The Rising Sun vs Renk

• Konuyu başlatan DeletedUser67565
  • Başlangıç tarihi

UNCHARTED

Okçu
Beklenilen bir savaştı zaten benim anladığım kadarıyla TRS güzel bir savaş çıkarıp dünyaya bir iz bırakmak için gelmiş ve savaşın göbeğine girmiş yani renk klanının ortasında başlamış :)

TRS klanına başarılar dilerim çok cepheleri oldu zor bir savaş onları bekliyor.

RENK açısından bakınca kolay görünse bile asla rakibi küçümsememek gerekir görüşündeyim o yüzden dikkat etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

İyi olan kazansın :)

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Savaş daha yeni başlamışken bi harita atsanız şuraya da iki klanın yerleşiminin ilk halini görsek çok güzel olmaz mı

DeletedUser65655

Ziyaretçi
Beklenilen bir savaştı zaten benim anladığım kadarıyla TRS güzel bir savaş çıkarıp dünyaya bir iz bırakmak için gelmiş ve savaşın göbeğine girmiş yani renk klanının ortasında başlamış :)

TRS klanına başarılar dilerim çok cepheleri oldu zor bir savaş onları bekliyor.

RENK açısından bakınca kolay görünse bile asla rakibi küçümsememek gerekir görüşündeyim o yüzden dikkat etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

İyi olan kazansın :)

Ben bile kendimi böyle iyi tarif edemezdim teşekkürler :)

Deleted User - 5415557

Ziyaretçi
Sen önce temiz oynamayı öğren :). Multilerden topladığın savunmayla orda burda sallama. Ha birde bir gecede o savunma erir uyanık ol :)

Ya reis tartışma çıkarmak istemiyorum ama sen neden hiç bir icraatin yok iken forumda her zaman atarlı giderli mesaj atıp sonra oyunda paket oluyorsun?

Genel olarak alakan olmayan konularda da sürekli güçlünün yanında olup neden prim kasıyorsun ?

Forumdaki her yorumunda beni kendine gıcık etmeyi nasıl başarıyorsun onuda anlamıyorum :) bunu buraya da yazmak istemezdim ama w42 den beri forumu takip eden biri olarak dayanamadım artık.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Ya reis tartışma çıkarmak istemiyorum ama sen neden hiç bir icraatin yok iken forumda her zaman atarlı giderli mesaj atıp sonra oyunda paket oluyorsun?

Genel olarak alakan olmayan konularda da sürekli güçlünün yanında olup neden prim kasıyorsun ?

Forumdaki her yorumunda beni kendine gıcık etmeyi nasıl başarıyorsun onuda anlamıyorum :) bunu buraya da yazmak istemezdim ama w42 den beri forumu takip eden biri olarak dayanamadım artık.

Nick : Dudevorce

Bu hesabın sahibi arkadaşım. Benim hesap banlanınca , arkadaşım bu platformu kullanmayınca burda bu hesapla post kasıyorum. :)