ZORBA-PK

• Konuyu başlatan DeletedUser62793
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser28548

Ziyaretçi
karakanat giyemez çorap.
işi gücü boş vukuat.

hacim penti diye çorap varmı ya huu.
varsa helal olsun.

DeletedUser68814

Ziyaretçi
karakanat giyemez çorap.
işi gücü boş vukuat.

hacim penti diye çorap varmı ya huu.
varsa helal olsun.

2 werse daha yazsaydın sağlam flow olacakmış tebrik ederim :D

Sevgilisi ile AVM'ye giden her erkek o Penti'nin önünde mecbur beklemiştir :D

DeletedUser28548

Ziyaretçi
genç adamsın o zaman. ben müjdede kaldım.orda evlendim.sonrasında hayatım pepe vakvak(super kotumuydü ne) kayu uğurböceği ve karakedi.kral şakir sabaha kadar yazabilirim.bunlar oldu.avatarındaki çizgi filmide seyrettim.adını yanlış yazdım muhtamelen kusura bakma.
bu arada bir dörlüktü aslında yazmadım.zeki adamsın vesselam.
yinede kusura ben görmem ama
zorba esaslıdır.
pk kapatır.

DeletedUser69204

Ziyaretçi
genç adamsın o zaman. ben müjdede kaldım.orda evlendim.sonrasında hayatım pepe vakvak(super kotumuydü ne) kayu uğurböceği ve karakedi.kral şakir sabaha kadar yazabilirim.bunlar oldu.avatarındaki çizgi filmide seyrettim.adını yanlış yazdım muhtamelen kusura bakma.
bu arada bir dörlüktü aslında yazmadım.zeki adamsın vesselam.
yinede kusura ben görmem ama
zorba esaslıdır.
pk kapatır.
Reis beni yanlış anlamada pk kendı klanını toplayarak dünya kapatamaz birazda zorbakılerden köy toplaması lazım avantajını kullanamadı pk kamıler donunce rafet abı orayı darma duman eder sayısal avantaj bişey ifade etmez eğer dunyayı bir klan kapatıcaksa onda lordhagi kesın olur. yanı sen kafanı yorma böyle seylere yakınsan bir çay ikram edeyim ;)

DeletedUser28548

Ziyaretçi
savaşanlar her zaman kaybeder.dogru siyaseti yapan kazanır.
oyunu bilen oyuncu sayısı fazla olan kazanır.bunun içinde siyaset lazım.
Ali veli abiyle olmaz oluyorsa bi şike vardır.o zaman oynamanın anlamı yok.
40 kişiyle 200 kisiyi yenemezsin(aynı ayardasalar tabiki) yapıyorsan kimse inanmaz fantastik olduğuna.hepiniz zeki arkadaşlarsınız anladınız da zekanızdan manüple ediyorsunuz.
baska bi dünyada sizin ekiplede oynamak isterim.takdire sahansınız.bol
sans güzel insanlar

DeletedUser68814

Ziyaretçi
savaşanlar her zaman kaybeder.dogru siyaseti yapan kazanır.
oyunu bilen oyuncu sayısı fazla olan kazanır.bunun içinde siyaset lazım.
Ali veli abiyle olmaz oluyorsa bi şike vardır.o zaman oynamanın anlamı yok.
40 kişiyle 200 kisiyi yenemezsin(aynı ayardasalar tabiki) yapıyorsan kimse inanmaz fantastik olduğuna.hepiniz zeki arkadaşlarsınız anladınız da zekanızdan manüple ediyorsunuz.
baska bi dünyada sizin ekiplede oynamak isterim.takdire sahansınız.bol
sans güzel insanlar

Başkan eğleniyoruz. Yanlış bir şey dediysek özür dileriz :(

Oyun zaten sıkıcı şurada az keyiflenelim yeni oyuncular tanıyalım :(

LordHagi

Kılıç Ustası
Her iki tarafa da basarilar ( Zorba güney ve Kuzey cephesi :) )

Bosa konusmaya gerek yok. Müthis dillere destan PK kendine bahane arayip, bütün kitayi sag kanadi PK yapmaya calismasaydi bazi seyler olmazdi. Gecici SA ile baslayan Gover-Pk iliskinizin nerelere geldigi görüldü. Bizim kitada tek adam almasak bile cok hizli ilerledigimizi farkedip, kendilerine güvenemeyip tüm doguyu PK yapma hamlesiyle basladi. (demeyin ki daha yeni PK oldular, resmiyetten cok cok önce konusuldu bu konular)

Korkakliginiza ve arkadan vurmaya calismaniza isim koymaya gerek yok. Tüm kamiler, misler yoldayken, tüm defler kuzeybatidayken 48 icinde paldir küldür savas acmanin adi yok. 10 köy fazla alicaksiniz diye düstügünüz komikliklere bakin.

Op yaptiginiz adama defe gelince de: lütfen güldürmeyin beni :) gittiniz 300 köye eliniz bos döndünüz, basarisizliginiza bahane ariyorsunuz.
Adimi koyarak yaziyorum tekrar: Feryat* isimli oyuncuya 2 kisiden arkadas iliskisiyle giden def disinda(bundan da haberi vardi PK`nin) ribata giden tek bir mizrak defi kanitlarsaniz genel forum huzurunda söylüyorum hesap silecegim. Tek bir mizrak gitmedi bizden.

Ribattaki bir oyuncunun karakterinizi bilerek laf tasiyacagini bildigini bilerek attigi bir olta mesaji ciddiye alip onun üzerinden savunma yapmalar. Aman aman akillara zarar.

Not: Bu sözlerim ne PK oyuncularina ne tüm yöneticilerinedir. Sadece yalanlarla ortaligi manipüle eden birkac arkadasa hitaben yaziyorum.

DeletedUser69104

Ziyaretçi
LordHagi boşa konuşmaya gerek yok diyon ama biz zaten bunları aşmış, muhabbet ediyoduk.

Savaş yapmak için randevu mu alınması gerekiyordu anlamadım ben, pkdan bir çok oyuncu başka klanlara op yaparken ilan edildi bu savaş, yani sizin gibi bizde hazırlıklı değildik. Kaldı ki savaş için önceden randevu alınmasına gerek olduğunu zannetmiyorum.

Savaş için bahaneye de gerek yok neticede oyun bu. Ha illa bahanelerini inceleyecek olursak

PK yöneticileri diyorki bizim op yaptığımız klanı destekledi ZORBA. Açtı savaşı, Sen diyosunki ispatlansın yok öyle bişey. PK yöneticisi arkadaşlar var mı böyle bir delil ? Bu görsel burdan genel forumdan bir arkadaş böyle yazmış aslını astarını bilmem.

Peki senin bu Doğu meselesi çok önceden konuşuldu muhabbetine dair bir ispatın var mı ?

Geçici SA ile başlayan muhabbetin sonu savaş olacaktı, klan forumunda da konuşuldu bu ilan edildiği an yani her üyemiz biliyor, GOVER'a söz verilmiş sizin savaşlar bitince savaşımızı yaparız diye ama savaşları bitmedi adamların SA savaşa dönemedi. Bu SA'nın sonu GOVER'a savaş olacak diye oraya ekstra ordu bile kaydırdık, mislerimi bile orada bastım ben(eminim birçok arkadaş da öyle yapmıştır) sizle savaş ilan edilince napalım ordaki ordularımızı çekelim mi, GOVER ile savaş durumu nedir sorumuzdan sonra yöneticilerimiz oradaki ordularınızı çekebilirsiniz dedi.(Tahminim ön hazırlık olsaydı en azından üyelere GOVER tarafında rahat takılabilirsiniz denmesi gerekirdi)

Yani işin özeti şu, biz GOVER'ın savaşları bitsin savaşarız diye hazırlık yaparken, doğu ile ilgili özel bir çalışma olduysa da bundan benim gibi PK oyuncularının haberi olmadı ama senin olmuş.

DeletedUser69400

Ziyaretçi
Reis beni yanlış anlamada pk kendı klanını toplayarak dünya kapatamaz birazda zorbakılerden köy toplaması lazım avantajını kullanamadı pk kamıler donunce rafet abı orayı darma duman eder sayısal avantaj bişey ifade etmez eğer dunyayı bir klan kapatıcaksa onda lordhagi kesın olur. yanı sen kafanı yorma böyle seylere yakınsan bir çay ikram edeyim ;)

Kardeşim benimki demli olsun adres ver:)Karakanat ta olacak ama..

LordHagi boşa konuşmaya gerek yok diyon ama biz zaten bunları aşmış, muhabbet ediyoduk.

Savaş yapmak için randevu mu alınması gerekiyordu anlamadım ben, pkdan bir çok oyuncu başka klanlara op yaparken ilan edildi bu savaş, yani sizin gibi bizde hazırlıklı değildik. Kaldı ki savaş için önceden randevu alınmasına gerek olduğunu zannetmiyorum.

Savaş için bahaneye de gerek yok neticede oyun bu. Ha illa bahanelerini inceleyecek olursak

PK yöneticileri diyorki bizim op yaptığımız klanı destekledi ZORBA. Açtı savaşı, Sen diyosunki ispatlansın yok öyle bişey. PK yöneticisi arkadaşlar var mı böyle bir delil ? Bu görsel burdan genel forumdan bir arkadaş böyle yazmış aslını astarını bilmem.

Peki senin bu Doğu meselesi çok önceden konuşuldu muhabbetine dair bir ispatın var mı ?

Geçici SA ile başlayan muhabbetin sonu savaş olacaktı, klan forumunda da konuşuldu bu ilan edildiği an yani her üyemiz biliyor, GOVER'a söz verilmiş sizin savaşlar bitince savaşımızı yaparız diye ama savaşları bitmedi adamların SA savaşa dönemedi. Bu SA'nın sonu GOVER'a savaş olacak diye oraya ekstra ordu bile kaydırdık, mislerimi bile orada bastım ben(eminim birçok arkadaş da öyle yapmıştır) sizle savaş ilan edilince napalım ordaki ordularımızı çekelim mi, GOVER ile savaş durumu nedir sorumuzdan sonra yöneticilerimiz oradaki ordularınızı çekebilirsiniz dedi.(Tahminim ön hazırlık olsaydı en azından üyelere GOVER tarafında rahat takılabilirsiniz denmesi gerekirdi)

Yani işin özeti şu, biz GOVER'ın savaşları bitsin savaşarız diye hazırlık yaparken, doğu ile ilgili özel bir çalışma olduysa da bundan benim gibi PK oyuncularının haberi olmadı ama senin olmuş.

SA iken farklı goverin içinde farklı klan kurup savaş açmayı seven bir klan olan GOVER nasıl böyle bir şey yaptı ki :D

kralemre96*

Okçu

kendi klanını toplamak mı?
sınıra aktif adam yerleştirmek ne zamandır toplamak oldu.
öyle boş boş atma tutmaz