A Few GOOD Men vs RENK

InFlames06

Baltacı
senin mesajının olmaması senın ıhanet etmedıgın anlamına gelmez o muratın var mesala sametın var saygı deger reisler ıyıkı ıhanet ettınız bıze adamsınız lan sız tebrık beklıyorsunuz sız bellıkı

DeletedUser67345

Ziyaretçi
senin mesajının olmaması senın ıhanet etmedıgın anlamına gelmez o muratın var mesala sametın var saygı deger reisler ıyıkı ıhanet ettınız bıze adamsınız lan sız tebrık beklıyorsunuz sız bellıkı

adamlık oyunda mı belli oluyor ?

DeletedUser66409

Ziyaretçi
AHAHAHA BUNUDA İNKAR EDİN
uhud bunların bi yerlerının yolundan haberi yok muhatap olmayın şunlarla bu oyun cok satılma çok kalleşlik hainlik gördüde hem satıp hem bu kadar ağlayan görmedi.Sayfalarca yazıp hainliklerıne kılıf arıyorlar.Vicdan yapıyor sosisler:)

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Renk klanı çatısı altındayken good la fingirdeşen underworld-61 dir biraz geriye gidersen ss leri görürsün.Kendi adamlarına 1 saatte 30 ar k def bulup bize gelince 200 mızragı günde 10 defa çekelim mi diye soranlara bak be aslanlar sakin olun tanıyoruz birbirimizi boş yapmayın diyorum hala yapıyorsunuz.

DeletedUser69060

Ziyaretçi
Bakın beyler uzadıkça uzuyor şov başladı izleyin

InFlames06

Baltacı
Renk klanı çatısı altındayken good la fingirdeşen underworld-61 dir biraz geriye gidersen ss leri görürsün.Kendi adamlarına 1 saatte 30 ar k def bulup bize gelince 200 mızragı günde 10 defa çekelim mi diye soranlara bak be aslanlar sakin olun tanıyoruz birbirimizi boş yapmayın diyorum hala yapıyorsunuz.
adam kendısı oyuncu sen anlamazsın bunu ben anlattım zaten anlattım anlamadınız , sametın kufurlertıgı adamlar var dıye savastık goodla bız bız anlasmak ıstedık neden cunku sen ıhanet ortamını hazırladın abılerıne sor haberın yoksa benım hepsınden var dıyorum. goodla dıplomasıyıde bu yuzden ıstedık sızın ıcın savasıyorduk degmıyordu bellıkı ama ne hıkmetse suan kufurlestıgınız adamlarla dostsunuz wp konusmalarınızda var gruptakı bende hıc utanmamıssınız la yazık valla :):) gördukce guluyoru sonra oyundan adamlıkmı olur :):):)

DeletedUser66409

Ziyaretçi
sen ne boş beleş adammıssın ya 1 saatte kendı adamlarına 30 ar k sav bulmuşmuş ne ağladın be kardesım senden hesap alıp sabaha kadar bakıcılıkta yaptım ben neyın havasındasın savasıp ne yapmışssınkı ne konusuyorsun sen cesetın ıcınden barbar aldıgın gün klanını belli ettin zaten

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Zamanında böyle konuşmuyordun uhud efendi oyun falan yapıyor diyordun ne oldu birden fikrin degişmiş ?

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Bak az önce good bize küfür etmişti şimdi samet good a küfür etmiş oldu biraz yavaş dönün ümmet yetişemiyor hızınıza

DeletedUser66409

Ziyaretçi
Zamanında böyle konuşmuyordun uhud efendi oyun falan yapıyor diyordun ne oldu birden fikrin degişmiş ?
enes zaten oyun yapıyordu enes goodla konustugu gun bız gooda op hazırlıyordukta sızın kalleşlik yapacagınız cok onceden tescıllıydı zaten

DeletedUser69060

Ziyaretçi
sen ne boş beleş adammıssın ya 1 saatte kendı adamlarına 30 ar k sav bulmuşmuş ne ağladın be kardesım senden hesap alıp sabaha kadar bakıcılıkta yaptım ben neyın havasındasın savasıp ne yapmışssınkı ne konusuyorsun sen cesetın ıcınden barbar aldıgın gün klanını belli ettin zaten

2 aydır multi toplamaktan başka birsey yapmayanlar da ne biliyim bir de world 2. Si adaletin bu mu dünya

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Kendi aranızda bile agız birligi yok bak yukarda adam ne diyor sen diyorsun karar verin