C12

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
peki çalışmanız olması ihtimali varmı sayın modum ?
c11 den sonra çok yorum döndü açılırdı açılmazdı diye en azından yakın tarihde olmasa bile ilerleyen günlerde açılıp açılmayacağına dair birşey söyleseniz ?
Kesin bilgiye sahip değilim.Her şeyden bağımsız bireysel düşüncemi soruyorsanız.Zamanı geldiğince açılacağını düşünüyorum.Zaman konusunda tahminim maalesef yok.

DeletedUser69553

Ziyaretçi
bu kadar klasik aşkıyla yandıysanız 2 gün sonra girin nette oynayın :)
ybaydi kankimizde "Çukur" klanı kurup artık kendinle barışıp "Iseyaramaz*" nickiyle girmiş :) Adam tryi çileden çıkardı kesmedi yurt dışına açıldı :D

O zaman git yanına oyna dostum :) Orası Tr serverlerine benzemez ama adminler yok arkanızda

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Hoaydaaa.İfşalamasaydın bari adamları qral.Bırak kimisi adminle oynamayı sever,kimisi forum moderatörüne klan forumunu düzeltme görevi verir,kimisi oyun takımından birisi alıp op yaptırır.Yakışır mı sana insanları ifşalamak ?

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Adminler Galaxy'nin yanında mıymış şimdi?

erwl

Okçu
C11 deki olaydan sonra C12 girip oynamayı düşünenler var demek vay beeee :D

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Boş kafalar :D galaxy diyor
Bilmem ne diyor ortaya attım üstüne alınan alındı 54 te 2. Yken 5000 pre hesabıma gelip sabahına global ban yemek :) ki 5000 preyle yakından uzaktan alakamız yok iken neyse .s uzatmaya gerek yok herkes biliyor neyin ne olduğunu burada saçma şeyler yazsanızda değişmeyecektir kendinizi kandırmayın

DeletedUser58115

Ziyaretçi
O zaman git yanına oyna dostum :) Orası Tr serverlerine benzemez ama adminler yok arkanızda

Boş kafalar :D galaxy diyor
Bilmem ne diyor ortaya attım üstüne alınan alındı 54 te 2. Yken 5000 pre hesabıma gelip sabahına global ban yemek :) ki 5000 preyle yakından uzaktan alakamız yok iken neyse .s uzatmaya gerek yok herkes biliyor neyin ne olduğunu burada saçma şeyler yazsanızda değişmeyecektir kendinizi kandırmayın

Adamın postunu alıntılayıp, direk adama hitaben post yazıp sonra da ortaya attım mı diyorsun dolu kafa :p

**BayRam**

Ağır Atlı
Klan kurmayi c11den sonra dusunmuyorum.Maydonozlar girerse eğer vaktim olursa düşünebilirim aksine girecek klanlara Allah sabır versin :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.