Sons of Anarchy Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser67841
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62491

Ziyaretçi
alarm alır bu savası ama kafkası yanlarına almaları sacmalık soa kafkasa op yaparak o bolgeyı ele gecırebılır

Deleted User - 5540543

Ziyaretçi
Bu basit 150-200 puan barbarlar da arkadaşlarınızın neden 2-3 çiftlik defi var acaba? Saldırınız için tebrikler başarılar

aldığınız köylerin çoğu sizin oradan alınan barbar köyleri sanırım, 150-200 puan birçoğu. savunmanız için tebrikler, başarılar.

DeletedUser65421

Ziyaretçi
Hanım kız gibi gelmeyiz canım biz gelirsek.

vura vura kıra kıra :)

yoksa böyle foruma gelip kim ağlayacak omo boz doho oz oskerle doho cok koy olduk diye :DD

Tebrik ederim öncelikle kaç köye geldiniz tam bilmiyorum 70 köy civarı diye tahmin ediyorum, 10 köy aldınız. Herkesin başarı kriteri farklıdır tabi. Mesela bizim op girse 10 köy alsak selim elinde keleşiyle gelir hepimizi tarar :D Ayrıca soanın aldığı köyler op olmadan alınan köyler gayet az asker kaybıyla alınmış, sanki barbar topluyormuş gibi :D

Deleted User - 5540543

Ziyaretçi
Tebrik ederim öncelikle kaç köye geldiniz tam bilmiyorum 70 köy civarı diye tahmin ediyorum, 10 köy aldınız. Herkesin başarı kriteri farklıdır tabi. Mesela bizim op girse 10 köy alsak selim elinde keleşiyle gelir hepimizi tarar :D Ayrıca soanın aldığı köyler op olmadan alınan köyler gayet az asker kaybıyla alınmış, sanki barbar topluyormuş gibi :D

barbar topladık zaten sjsjsjs

DeletedUser61667

Ziyaretçi
aldığınız köylerin çoğu sizin oradan alınan barbar köyleri sanırım, 150-200 puan birçoğu. savunmanız için tebrikler, başarılar.

1031221_2df6fa98d250d636f130789b16cdfdd0.gif

AMA BARBARDAN KÖY ALDILAR

tamam biliyorum bu gif sıktı

DeletedUser4223

Ziyaretçi

köy kaybedeceğinizi anlayacağınızda klandan çıkmasaydınız o sayı 30 olacaktı :) Neyse istatistikleri biyere kadar kandırabilirsiniz, kendinizi de. :)

DeletedUser67841

Ziyaretçi
köy kaybedeceğinizi anlayacağınızda klandan çıkmasaydınız o sayı 30 olacaktı :) Neyse istatistikleri biyere kadar kandırabilirsiniz, kendinizi de. :)

Şey yapalım mı? Sen o klandan attığımız hani net 30 olan sayıyı buraya ss at hepsini. Bakalım kim kimi klandan atmış görelimm :)

DeletedUser4223

Ziyaretçi
Şey yapalım mı? Sen o klandan attığımız hani net 30 olan sayıyı buraya ss at hepsini. Bakalım kim kimi klandan atmış görelimm :)

canım ben sizin jenerasyondan değilim ona harcayacağım vakit yerine yeni bir op planlıyorum :D

sizde yine realden 3 yedik 8 yemedik diye sevinen gs gibi 10 köy verdik 30 vermedik diye sevinin :p:p

Bilmedenoldu*

Yasaklı
operasyon hakkında kısa bir bilgi vereyim çünkü çok fazla yanlış bilgi dolanıyor,

gidilen köy sayısını tam olarak bilmiyorum, sormadım ama 60-70 arasında olduğunu düşünüyorum. alınan köy sayısı 15, bir oyuncu op öncesinde köyleri barbara düşürdüğü için o istatistiğe yansımadı, bir oyuncu da kalandan çıktı, o da yansımadı.

opta yapılan araların ardından snow, k-pasha klandan çıktı ve toplandı. rebelius Kerem kendine göre iyi savunma yaptı ancak opun ardından köy vermeye başladı.

Soa’da maximum protita tam nicki bilmiyorum:) ve red-kit çakılı savunmalarla geleni kesti. Onlara da tebrikler.

Biz klan olarak saldırıda 3m keserken, rakip savunmada 5m kesim yaptı.

Her iki ekibe de başarılar, güzel oyunlar.