Kader Denizleri Etkinliği Hakkındaki Düşünceleriniz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Yeni etkinliğimiz Kader Denizleri hakkındaki geri bildirimlerinizi bu başlık altından bizimle paylaşabilirsiniz. Duymak için sabırsızlanıyoruz!

Klanlar Takımınız​

hd1903

Mızrakçı
Bize mürettebat kazandıran oyun ici aksiyonlar nelerdir? Belirtilmemiş.

atos97

Acemi
Diğer etkinliklerde biriken puanı etk. marketinde dilediğimiz gibi harcayabiliyorduk lakin Kader Denizleri Etkinliğinde gelen eşyalar da % şansa bağlı rastgele geliyor bence kötü olmuş.

DeletedUser59556

Ziyaretçi
mürettebat kazandıran aksiyonları çözen varmı :)
Herhangi aksiyona gerek var mı tam olarak çözemedim. Oyunda olmasam dahi 10 dk içinde tüm mürettebatı elde etmiş oluyorum. Ama farkettiğim kadarıyla 1 asker 1 asker basmak da işe yarıyor.

Etkinlik % lerinin doğru çalıştığını düşünmüyorum. Mevcut kodlamada %40 ın peş peşe 6 kez denk gelme ihtimali çok normal gibi. Zira normalde bu çok düşük bir ihtimal. Sorduğum tüm arkadaşlarımda durum aynı. Yüzdesi en yüksek olanlar harici eşya çıkmıyor diyorlar.

DeletedUser66960

Ziyaretçi
GÜNLÜK GELEN MÜRETTABATLAR ERTESİ GÜNE AKTARILIYOR MU YOKSA O GÜN İÇİNDE HARCAMAMIZ MI GEREKĞYOR

Bobo?

Baltacı
64. dünyada ayrıcalık envanteri çalışmamasına rağmen bu etkinlikte de sunuluyor. Üzücü.

korkmayemem

Acemi
Ayrıcalık envanterinin çalışmaması bence oyunun eksikliği/hatasıdır. Bu konuyla ilgili bir çalışma yapılmıyor mu?