Sons of Anarchy Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser67841
  • Başlangıç tarihi

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
operasyon hakkında kısa bir bilgi vereyim çünkü çok fazla yanlış bilgi dolanıyor,

gidilen köy sayısını tam olarak bilmiyorum, sormadım ama 60-70 arasında olduğunu düşünüyorum. alınan köy sayısı 15, bir oyuncu op öncesinde köyleri barbara düşürdüğü için o istatistiğe yansımadı, bir oyuncu da kalandan çıktı, o da yansımadı.

opta yapılan araların ardından snow, k-pasha klandan çıktı ve toplandı. rebelius Kerem kendine göre iyi savunma yaptı ancak opun ardından köy vermeye başladı.

Soa’da maximum protita tam nicki bilmiyorum:) ve red-kit çakılı savunmalarla geleni kesti. Onlara da tebrikler.

Biz klan olarak saldırıda 3m keserken, rakip savunmada 5m kesim yaptı.

Her iki ekibe de başarılar, güzel oyunlar.

Bence bizim açımızdan başarısız bir op oldu sol taraf güzel savunuldu ama haberimiz olmayan köyler geç haber verilen köyler vs derken sağ tarafta gereğinden fazla köy düştü sınırlar netleşene kadar sıkıntı yaşayacağız gibi,tebrikler.

DeletedUser65421

Ziyaretçi
canım ben sizin jenerasyondan değilim ona harcayacağım vakit yerine yeni bir op planlıyorum :D

sizde yine realden 3 yedik 8 yemedik diye sevinen gs gibi 10 köy verdik 30 vermedik diye sevinin :p:p

Tinerciler kendilerini her yerde belli ediyor :)

DeletedUser61667

Ziyaretçi

ALARMA HAZIR OLUN
HEM DE KIRMIZI ALARMA
56YI SOADAN KORUMAK İÇİN
BÜTÜN KLANLARI TEK PAKTTA TOPLAMAK İÇİN
ALARM YOLUNU VE SEVGİSİNİ KLANLARA KOYMAK İÇİN
EFSANELİĞİMİZ ARŞI ALAYA SIÇRATANA KADAR
MC ZALIM , UYRY
ŞİZO ALARMLAR DAİMA IŞIK HIZIYLA OP YAPAR
YA OPA BİAT EDİN
YADA REEL HAYATINIZI KORUYUN.