çıkalım diye gitmedin mi senin bu yaptığın nedir. Gittin hücum klanınla iş çevirmedin mi . yav eşkiya piman oldu omerta basher pişman oldu bi siz pişman olmadınız hala bize hakaret ediyorsunuz. Bak yine yanlış yoldasın yine pişman olucan cICiqs ShadowI bu oyuncunun hesabına düşman dediğiniz vurdık dediğiniz bizi onların elinden aldığınızı iddaa ettiğiniz abdinin pp si var hala duruyor. ne anlatıyon hala sen :D seninki pişkinlik artık. bende seni erdemli sanırdım bak hala hakaret ediyon bizim ağzımızdan kötü laf çıkmazken.

Bak kardeşim Abdi benim arkadaşım profilime fotosunu koyarim koymam bu seni alakadar etmez . Benim kestigim birlikler profilimde yazıyor . Eşkiya da İ M KMA nin köyüne vurdum 5 full kamim kesildi buyrun sorun arkadaşlara . Eşkiya klanindan birisi çıksın da Aile bize vurmadı desin hadi , Aile klaninin kaç tane kamisini misini kestiklerini inkar etsinler . Bizim kestigimiz askeri kimse kesmedi gidilen oplarda biz 14-15 köye gittik belki ama wom danda sancaktan da çok savunmalarını kestik . Buraya rapor bulursamda eklicem ( whatsapp) . Ben Abdi benim arkadaşım diye sancağa da vurablrdim,woma da vurabilirdim.Ama biz muttefiklige sagdik kaldik eskiya&garudayi vurduk biz bu oyunu bilmiyormuyuz ? 20-30 saatten mis atıp köy alabileceğimizi düşünmedik zaten biz sancağı kurtaralım diye vurduk . 10 klan 20-25 kişiden korkudan sabah 8 de mis atipta 7:52 de savaş ilan ettiniz sizin ne olduğunuzu bu açıklar zaten aklı selim adam anlar bunu . Aile womu vuracak diye bahanelerle arkadan vurdunuz . Ben dream44 e , hilale , yigitin kurucusuna söyledim.Yigite vuracagimizi siz bu erdemi göstermekten acissiniz benim alnım açık siz gibilere özür dilemeyiz.Hesap sorarız.Bakin yine söylüyorum w56 da Aile klanı sancağı hedef almıştır . Başkalarını kışkırtmaya çalışıp üstümüze salın :) . Sizin Abdinin elinden ben aldım bu sefer sizi benim elimden kim alacak . Adam olsaydınız da sizde savaş olani verip gün verebilme erdemligini gosterebilseydiniz. Benim 14-15 köyden 3 tanesi savunmaydi . 1 i Dream44 baskaninizin köyünde 2 si yiğit sinirindaydi.Birde 1 çiftlik sav var demişsiniz 3 tane de 1 tane %33 eder bakış açısını değiştirin biraz kendinizi avutmaya devam edin siz . Biz aynı paktayiz madem bizim aldığımız barbarlari misleyen yigite neden dur karışma diyemediniz ( wom-sancak) ? Biz yigiti haritadan silmeye karar verince kendinizce bahane uydurup arkadan vurdunuz .Kafanıza yatmazsa yine eyvallah 2 gün süre verebilirdiniz tabi sizde bu dirayet yok . Muttefigiz ya sa bile değiliz . Dürüst olup cikartaydiniz muttefiklikten sonra 20 kişiye 10 klan gireydiniz . Bakin halen 20-25 kişiyiz . Şuan yine meydan okuyorum sancağa güzel bir savaş olsun..

DeletedUser57733

Ziyaretçi
Aile klanı nasıl savaşırmis bunu öğrenin istatistikleri siz koyun yine buraya

DeletedUser70175

Ziyaretçi
Cidden seni az erdemli biri olarak görüyordum ama şu yazından sonra senin de anca burda boş yazmak için bulunduğunu düşünüyorum.
Haber verseydiniz ne olacağını ilerleyen günlerde göreceğinizi söylüyoruz. Aile klanı olarak yeniden başladık sırf size şu yaptıklarınızı yedirmek için.
Neymiş wom 1 hafta uzayacakmış sancak köy almamış vs vs yahu sen kendini kandırıyorsun bunu derken.
O gösterdiğiniz istatistikler 1 op sonucu ortaya çıkan istatisklerdir 30 40 saate mis atan aile klanının istatiğidir. Bunu sende biliyorsun. Ama işinize gelmiyor. Kalkıp burda inkar ediyorsunuz utanmadan. W40 olayına gelince de açıklama yapmaya gerek dahi duymuyor burda bir çok oyuncu biliyor w40 da kim kimi kimin elinden aldığını. Ama sizde arsızlık o kadar fazla ki bunu bile inkar ediyorsunuz. Neymiş sen kalk k..ce müt dediğin klanı hiç bir şey demeden wom klanı ile vur sonra özür bekliyoruz de. Bak ben idda ediyorum. Adam gibi şartlar altında savaşsaydık şuan wom yoktu. Ve sancak yine abilerini araya sokup bize yalaklık yapıyor olur du. Aslında sen bunların hepsini çoook iyi biliyorsun da. İçinde bulunduğun klanının yanlışına yanlış diyecek kadar erdemli değilsin. Sorun bu. Sizlere daha fazla cevap vermeyeceğim. Çünkü cidden size cevap verirken seviyenize inerek yazmakta zorlanıyorum. Hadi iyi oyunlar dilerim size. Eğlenin kendinizce

Bu yazının devamında aile w56 yı kapatır beyler dağılın:D

DeletedUser70175

Ziyaretçi
Bak kardeşim Abdi benim arkadaşım profilime fotosunu koyarim koymam bu seni alakadar etmez . Benim kestigim birlikler profilimde yazıyor . Eşkiya da İ M KMA nin köyüne vurdum 5 full kamim kesildi buyrun sorun arkadaşlara . Eşkiya klanindan birisi çıksın da Aile bize vurmadı desin hadi , Aile klaninin kaç tane kamisini misini kestiklerini inkar etsinler . Bizim kestigimiz askeri kimse kesmedi gidilen oplarda biz 14-15 köye gittik belki ama wom danda sancaktan da çok savunmalarını kestik . Buraya rapor bulursamda eklicem ( whatsapp) . Ben Abdi benim arkadaşım diye sancağa da vurablrdim,woma da vurabilirdim.Ama biz muttefiklige sagdik kaldik eskiya&garudayi vurduk biz bu oyunu bilmiyormuyuz ? 20-30 saatten mis atıp köy alabileceğimizi düşünmedik zaten biz sancağı kurtaralım diye vurduk . 10 klan 20-25 kişiden korkudan sabah 8 de mis atipta 7:52 de savaş ilan ettiniz sizin ne olduğunuzu bu açıklar zaten aklı selim adam anlar bunu . Aile womu vuracak diye bahanelerle arkadan vurdunuz . Ben dream44 e , hilale , yigitin kurucusuna söyledim.Yigite vuracagimizi siz bu erdemi göstermekten acissiniz benim alnım açık siz gibilere özür dilemeyiz.Hesap sorarız.Bakin yine söylüyorum w56 da Aile klanı sancağı hedef almıştır . Başkalarını kışkırtmaya çalışıp üstümüze salın :) . Sizin Abdinin elinden ben aldım bu sefer sizi benim elimden kim alacak . Adam olsaydınız da sizde savaş olani verip gün verebilme erdemligini gosterebilseydiniz. Benim 14-15 köyden 3 tanesi savunmaydi . 1 i Dream44 baskaninizin köyünde 2 si yiğit sinirindaydi.Birde 1 çiftlik sav var demişsiniz 3 tane de 1 tane %33 eder bakış açısını değiştirin biraz kendinizi avutmaya devam edin siz . Biz aynı paktayiz madem bizim aldığımız barbarlari misleyen yigite neden dur karışma diyemediniz ( wom-sancak) ? Biz yigiti haritadan silmeye karar verince kendinizce bahane uydurup arkadan vurdunuz .Kafanıza yatmazsa yine eyvallah 2 gün süre verebilirdiniz tabi sizde bu dirayet yok . Muttefigiz ya sa bile değiliz . Dürüst olup cikartaydiniz muttefiklikten sonra 20 kişiye 10 klan gireydiniz . Bakin halen 20-25 kişiyiz . Şuan yine meydan okuyorum sancağa güzel bir savaş olsun..

Sen mi sancağı eşkiyanın elinden aldın??:D
Sen kendini tam olarak ne potansiyelde görüyorsun bilmiyorum ama yok hayal dünyasında yaşıyorsun. M K A nın köylerine hadi vurdun ya o 5 köye vurdun diye eşkiya hesap silmedi boş boş konuşma.
#ağlabaki

DeletedUser57733

Ziyaretçi
Sen mi sancağı eşkiyanın elinden aldın??:D
Sen kendini tam olarak ne potansiyelde görüyorsun bilmiyorum ama yok hayal dünyasında yaşıyorsun. M K A nın köylerine hadi vurdun ya o 5 köye vurdun diye eşkiya hesap silmedi boş boş konuşma.
#ağlabaki

Eşkiya benim sayemde veya benim yüzümden hesap sildi demedim.Eskiyanin K M A nin köylerine 4 farklı klandan savunma topladılar hepsini o köyde kestik . Bizim kestigimiz savunma sancağın işini kolaylastirdi . Bunu anlamayacak kadarsiniz :)

Biz eskiyaya op yaptık 4-5 gün arayla yoksa ağlıyordu sancak bana savunma savunma savunma diye eşkiya oplari yapamaz oldu . Sancakta 1 tane savunma kalmamıştı bunu sor eskiyaya garudaya . Op yapmayı neden bıraktınız diye ? :)

#aglamiyoruz karakterinizi gördük.Bu yüzden teşekkür ederim.Yeni bir düşman yeni bir heyecan

#Aglayanlar belli PM de bana zamanında :D

DeletedUser70175

Ziyaretçi
Sizin Abdinin elinden ben aldım bu sefer sizi benim elimden kim alacak .

Sen kimsin ya?
Bak bak aynen mka dan sav kestin ondan sancak kaldı o haritada. Hatta 4-5 gün arayla 20 op çıktın değil mi eşkiyaya? Doğru ondan eşkiya dedi aileye dayanamayız biz gidelim :) Sancakta sav kalmadı diye mi bıraktılar op yapmayı istersen kendileriyle bir görüş bakalım sebebi neymiş op yapmamalarının :) Sancağın savunması kalmadığını düşünen ve haritadan düşecek olduğunu sanan aile de başkalarını yalamaya gitti değil mi mesela şu yukardaki abilerine falan.Ya sen her şeyden haberin olduğuna emin misin yoksa gırgır görevi mi görüyorsun burda şuan?

Birde sizi asıl toplayan womken neden sancak diye ağlıyorsun bi anlatır mısın knk ya? Gerçi sen de haklısın yalak olmak için onlar ne derlerse onu yapman gerekiyor.

#ağlabaki

POLİGON

Mızrakçı
Güzel kardeşim yukarda kestiğiniz asker sayısı var daha neyin hikayesini anlatıyorsun. 2 köye destek atıp 5 köye kami atınca aşka gelmişin sancağı eşkiyanın elinden aldım diyorsun :D Madem bukadar gücün vardı neden woma tıoplandınız. Koca sancağı eşkiyanın elinden alıcak kudret woma işlemedimi :D Abdiyle Arkadaş olabilirsin bende arkadaşım ama gidip düşmanımken hesabımı ona bakıcı vermiyorum profil rsmimi onun profil resmi yapmıyrum. Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın ha bi düşman fazla ha bi düşman eksik sıkıntı yok bizim :) siz satılmış tayfasının emrine girdiğiniz gün bizim zaten düşmanımız olmuştunuz. yiğite git womu vuralım yiğit yüz vermeyince yiğiti vurucam hayırdır senin gücün kudretin ne bizim mütlerimize vuruyon yedirirlermi sana o klanları. bak yukarda verdiğiniz köylerde var biz size girmedik wom sizi topladı. yani kanıtlar varken hala yalanlar peşinde koşmak ayrı bi karaktersizlilk :) Allahtan ağlamadınız ağlasanız nuh tufanıını yeniden yaşadık heralde :D

Yandan Atmış

Yasaklı
bak güzel kardeşim bize hakaret ediyorsun mütünü vurdun diyede sen yiğit klanına wom (mütün) vuralım sonrada yukarı çıkalım diye gitmedin mi senin bu yaptığın nedir. Gittin hücum klanınla iş çevirmedin mi . yav eşkiya piman oldu omerta basher pişman oldu bi siz pişman olmadınız hala bize hakaret ediyorsunuz. Bak yine yanlış yoldasın yine pişman olucan cICiqs ShadowI bu oyuncunun hesabına düşman dediğiniz vurdık dediğiniz bizi onların elinden aldığınızı iddaa ettiğiniz abdinin pp si var hala duruyor. ne anlatıyon hala sen :D seninki pişkinlik artık. bende seni erdemli sanırdım bak hala hakaret ediyon bizim ağzımızdan kötü laf çıkmazken.
hücum nerde?

DeletedUser68444

Ziyaretçi
Sevgili aile klanı yazdığın yazıda yiğiti vuracağım demişsin.yiğit klanından dostuma sordum biz haritaya Sancak için geldik dedi başka ne olmasını bekliyorsun ki yiğiti vurmanımı bekleyecekler .oturmuşunuz Shelby nin kucağına onun gücüne güvenerek atıp tutuyorsun görürsün falan filan. tek başınıza siz bu worl de hiçsiniz. İlk başta size hak verdim ama yazıları okuyunca sadece ses çıkarıyorsunuz.

DeletedUser57733

Ziyaretçi
Sevgili aile klanı yazdığın yazıda yiğiti vuracağım demişsin.yiğit klanından dostuma sordum biz haritaya Sancak için geldik dedi başka ne olmasını bekliyorsun ki yiğiti vurmanımı bekleyecekler .oturmuşunuz Shelby nin kucağına onun gücüne güvenerek atıp tutuyorsun görürsün falan filan. tek başınıza siz bu worl de hiçsiniz. İlk başta size hak verdim ama yazıları okuyunca sadece ses çıkarıyorsunuz.

Madem tarafsizsin, ben diyorum ki yigiti vuracam.Sancak ve wom bana yazsın muttefikligi bitiriyoruz diye onların arkadan vurması onları haklı gösteriyor benim yigite savaş ilan etmem etik olmuyor mu ? Bize ilk saldıran yiğit klanı ayrıca neden savasmayayim? Biz herşeyi etik olarak yaptik.Sancak için gelen adam bana saldırırsa kayitsiz kalmam.

DeletedUser57733

Ziyaretçi

Terbiyesizlesme kim kimin kucağında gördük sabah 8 e mis girdirip 7:52 de savaş ilan eden adamları savunuyorsunuz burada , Kucağı da bucagida görecekler

IBlue ShadowI

Çaylak
Baki kendi yaptıkları ka....likleri normal görecek kadar arsız insanlar bunlar o yüzden burdan cevap vermene gerek dahi yok. Ar olsa Onur olsa şuan bu başlığı bile yazmazlardı. Ama bunlar level olarak aşmış kendilerini.

DeletedUser70175

Ziyaretçi
Madem tarafsizsin, ben diyorum ki yigiti vuracam.Sancak ve wom bana yazsın muttefikligi bitiriyoruz diye onların arkadan vurması onları haklı gösteriyor benim yigite savaş ilan etmem etik olmuyor mu ? Bize ilk saldıran yiğit klanı ayrıca neden savasmayayim? Biz herşeyi etik olarak yaptik.Sancak için gelen adam bana saldırırsa kayitsiz kalmam.

Burda müttefiklik müttefiklik diye ötüyorsun da siz değil misiniz alpha dağıldı diplomasiyi yeniden yapıyoruz biz onlardan ayrıldık diye milletin kapısına giden? Hani diplomasi değiştiriyordunuz ne ara sancakla womla müttefik olduğun aklına geldi ? Bir öylesin bir böyle :)
Yiğitin de içinden barbar alıp 15er k destek koymuşsun ilk atılan postta öyle yazıyor. Sen yaparsan bunu heralde sıkıntı çıkaracaklar ne sanıyorsun, kendin diyorsun sancak için gelen adam saldırırsa kayıtsız kalmam diye o saatten sonra heralde sancak da artık seni başkalarının elinden almaz kendi dostunun yanında olur.

DeletedUser70175

Ziyaretçi
Baki kendi yaptıkları ka....likleri normal görecek kadar arsız insanlar bunlar o yüzden burdan cevap vermene gerek dahi yok. Ar olsa Onur olsa şuan bu başlığı bile yazmazlardı. Ama bunlar level olarak aşmış kendilerini.

Sizde ar olsa onur olsa müttefik olarak geldiğin bölgeden bir oluşum içine girmeye çalışır mısınız? Arkanızda kimlerin olduğunu biliyoruz. Sıra onlara da gelecek :)

IBlue ShadowI

Çaylak
Sizde ar olsa onur olsa müttefik olarak geldiğin bölgeden bir oluşum içine girmeye çalışır mısınız? Arkanızda kimlerin olduğunu biliyoruz. Sıra onlara da gelecek :)
Yavaş gel aslanım. Ağlamadan gelin ama bize çok ağlamıştınız ondan dolayı diyorum.
Sıra onlarada gelecekmiş komik insan. Bu dünyada eşkiyayla savaştınız yiğit wom sancak ve aile klanı olarak onda da bir başarınız yoktu ağlamaktan başka. Eşkiya oyunu bırakınca boş köy alıp konuşmaya başladınız. Sizin ne mal olduğunuzu ben çok iyi çözdüm merak etmeyin. Savaşarak oyun kazanmış sanki :)