A Few GOOD Men vs RENK

UNCHARTED

Okçu
10ar k sav he, abi bu da kale evet bu da kale diye köyleri sayarken hiç öyle konuşmuyordun murat :) ne boş adamsın sen olm ya. 10 köyünün 10u da saldırı olup savunma kesimiyle hava atan adamsın sen, kime ne anlatıyorsak :)

Ya harbiden köyde def yok yiyen adama Furkan abi benden şuraya şu kadar destek gitmiş ben görüyorum attığım Desteği ben biliyorum dediğinde evet burası kale başka yok dediği anda Celil’in Defler söylendi tamam oda kale dendi sonra dur bakayım şu kale bu kale o kale bütün köyleri kale yapıp oyunculuk mu göstericektiniz hiç mi kaydırabilir def yok kritik köylerin hepsi kaleydi siz boş adamsanız biz ne yapalım neyse ben Cesetin size yağdırdığı deflere üzülüyorum yarın öbür gün aranız bozulursa ceset def atmadı dersiniz Allahtan adamların defleri biz görüyoruz şahitleri var :D

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Sen üzüleceğine soruma cevap ver var mı elinde bir kanıt yoksa atıp tutmaya devam mı edeceksin istersen ben o iki arkadaşın söylediklerini buraya atabilirim ? Bu konuyla ilgili 20 şey yazdıysan yarısın da aynı cümle var kanıtlamayacaksan bundan sonra kullanıp durma

DeletedUser50275

Ziyaretçi
A22dsız.png

Dolu adamlarda sizsiniz yani öyle mi ? Güldürmeyin beni

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Bu kadar sinirlenme gerek yok sakin sadece bir oyun bak ben aptal vs demiyorum sana ipini salsalar saldıracakmış gibisin bu kadar sinirlenme istediğin raporu atabilirsin göster bizde bakalım gülelim

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Bu kadar sinirlenme gerek yok sakin sadece bir oyun bak ben aptal vs demiyorum sana ipini salsalar saldıracakmış gibisin bu kadar sinirlenme istediğin raporu atabilirsin göster bizde bakalım gülelim

Sinirlenen yok gelip burda utanmadan hala yalan söylüyorsunuz. Yok destek atılmamış yok biz kendimiz sınırı tuttuk vs. Boş atmayın aç raporlar kısmına gir bana attığın saldırılara kendin bak gül

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Yok raporları görüyorum da gülünecek kısmı bir türlü anlayamadım her attığımız patlayan kamiye güleceksek size gülmekten oyun oynayamayız

DeletedUser50275

Ziyaretçi
2321.jpg

Hani illa birşeye gülmek falan istersen bunu tavsiye edebilirim yenilmezler 44 atan kişi raporları da atabilirim istersen ? ara atarken gözlerimi kapattım adil olsun diye

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Şunu da söyleyeyim ben mükemmel oyuncuyum biz dünyanın en iyisiyiz falan demiyorum ama oyunculuk olarak sizin tarafınızdan aşağılanacak bir ekip yok bu dünyada boş yapmayın o yüzden

DeletedUser69060

Ziyaretçi
ha bir de su tur mesajlar var :) diyoruz ki size bakin biz bu sinirda olmasak good klani sizin icinizden coktan gecmisti gibisinden siz de aynen kanka evet kanka diye sayikliyodunuz :) pasifleri topluyalim diyorduk kalkmis o onun kuzeni o onun enistesi diyordunuz hepsini zamaninda good klani toplamisti bize sakin almayin dediginiz koyleri :) 35 dakika mis suresi adam dibimden koy almis neden ? siz onu almayin bunu almayin dediginiz icin :) sonra kalkip desteksiz oynuyamiyorsunuz oyuncu degilsiniz diyonuz :D simdi kaybettiginizi biliyorsunuz klan ici en az 20 uyeniz bunlardan bir cacik olmaz diyip biz sizinle olmak istiyoruz diyorlar onlarin da ss leri var ss leri atmaya kalksak www.klanlar.org ile kavgali olursunuz :) bos yapiyorsunuz yapmayin kesin :) kalkin gidin kumda oynayin :)

InFlames06

Milis
Şunu da söyleyeyim ben mükemmel oyuncuyum biz dünyanın en iyisiyiz falan demiyorum ama oyunculuk olarak sizin tarafınızdan aşağılanacak bir ekip yok bu dünyada boş yapmayın o yüzden
oyunculuk konusunda asagılamıyoruzda baska konuda asagılanacak bır tarafınız var onuda kacırmayalım.

InFlames06

Milis
ha bir de su tur mesajlar var :) diyoruz ki size bakin biz bu sinirda olmasak good klani sizin icinizden coktan gecmisti gibisinden siz de aynen kanka evet kanka diye sayikliyodunuz :) pasifleri topluyalim diyorduk kalkmis o onun kuzeni o onun enistesi diyordunuz hepsini zamaninda good klani toplamisti bize sakin almayin dediginiz koyleri :) 35 dakika mis suresi adam dibimden koy almis neden ? siz onu almayin bunu almayin dediginiz icin :) sonra kalkip desteksiz oynuyamiyorsunuz oyuncu degilsiniz diyonuz :D simdi kaybettiginizi biliyorsunuz klan ici en az 20 uyeniz bunlardan bir cacik olmaz diyip biz sizinle olmak istiyoruz diyorlar onlarin da ss leri var ss leri atmaya kalksak www.klanlar.org ile kavgali olursunuz :) bos yapiyorsunuz yapmayin kesin :) kalkin gidin kumda oynayin :)
baskasının şeyıyle gerdeğe girmeyın muratcım bana burda şekıl yapacak son adamsın sen orda oyunculuk olarak. kı kaybedılen bısı yok sızın gıtmenız bızım ıcın iyi bir kazanç ceset sana kapattırır artık dunyayı hoş ceset bizi gecemeyecek .

DeletedUser66409

Ziyaretçi
Kendiniz adam satmaya alışkın olduğunuz için sizle hareket etmek isteyenlerıde ifşalayıp satabilirsiniz.2 ay sınır oynayıp yok biz destek görmedik falan deyip ağlamaya hainliğize kılıf aramaya çalışmayın.Size sahiplerıniz ne emrettıyse ona göre hareket etınız ne halt olduğunuzu zaten biliyorduk.Tasmanızı biraz gevşetmişler havlayın bakalım.

DeletedUser67345

Ziyaretçi
Kendiniz adam satmaya alışkın olduğunuz için sizle hareket etmek isteyenlerıde ifşalayıp satabilirsiniz.2 ay sınır oynayıp yok biz destek görmedik falan deyip ağlamaya hainliğize kılıf aramaya çalışmayın.Size sahiplerıniz ne emrettıyse ona göre hareket etınız ne halt olduğunuzu zaten biliyorduk.Tasmanızı biraz gevşetmişler havlayın bakalım.

ben korktum...

DeletedUser66409

Ziyaretçi
nick yazıyor işte. Ben öyle havlama tüy siklet işlerinden pek hoşnut olmuyorum. Dedikodu yapan küçük kız çocukları gibi geliyor.
aynen haklısın renk klanı catısı altındayken mılletle wp gruplarında fıngırdesmek ne zaman kalleşlik yapıp adam satacağını konuşmak dedikodu olmyor.